Грануфінк Уро (Cucurbita pero) інструкція із застосування

Грануфинк Уро фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Грануфінк Уро капсули тв. №100 (20х5)
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Омега Фарма Меньюфекчерінг ГмбХ і Ко. КГ для "Омега Фарма, ТОВ", Німеччина/Україна

Фармакотерапевтична група:

Урологічні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: насіння гарбуза подрібнене (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) 400 мг, олія гарбузового насіння (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) 340 мг;допоміжні речовини (оболонка капсули)желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172).

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Омега Фарма Меньюфекчерінг ГмбХ і Ко. КГ для "Омега Фарма, ТОВ", Німеччина/Україна

Фармакотерапевтична група:

Урологічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Насіння спеціально культивованих видів лікарського гарбуза C. pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb містить жирну рослинну олію зі специфічними неубіквітарними фітостеролами (дельта-7-стероли), які забезпечують активність олії, і велику кількість амінокислот (аргініну, лінолевої та олеїнової кислот), які беруть участь в регуляції функції сечового міхура як прямі та непрямі нейромедіатори. В сукупності фітостероли і амінокислоти забезпечують уродинамічну і протизапальну дію шляхом створення балансу між скороченням і розслабленням м'язів, які відповідають за сечовипускання, сприяють релаксації сфінктера сечового міхура, знижують тиск у сечовому міхурі та підвищують його тонус, зменшують набряк.Спеціальні фармакодинамічні дослідження лікарського засобу ГРАНУФІНК® Уро не проводились.ГРАНУФІНК® Уро вважається традиційним рослинним лікарським засобом для застосування за визначеними показаннями.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання до застосування:

Для полегшення симптомів, що виникають в нижніх сечовивідних шляхах внаслідок гіперактивності або слабкості сечового міхура, таких як нетримання сечі, невідкладні позиви до сечовипускання або часте сечовипускання.ГРАНУФІНК® Уро застосовують для:підтримки і посилення нормальної роботи сечового міхура;сприяння спорожненню сечового міхура.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів цього лікарського засобу або до рослин родини гарбузових (наприклад до кавуна, кабачка тощо), або до будь-яких інших інгредієнтів цього лікарського засобу; жовчнокам’яна хвороба, гепатит, панкреатит.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вам необхідно звернутись до лікаря, якщо під час застосування цього лікарського засобу:Ви бачите кров у сечі, у Вас виникла гарячка, спазми,Ви відчуваєте біль під час сечовипускання,у Вас спостерігається затримка сечі.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьКлінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу жінкам в період вагітності не проводились. Застосування лікарського засобу вагітним не рекомендується. Годування груддюВживання гарбузового насіння та жирної олії насіння гарбуза не викликає жодного занепокоєння відносно впливу на стан здоров’я людини. У разі необхідності лікарський засіб ГРАНУФІНК® Уро можна застосовувати в період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та на швидкість реакції під час роботи з механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослі, у т.ч. пацієнти літнього віку: по 1 капсулі 3 рази на день, запиваючи достатньою кількістю рідини, бажано перед прийомом їжі.Можливий довготривалий прийом. Тривалість курсу лікування визначає лікар.Діти. Клінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу дітям (віком до 18 років) не проводились, тому не рекомендується його застосування цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування:

Випадки передозування не виявлені.У разі випадкового перевищення рекомендованої дози лікарського засобу ГРАНУФІНК® Уро можливе посилення побічних реакцій.

Побічні дії:

Шлунково-кишкові розладиЧасто (≥1/100 та <1/10): незначні скарги на розлади шлунково-кишкового тракту.Пацієнт повинен повідомити лікаря про виникнення симптомів шлунково-кишкового розладу для того, щоб лікар міг визначити ступінь їх тяжкості і необхідність терапії.У разі виникнення будь-яких інших побічних реакцій пацієнту необхідно звернутись за консультацією до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Дослідження взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводились.Випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами не зареєстровані.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Лікарський засіб не вимагає дотримання особливих умов зберігання. Не використовуйте даний лікарський засіб після закінчення терміну придатності, що зазначений на блістерній і картонній упаковках. Термін придатності визначається останнім днем місяця.Не викидайте будь-які лікарські засоби у стічні води або побутове сміття. Запитайте фармацевта про спосіб утилізації лікарських засобів, які Ви вже не застосовуєте.

Форма випуску / упаковка:

Капсули тверді № 50 (10х5), № 100 (20х5) або № 160 (20х8) у блістерах в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.