Гриппал З Чорною Бузиною І Вітаміном С (Combined drugs) інструкція із застосування

Гриппал С Черной Бузиной И Витамином С фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гриппал З Чорною Бузиною І Вітаміном С сироп по 130 г у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

5 мл (6,5 г) сиропу містить:рідкого екстракту квітів чорної бузини (1:10) 162,5 мг;рідкого екстракту плодів троянди собачої (1:10) 130 мг;рідкого екстракту квітів ромашки (1:10) 130 мг;рідкого екстракту квітів липи серцевидної (1:10)  71 5 мг;рідкого екстракту листя ожини (1:10) 78 мг;рідкого екстракту вербової кори (1:10) 78 мг;вітаміну С (аскорбінової кислоти) 19,5 мг; евкаліптової олії 6,5 мг;м'ятної олії  6,5 мг; допоміжні речовини: сахароза, калію сорбат, полісорбат 80, макрогол 400, вода очищена.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

густа, прозора або опалесцуюча рідина з дрібнодис-персним осадом від світло-коричневого до коричневого кольору, зі смаком і характерним запахом ментолу і рослинних екстрактів. Рослинні екстракти можуть бути причиною помут-ніння, яке не впливає на якість і термін придатності препарату;

Виробник:

Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Натуральний засіб для лікування застудних захворювань (ГРЗ) і грипу. Спеціально підібрана комбінація лікарських рослин і вітаміну С підвищує опірність організму, має потогінну, жарознижуючу і заспокійливу кашель дію.Квітки чорної бузини містять слизові речовини, рутин, ефірна олія, холін. Чорна бузина має потогін-ну, сечогінну, протизапальну, жарознижуючу і помірну дезінфекуючу дію. Плоди троянди собачої містять багато вітамінів. Їх приймають при застудних захворю-ваннях, при авітамінозах як підвищуючий опірність організму засіб, при різних інфекцій-них захворюваннях. Плоди троянди собачої і вітамін С підвищують захисні сили організму. Ромашка є спазмолітичним, протизапальним і антисептичним засобом. Її протизапальна, спазмолітична, виразкозагоювальна та бактерицидна дія була зафіксована в клінічних тестуваннях. Ромашка застосовується при запаленнях шкіри та слизових оболонок, в т. ч. запалення носа, горла і бронхів. Квіти липи мають потогінну дію. Протизапальну дію квіти липи мають за рахунок перешкоджуючих розвитку запалення біофлавоноідів. Листя ожини містить активні фітонціди, які мають бактерицидну дію, дубильні речовини, органічні кислоти.Кора верби застосовується як жарознижуючиий засіб при різних застудних захворюваннях, ревматизмі, для лікування ангіни, захворюваннях порожнини рота. Також вона має протизапаль-ну дію, зменшує біль. Ментол охолоджує, має легку місцеву знеболюючу дію.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування застудних захворювань (ГРЗ) і грипу.

Протипоказання:

Алергічні реакції на лікарські рослини, що входять до складу препарату.Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційно небезпечними механізмами.Перешкод для прийому препарату у період вагітності та годування груддю немає.Сироп містить сахарозу!

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим – по 1 столовій ложці, дітям, старше 3 років, – по 1 чайній ложці 3–5 разів на день. Сироп можна запити теплим чаєм. Перед вживанням збовтати.

Передозування:

Не спостерігалось.

Побічні дії:

Можливі реакції підвищеної чутливості.

Лікарська взаємодія:

Не відома.Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності – 3 роки.Термін придатності препарату після відкриття флакона становить 21 добу.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

130 г у флаконі і картонній коробці.320 г у флаконі і картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Сироп.

Адреса

Поухов 182503 41 Градец КраловеЧеська Республіка.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.