Гровіт (Combined drugs) інструкція із застосування

Гровит фото, інструкція
Дозування:
Гровіт краплі д/перор. заст. по 15 мл у флак.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ЮСВ Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Алергени пера птахів

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить:
вітаміну А (ретинолу ацетат ВР) 1600МО
вітаміну В1 (тіаміну нітрат ВР) 1мг
вітаміну В2 (рибофлавін ВР) 1мг
вітаміну В6 (піридоксину гідрохлорид ВР) 1мг
вітаміну В12 (ціанокобаламін ВР) 1мкг
вітаміну D3 (холекальциферол ВР) 100МО
вітаміну Е (альфа-токоферолу ацетат ВР) 10мг
нікотинаміду ВР 15мг
фолієвої кислоти ВР 0,1мг
кальцію пантотенату ВР 2,5мг
натрію аскорбату USP, еквівалентно 40 мг аскорбінової кислоти; 45мг
допоміжні речовини: цукроза, смола акації, метилпарабен, пропілпарабен, натрію гідроксид, полівінілпіролідон К-30, желатин, рідка глюкоза (825), динатрію едетат, звичайний молочний забілювач, какао-порошок, молокоподібна суміш (Milkmaid), натрію сахарин, зв’язуюча целюлоза, ароматизатор ванільний, ароматизатор шоколадний, двоокис кремнію колоїдний (Аеросил 200), очищений тальк, магнію стеарат, звичайний цукор, білий лак, коричневий лак, карамельний ароматизатор, карнаубський віск, бджолиний віск.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

коричневого кольору двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою;

Виробник:

ЮСВ Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Алергени пера птахів

Фармакологічні властивості:

Гровіт – полівітамінний препарат у вигляді жувальних таблеток, вкритих цукровою оболонкою, з шоколадним смаком. Фармакологічні властивості препарату зумовлені біологічними ефектами вітамінів, що входять до його складу. Жиророзчинний вітамін А чинить різноманітний вплив на життєдіяльність організму, підтримуючи нормальний стан шкіри та епітелію слизових оболонок (зокрема, активує процеси загоєння ран), відіграє роль у процесах фоторецепції, сприяючи адаптації людини до темряви. Вітамін Е має активну антиоксидантну, імуномодулюючу та радіопротекторну дії, а також виявляє судинно-протекторні властивості: нормалізує тонус та проникність судинної стінки. Вітамін Е - могутній регулятор процесів розмноження: запліднення, розвитку плода, формування і функціонування статевої системи. Вітамін D3 відіграє особливо важливу роль у регуляції мінерального обміну в організмі, зокрема, в забезпеченні нормального дозрівання кісткової тканини і перебігу широкого кола обмінних і фізіологічних процесів у ній. Вітамін С - приймає участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, обміну вуглеводів та утворенні гормонів, регенерації тканин, регуляції проникності капілярів і згортання крові тощо. Вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, піридоксин, ціанокобаламін, фолієва кислота та нікотинамід) - беруть участь в усіх видах обміну, забезпечуючи нормальну функціональну діяльність нервової, серцево-судинної, травної та видільної систем, процесів кровотворення та ін.Фармакокінетика. При виготовленні препарату Гровіт використовується особлива технологія конверсії, яка полягає у переведенні жиророзчинних вітамінів А, D та Е у водорозчинну форму. Завдяки цьому полегшується всмоктування цих вітамінів у шлунково-кишковому тракті, особливо в осіб з погіршенням процесів всмоктування жирів і, зокрема, жиророзчинних вітамінів у тонкому кишечнику. Виходячи з композиційного багатокомпонентного складу, дія препарату Гровіт є складною сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних досліджень неможливо: разом усі компоненти не можна досліджувати за допомогою маркерів чи біодосліджень. З цієї ж причини неможливо ідентифікувати і численні метаболіти препарату.

Показання до застосування:

Лікування вітамінної недостатності, а також для попередження розвитку симптомів гіповітамінозу при незбалансованому або обмеженому харчуванні, перевтомі, стресах, негативному впливі довкілля, компенсації вітамінної недостатності при інфекційних захворюваннях та в період одужання. Як загальнозміцнюючий засіб при лікуванні після оперативних втручань, у період активного росту та розвитку дітей чи підлітків.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, попередньо відомий гіпервітаміноз.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При прийманні Гровіту, як і інших полівітамінних препаратів, необхідна повноцінна білкова дієта, що сприяє їхньому кращому засвоєнню й обміну.Можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є цілком безпечним фактором і обумовлюється наявністю в препараті рибофлавіну.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дітям з 3 до 13 років по 1 таблетці 1 раз на день. Дорослим та підліткам після 14 років по 1 таблетці 2 рази в день. Максимальна доза – 2 таблетки на добу. Таблетки необхідно спочатку розжовувати, а потім ковтати. Тривалість курсу лікування вітамінної недостатності визначається залежно від тяжкості гіповітамінозу.

Передозування:

Нудота, блювання. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

При дотриманні запропонованого режиму дозування і тривалості курсу приймання препарату Гровіт побічні ефекти не спостерігалися, однак можливі алергічні реакції при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Лікарська взаємодія:

Необхідно уникати одночасного тривалого приймання з іншими лікарськими засобами чи біологічними добавками, що містять вітаміни. Особливо з тими, які містять жиророзчинні вітаміни (ретинол, холекальциферол, токоферол) через небезпечність передозування.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі +80С - +150С. Не зберігати у холодильнику, не заморожувати.Термін придатності – 18 місяців.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у стрипі, 3 стрипи в картонній упаковці. Виробник. “ЮСВ ЛІМІТЕД”, Індія.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки жувальні.

Адреса

Б.С.Д. Марг, Гованді, Мумбаі –400 088, Індія.

Додаткові дані

Дозування:
Гровіт краплі д/перор. заст. по 15 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/3925/02/01 від 17.08.2007. Наказ № 1075 від 30.12.2009
Виробник:
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.