UA RU

Губка Гемостатична (Mono) інструкція із застосування

Губка Гемостатическая фото, інструкція
Дозування:
Губка Гемостатична речовина сух. по 0,8 г у пляш. скл.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біофарма Плазма, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антигеморагічні засоби. Гемостатичні засоби для місцевого застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: плазма з донорської крові людини з утвореним фібриновим згустком; 1 пляшка або флакон містить плазму з донорської крові людини з утвореним фібриновим згустком, висушену 0,8 г;допоміжні речовини: 4-(амінометил) бензойна кислота (Амбен), кальцію хлорид гексагідрат.действующее вещество: плазма из донорской крови человека с образованным фибриновым сгустком;1 бутылка или флакон содержит плазму из донорской крови человека с образованным фибриновым сгустком, высушенную 0,8 г;вспомогательные вещества: 4-(аминометил) бензойная кислота (Амбен), кальция хлорид гексагидрат.Лекарственная форма. Сухое вещество.Основные физико-химические свойства: лиофилизированная гигроскопическая пористая масса белого с желтоватым или желтого с коричневым оттенком цвета с легким специфическим запахом.Фармакологическая группа.Гемостатические средства для местного применения.Код АТХ В02В С.

Лікарська форма:

порошок

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біофарма Плазма, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антигеморагічні засоби. Гемостатичні засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Губка гемостатична з амбеном належить до засобів, що впливають на систему згортання крові. При місцевому застосуванні препарат, що містить фібрин і тромбін, активує процеси згортання, зупиняє капілярні і паренхіматозні кровотечі. Амбен має антифібринолітичний ефект, пригнічує фібриноліз шляхом конкурентного гальмування плазміногенактивуючого ферменту та пригнічення утворення плазміну.Фармакокінетика. Не вивчали.Фармакодинамика. Губка гемостатическая с амбеном относится к средствам, влияющим на систему свертывания крови. При местном применении препарат, содержащий фибрин и тромбин, активирует процессы свертывания, останавливает капиллярные и паренхиматозные кровотечения. Амбен имеет антифибринолитический эффект, подавляет фибринолиз путем конкурентного ингибирования плазминогенактивирующего фермента и угнетения образования плазмина.Фармакокинетика. Не изучали.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Місцеві капілярні і паренхіматозні кровотечі, кровотечі з кісток, м’язів або тканин, кровотечі, локалізовані на поверхні тіла або у його порожнинах. Носові, ясенні кровотечі або кровотечі у хворих на тромбоцитопенічну пурпуру, лейкоз, геморагічні тромбоцитопатії, синдром Ослера- Рандю, цироз печінки, хронічний нефрит.Местные капиллярные и паренхиматозные кровотечения, кровотечения из костей, мышц или тканей, кровотечения, локализованные на поверхности тела или в его полостях. Носовые, десневые кровотечения или кровотечения у больных тромбоцитопенической пурпурой, лейкозом, геморрагической тромбоцитопатией, синдромом Ослера-Рандю, циррозом печени, хроническим нефритом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Повышенная чувствительность к компонентам препарата.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Не установлена.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосовувати місцево. Препарат також застосовувати при підвищенні фібринолітичної активності.Применять местно. Препарат также применять при повышении фибринолитической активности.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не досліджували.Не исследовали.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Не влияет.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Застосування дітям не досліджували.

Спосіб застосування та дози:

Губку гемостатичну з амбеном застосовувати місцево. Перед застосуванням препарат дістати з пляшки стерильним інструментом. Разова доза залежить від характеру і вираженості кровотечі: застосовують від ¼ частини Губки до 3-4 Губок. Після висушування ділянки, що кровоточить, її слід тампонувати шматочками Губки гемостатичної з амбеном, притискуючи їх протягом 3-5 хвилин стерильною марлевою кулькою. При виражених кровотечах Губку гемостатичну з амбеном притискати до поверхні, що кровоточить, хірургічним інструментом з плоскою полірованою поверхнею, щоб уникнути втрати частини Губки, як це буває у разі застосування марлевої кульки. Для м’якої, тривалішої тампонади Губка гемостатична з амбеном може бути вміщена у марлевий тампон. Тампони виймати через добу.Губку гемостатическую с амбеном применять местно. Перед применением препарат достать из бутылки стерильным инструментом. Разовая доза зависит от характера и выраженности кровотечения: применять от ¼ части Губки до 3-4 Губок. После высушивания кровоточащего участка его следует тампонировать кусочками Губки гемостатической с амбеном, прижимая их в течение 3-5 минут стерильным марлевым шариком. При выраженных кровотечениях Губку гемостатическую с амбеном прижимать к кровоточащей поверхности, хирургическим инструментом с плоской полированной поверхностью, чтобы избежать потери части Губки, как это бывает в случае применения марлевого шарика. Для мягкой, более длительной тампонады Губка гемостатическая с амбеном может быть помещена в марлевый тампон. Тампоны извлекать через сутки.Дети.Применение детям не исследовали.Передозировки.Не установлено.

Передозування:

Не встановлено.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.Возможны аллергические реакции.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

2 роки.2 года.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Хранить в сухом, защищенном от света месте при температуре не выше 25 °С. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 0,8 г препарату у пляшках або у флаконах; по 1 пляшці або флакону у картонній коробці.По 0,8 г препарата в бутылках или во флаконах; по 1 бутылке или флакона в картонной коробке.Категория отпуска.По рецепту.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.