Іфос інструкція по застосуванню

Іфос фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Іфос порошок д/приг. р-ну д/інф. по 1 г у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4214/01/01 від 01.03.2006. Наказ № 91 від 01.03.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 флакон містить 1 г іфосфаміду.

Основні фізико-хімічні властивості:

білий або майже білий кристалічний порошок;

Виробник:

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Протипухлинний засіб алкілуючої дії, похідне оксазафосфоринів. Механізм дії пов'язаний з алкілуванням нуклеофільних центрів, утворенням перехресних зшивок у молекулах ДНК і РНК і блокуванням мітотичного поділу клітин.Фармакокінетика. Активна речовина являє собою проліки (неактивна транспортна форма).Після внутрішньовенного застосування іфосфамід метаболізується у фармакологічно активний метаболіт 4-гідроксиіфосфамід.Біотрансформація іфосфаміду в активний метаболіт погіршується у пацієнтів з порушеннями функції печінки.

Показання до застосування:

Неоперабельні злоякісні пухлини, чутливі до іфосфаміду, у тому числі: рак легенів, рак яєчників, пухлини яєчка, саркоми м'яких тканин, рак молочної залози, рак шийки матки, лімфогранулематоз, неходжкінські лімфоми, саркома Юінга.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражена мієлодепресія, порушення функції нирок або печінки, гіпопротеїнемія, вагітність.

Особливості застосування:

Не рекомендується застосовувати Іфос у пацієнтів з вітряною віспою (у т.ч. нещодавно перенесеною або після контакту з хворими), оперізувальним герпесом, іншими гострими інфекційними захворюваннями.Перед початком застосування препарату необхідна санація вогнищ хронічної інфекції і корекція можливих порушень електролітного балансу.Під час терапії варто регулярно контролювати картину периферичної крові, лабораторні показники функції печінки, нирок, проводити загальний аналіз сечі.Під час застосування іфосфаміду можливе підвищення концентрацій сечовини і креатиніну в плазмі, збільшення виведення з сечею глюкози, білка, фосфатів.Для попередження розвитку уротоксичних ефектів рекомендується застосовувати упоєднанні з іфосфамідом Месну.Застосування іфосфаміду збільшує час загоєння ран.В експериментальних дослідженнях встановлена мутагенна і канцерогенна дія іфосфаміду.Вагітність і лактація. Застосування іфосфаміду під час вагітності протипоказане. У разі потреби застосування в період лактації рекомендується припинити грудне вигодовування.Жінкам дітородного віку необхідно застосовувати надійні методи контрацепції протягом усього курсу лікування і протягом 3 місяців по його завершенні.В експериментальних дослідженнях встановлена тератогенна та ембріотоксична діяіфосфаміду.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При сумісному застосуванні з лікарськими засобами, що викликають мієлотоксичний та нефротоксичиий ефекти, можливе посилення побічної дії іфосфаміду.При застосуванні Іфосу з цисплатином підвищується ризик токсичної дії на ЦНС. При застосуванні Іфосу з препаратами-індукторами мікросомальних ферментів печінки можливе збільшення утворення алкілуючих метаболітів іфосфаміду.

Спосіб застосування та дози:

Режим дозування встановлюють індивідуально залежно від показань та застосовуваної схеми терапії. Добову дозу з розрахунку 1,2г/м2 поверхні тіла розчиняють у 25 мл води для інфузій, вводять внутрішньовенно (тривалість інфузії 30 хв.) протягом 5 днів поспіль. Повторення курсу застосування препарату через 3 тижні або після нормалізації картини крові. Безпечність використання в педіатрії не встановлена.

Передозування:

Рекомендується контролювати стан пацієнта для своєчасного виявлення ознак інтоксикації і проводити стандартну підтримуючу терапію. Специфічний антидот відсутній.

Побічні дії:

З боку системи травлення: нудота, блювання, стоматит, порушення функції печінки.З боку ЦНС і периферичної нервової системи: ажитація, сплутаність свідомості, галюцинації, незвична втома, запаморочення; рідко – судомні напади, кома, периферична поліневропатія.З боку системи кровотворення: лейкопенія, тромбоцитопенія.З боку сечовидільної системи: геморагічний цистит, дизурія, часте сечовипускання, нефропатія.З боку репродуктивної системи: азооспермія, аменорея.Інші: алопеція, кардіотоксична дія.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей та захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 С. Термін зберігання - 2 роки з дня виготовлення “in bulk”.

Форма випуску / упаковка:

По 1 г у скляних флаконах; по 1 флакону у пачку з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародні та хімічна назви: іfosfamide, N,3-біс(2-хлоретил)тетрагідро-2Н-1,3,-2-оксазофосфорин-2-амін-2-оксид;Форма випускуПорошок для приготування розчину для інфузій.АдресаУкраїна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Іфос
Виробник:Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна
Форма випуску: По 1 г у скляних флаконах; по 1 флакону у пачку з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4214/01/01 від 01.03.2006. Наказ № 91 від 01.03.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Ifosfamide
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 флакон містить 1 г іфосфаміду.

Фармакотерапевтична група:Антинеопластичні засоби.
Код АТС:L01AA06 - Іфосфамід
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама