Імазол Кремпаста (Clotrimazole) інструкція із застосування

Имазол Кремпаста фото, інструкція
Дозування:
Імазол Кремпаста паста н/ш, 10 мг/г по 30 г у тубах
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

паста

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Шпіріг Фарма АГ

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові препарати для місцевого застосування, похідні імідазолу.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г пасти нашкірної містить клотримазолу 10 мг;допоміжні речовини: титану діоксид (Е 171), олія мінеральна, октилдодеканол, спирт цетостеариловий, гліцерол моностеарат, полісорбат 20, спирт фенілетиловий, динатрію едетат, бутилгідроксіанізол (Е 320), вода очищена.

Лікарська форма:

паста

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Шпіріг Фарма АГ

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові препарати для місцевого застосування, похідні імідазолу.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Дерматомікози, спричинені чутливими до лікування клотримазолом патогенними грибами (Trichophyton, Candida або Malassezia furfur), в тому числі кандидозний пелюшковий дерматит.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до клотримазолу, цетостеарилового спирту, консерванту бутилгідроксіанізолу або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Цетостеариловий спирт, полісорбат 20, бутилгідроксіанізол можуть викликати місцеве подразнення шкіри (контактний дерматит), подразнення очей та слизових оболонок.Припинити застосування при першій появі будь-яких небажаних реакцій. Не застосовувати на відкритих ранах або слизових оболонках.Уникати контакту з очима. Не ковтати. Після застосування – ретельно вимити руки.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

ВагітністьЗастосування можливе, якщо, на думку лікаря, користь для матері перевищує ризик для плода. Період годування груддю Через низьке всмоктування при місцевому застосуванні годування груддю не становить ризику для дитини. Тому Імазол Кремпасту можна застосовувати під час годування груддю. Матері, що годують дитину грудним молоком, не повинні застосовувати Імазол Кремпасту на ділянці молочних залоз.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 4 до 24 місяців при місцевому лікуванні пелюшкового дерматиту, спричиненого грибами роду Candida. Лікування повинно проводитися тільки під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Якщо не призначено інше, Імазол Кремпасту легко втирають один або два рази на добу (вранці або вранці та ввечері) після миття та ретельного висушування ураженої поверхні. У більшості випадків на поверхню розміром у долоню достатньо нанести близько 0,5 см смужки пасти. Уражені місця необхідно залишати відкритими щонайменше протягом 10 хвилин після нанесення Імазол Кремпасти. Тривалість лікування – від 2 до 4 тижнів. У разі відсутності покращення після 7 днів застосування препарату хворому слід звернутися до лікаря.У випадку пелюшкового дерматиту певне симптоматичне покращення повинно спостерігатись протягом 3 днів. Лікування необхідно продовжувати протягом 7 днів.Якщо через 3 дні стан висипань погіршується або не покращується, слід припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Передозування:

Передозування при зовнішньому застосуванні малоймовірне і в разі виникнення не буде становити загрози для життя.У разі випадкового вживання препарату внутрішньо застосовуються звичні симптоматичні методи лікування лише тоді, коли наявні клінічні симптоми передозування (запаморочення, нудота або блювання).Немає специфічного антидоту.

Побічні дії:

Побічна дія, що може виникати під час застосування препарату, зазвичай включає:алергічні реакції, непритомність, артеріальну гіпотензію, задишку, кропив’янку. Крім того, можливі реакції у місці нанесення пасти, що проявляються помірним почервонінням, подразненням, відчуттям дискомфорту/болю, печіння або жару, появою пухирців, висипання, набряку, свербежу. Поява цих симптомів може бути причиною припинення лікування клотримазолом.

Лікарська взаємодія:

Імазол Кремпаста знижує ефективність амфотерицину та інших поліенових антибіотиків (ністатин, натаміцин). При застосуванні дезодорантів або косметичних засобів на уражених ділянках шкіри не можна виключити зменшення ефективності Імазол Кремпасти.

Термін придатності:

3 роки. Термін придатності після розкриття туби - 1 місяць.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ˚С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.