Імуно Тайсс (Echinacea purpurea) інструкція із застосування

Иммуно Тайсс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Імуно Тайсс краплі д/перор. заст. по 50 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють процеси імунітету

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г розчину (30 крапель) містить настойки ехінацеї вузьколистої Ø 0,333 г;допоміжні речовини: спирт етиловий 70 % (об./об.), вода очищена.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють процеси імунітету

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Для активації власних захисних сил організму у складі комплексного лікування застудних захворювань. Профілактика інфекційних захворювань дихальних шляхів. 

Протипоказання:

Прогресуючі системні захворювання, такі як туберкульоз, лейкоз, розсіяний склероз, ревматизм, колагенози та інші аутоімунні захворювання, СНІД, ВІЛ-інфекція. Дитячій вік до 12 років. Вагітність або період годування груддю.Препарат не слід приймати при відомих алергічних реакціях на рослини родини складноцвітих.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Імуно Тайсс краплі містять 50 об. % спирту, що слід враховувати хворим на алкоголізм, епілепсію, пацієнтам із захворюваннями печінки. 

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не слід приймати під час вагітності або у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Імуно Тайсс краплі містять 50 об. % спирту, тому у період лікування препаратом краще утриматися від керування транспортними засобами або праці зі складними механізмами, які потребують підвищеної уваги.

Діти:

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 12 років з метою профілактики застудних захворювань приймати по 20-30 крапель 3 рази на добу. При гострому захворюванні спочатку прийняти 50 крапель, а згодом – по 10-20 крапель щогодини, при продовженні лікування – по 20-30 крапель 3 рази на добу. Краплі трохи потримати в роті, потім ковтнути. Тривалість лікування не має перевищувати 8 тижнів.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося. Проте у випадку передозування побічні ефекти можуть бути більш тривалими. Імуно Тайсс краплі містять 50 об. % спирту, тому прийом великих доз препарату може призвести до алкогольного отруєння. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

В окремих випадках можуть мати місце алергічні реакції. При застосуванні лікарських засобів, що містять ехінацею, спостерігалися висипи на шкірі, свербіж, зрідка – набряк обличчя, ускладнення дихання, запаморочення і зниження артеріального тиску.Дуже рідко – нудота, блювання, діарея.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Після першого відкриття флакону препарат використати протягом 6 місяців. 

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. При зберіганні крапель можливе помутніння розчину або випадання осаду, що не впливає на якість препарату.

Форма випуску / упаковка:

Скляний флакон об’ємом 50 мл у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Імуно Тайсс краплі д/перор. заст. по 50 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/4959/02/01 від 21.12.2009. Наказ № 977 від 21.12.2009

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.