Імустат (Umifenovir) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби для системного застосування. Інші противірусні препарати.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: umifenovir; 1 таблетка містить уміфеновіру 50 мг або 100 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, опадрай II 85F білий.

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби для системного застосування. Інші противірусні препарати.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Противірусний засіб, що специфічно пригнічує віруси грипу А та В, включаючи високопатогенні підтипи A (H1N1) pdm09 і A (H5N1). За механізмом противірусної дії належить до інгібіторів злиття (фузії), взаємодіє з гемаглютиніном вірусу і перешкоджає злиттю ліпідної оболонки вірусу і клітинних мембран.Терапевтична ефективність при грипі проявляється у зменшенні тривалості і тяжкості перебігу хвороби та її основних симптомів, а також у зниженні частоти розвитку ускладнень, пов’язаних з грипом.Лікарський засіб належить до малотоксичних препаратів, не має негативного впливу на організм людини при застосуванні у рекомендованих дозах.Фармакокінетика.Препарат швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація досягається через 1,2 години після прийому у дозі 50 мг, через 1,5 години – після прийому у дозі 100 мг. Період напіввиведення становить 17-21 годину. Приблизно 40 % препарату виводиться у незміненому вигляді з фекаліями (38,9 %) і з сечею (0,12 %). Протягом першої доби виводиться 90 % уведеної дози.

Показання до застосування:

Профілактика та лікування грипу А і В.Профилактика и лечение гриппа А и В.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.Повышенная чувствительность к действующему веществу или к другим компонентам препарата.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпечність застосування у період вагітності або годування груддю вивчена недостатньо.Безопасность применения в период беременности или кормления грудью изучена недостаточно.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.В рекомендованных дозах препарат не влияет на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Дети.Не применять детям.Способ применения и дозы.Применять взрослым. Принимать внутрь до приема пищи. Разовая доза составляет 200 мг.Для профилактики:при непосредственном контакте с больными гриппом: по 200 мг 1 раз в сутки в течение 10-14 дней;в период эпидемии гриппа: по 200 мг 2 раза в неделю в течение 3 недель.Для лечения гриппа: по 200 мг 4 раза в сутки (каждые 6 часов) в течение 5 дней.Максимальная суточная доза составляет 800 мг.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

У рекомендованих дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Не застосовувати дітям.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати дорослим. Приймати внутрішньо до прийому їди. Разова доза становить: 200 мг.Для профілактики: при безпосередньому контакті з хворими на грип: по 200 мг 1 раз на добу протягом 10-14 днів;у період епідемії грипу: по 200 мг 2 рази на тиждень протягом 3 тижнів.Для лікування грипу: по 200 мг 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 днів.Максимальна добова доза становить 800 мг.

Передозування:

Передозування препаратом не відмічене. Передозировка препаратом не отмечена.

Побічні дії:

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у т. ч. почервоніння шкіри, відчуття свербежу, висипання, кропив’янка, ангіоневротичний набряк.Зміни з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи печію, відчуття важкості в епігастральній ділянці, блювання.Нарушения со стороны иммунной системы: реакции гиперчувствительности, в т. ч. Покраснение кожи, зуд, сыпь, крапивница, ангионевротический отек.Изменения со стороны желудочно-кишечного тракта, включая изжогу, чувство тяжести в эпигастральной области, рвота.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.При взаимодействии препарата с другими лекарственными средствами отрицательных эффектов не выявлено.

Лікарська взаємодія:

При взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами негативних ефектів не виявлено.

Термін придатності:

2 роки.2 года.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Хранить в недоступном для детей месте в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці.По 10 таблеток в контурной ячейковой упаковке; по 1 контурной ячейковой упаковке в пачке.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особые предостережения

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.