Інгаліпт-КМ спрей інструкція по застосуванню

Інгаліпт-КМ спрей фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Інгаліпт-Км спрей по 30 мл у балон.
Виробник:
Реєстрація:
UA/0827/01/01 від 12.08.2019
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.09.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію гексагідрат, тимол, евкаліптова олія, м’яти перцевої олія;

30 мл спрею містять: стрептоциду розчинного 0,750 г, сульфатіазолу натрію гексагідрату 0,750 г, тимолу 0,015 г, евкаліптової олії 0,015 г, м’яти перцевої олії 0,015 г;

допоміжні речовини: етанол (96 %), цукор, гліцерин, полісорбат 80, вода очищена.

Виробник:

АТ «СТОМА»

Місцезнаходження виробника:

Україна, 61105, м. Харків, вул. Ньютона, 3.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що діють на респіраторну систему. Лікарські засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Фармакологічні ефекти лікарського засобу зумовлені дією компонентів, що входять до його складу. Стрептоцид розчинний і сульфатіазол натрію чинять антимікробну дію щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій, що спричиняють захворювання ротової порожнини і глотки. Тимол має антисептичну, відхаркувальну і спазмолітичну дію. Олія евкаліптова має протизапальну та антисептичну активність. Олія м’яти перцевої при нанесенні на слизові оболонки чинить помірний місцевоанестезуючий ефект.

Комбінація вказаних компонентів лікарського засобу забезпечує комплексну патогенетичну терапію запальних захворювань слизової оболонки ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів. Лікарський засіб чинить протизапальний, протимікробний і протигрибковий ефекти; активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, а також грибів роду Candida.

Фармакокінетика.

Дані не представлені.

Показання до застосування:

Для місцевого лікування інфекційно-запальних захворювань ЛОР-органів і слизової оболонки ротової порожнини (тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматит).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, наявність в анамнезі тяжких токсико-алергічних реакцій на сульфаніламіди.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Перед застосуванням лікарського засобу, особливо при схильності до алергії, слід проконсультуватися з лікарем! Без консультації лікаря не застосовувати лікарський засіб понад встановлений термін!Обов’язково повідомити лікаря про попередню реакцію на прийом лікарських засобів цієї групи.Неприпустиме попадання лікарського засобу в очі.Перед застосуванням лікарського засобу рекомендується прополоскати порожнину рота теплою кип’яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт. Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15–30 хв.При застосуванні лікарського засобу дітям слід враховувати, що одноразова доза лікарського засобу, яка розпилюється за одне натискування, містить від 0,006 мл до 0,008 мл етанолу (96 %), що становить на одноразовий прийом: для дітей віком 2–5 років (маса тіла 12–21 кг від 0,0004 мл/кг до 0,0005 мл/кг, віком 6–12 років (маса тіла 21–38 кг) від 0,0002 мл/кг до 0,0003 мл/кг.Лікарський засіб містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет і пацієнтам з вродженою непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкози-галактози.

Особливості застосування:

Перед застосуванням лікарського засобу, особливо при схильності до алергії, слід проконсультуватися з лікарем! Без консультації лікаря не застосовувати лікарський засіб понад встановлений термін!

Обов’язково повідомити лікаря про попередню реакцію на прийом лікарських засобів цієї групи.

Неприпустиме попадання лікарського засобу в очі.

Перед застосуванням лікарського засобу рекомендується прополоскати ротову порожнину теплою кип’яченою водою. З уражених ділянок ротової порожнини (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт. Після зрошування ротової порожнини препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15—30 хв.

При застосуванні лікарського засобу дітям слід враховувати, що одноразова доза лікарського засобу, яка розпилюється за одне натискування, містить від 0,006 мл до 0,008 мл етанолу (96 %), що становить на одноразовий прийом: для дітей віком 2—5 років (маса тіла 12—21 кг) від 0,0004 мл/кг до 0,0005 мл/кг, дітей віком 6—12 років (маса тіла 21—38 кг) від 0,0002 мл/кг до 0,0003 мл/кг.

Лікарський засіб містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет і пацієнтам з вродженою непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкозо-галактози.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю можливе під контролем лікаря, після оцінки співвідношення користь/ризик, із суворим дотриманням режиму дозування лікарського засобу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Лікарський засіб не впливає на здатність керувати транспортними засобами і механізмами, однак водіям автотранспорту слід враховувати можливе спотворення результатів дослідження на алкоголь.

Діти:

Лікарський засіб не застосовувати дітям віком до 3 років.

З обережністю застосовувати дітям віком від 3 років у зв’язку з можливістю розвитку рефлекторного бронхоспазму, зумовленого вмістом евкаліптової і м’яти перцевої ефірних олій. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати місцево для зрошення слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки. Застосовувати для лікування дорослих та дітей віком від 3 років 3—4 рази на день.

Для лікування дітей застосовувати місцево для зрошення слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки 1—2 рази на день (якщо немає особливих вказівок лікаря).

Тривалість застосування лікарського засобу залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить 3—10 діб.

Частота і тривалість застосування встановлюються індивідуально лікарем і залежать від тяжкості захворювання!

Правила користування балоном.

1. Зняти захисний ковпачок з балона і, переконавшись у чистоті розпилювача, надіти його на шток клапана.

2. Перед першим застосуванням, тримаючи балон вертикально, натиснути декілька разів на розпилювач до появи перших крапель рідини.

3. Попередньо прополоскати ротову порожнину кип’яченою водою.

4. Направити розпилювач у ротову порожнину на уражену поверхню, зробити 5—6 натискань на головку розпилювача та рівномірно оросити лікарським засобом ротову порожнину.

5. Розпилений лікарський засіб утримувати у порожнині рота 5—7 хв, не вживаючи воду та їжу.

6. Закінчивши зрошення, завжди необхідно закривати балон захисним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.

Курс лікування — від 3 до 10 днів.

Догляд за розпилювачем.

Розпилювач слід зберігати в чистоті, промиваючи його водою, бажано кожен день, але не менше двох разів на тиждень, таким чином:

1. Старанно промити розпилювач під струменем теплої води.

2. Струснути залишки води і просушити в теплому місці, не піддаючи дії високої температури.

Передозування:

Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних ефектів лікарського засобу.

Лікування: відміна лікарського засобу, промивання порожнини рота теплою кип’яченою водою. Симптоматична терапія.

Побічні дії:

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, місцеві ефекти (відчуття печіння у роті або подразнення, гіперемія слизової оболонки зіву).

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи бронхоспазм, ангіоневротичний набряк.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипи, включаючи папульозні висипи, свербіж, кропив’янка, набряк у місці контакту.

Інші: загальна слабкість, утруднення дихання, клубок у горлі.

Лікарська взаємодія:

Якщо пацієнт приймає будь-які інші лікарські засоби, обов’язково слід проконсультуватися з лікарем щодо можливості застосування даного лікарського засобу!

Можливе послаблення протимікробної дії лікарського засобу при одночасному застосуванні з лікарськими засобами — похідними параамінобензойної кислоти (новокаїн, анестезин, дикаїн).

Термін придатності:

1,5 року.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл у балоні з клапаном насосного типу; по 1 балону з розпилювачем та захисним ковпачком у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R02AA20:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Інгаліпт-КМ спрей
Виробник:АТ «СТОМА»
Форма випуску:

По 30 мл у балоні з клапаном насосного типу; по 1 балону з розпилювачем та захисним ковпачком у пачці.

Реєстраційне посвідчення:UA/0827/01/01 від 12.08.2019
Міжнародне непатентоване найменування:Comb drug
Умови відпуску:

Без рецепта.

Склад:

діючі речовини: стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію гексагідрат, тимол, евкаліптова олія, м’яти перцевої олія;

30 мл спрею містять: стрептоциду розчинного 0,750 г, сульфатіазолу натрію гексагідрату 0,750 г, тимолу 0,015 г, евкаліптової олії 0,015 г, м’яти перцевої олії 0,015 г;

допоміжні речовини: етанол (96 %), цукор, гліцерин, полісорбат 80, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що діють на респіраторну систему. Лікарські засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики
Код АТС:R02AA20 - Різні антисептики
Заявник:АТ «Стома»
Адреса заявника:Україна, 61105, м. Харків, вул. Ньютона, 3
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама