Інгарон інструкція по застосуванню

Інгарон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Інгарон ліофілізат для р-ну д/введ. інтраназ. по 100 000 мо у флак. №1 з р-ком
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5544/01/01 від 06.12.2006. Наказ № 835 від 15.12.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;допоміжні речовини: маніт.

Основні фізико-хімічні властивості:

розсипчаста або пориста маса білого кольору, гігроскопічна.

Виробник:

Фармаклон, НВП, ТОВ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Інгарон® – рекомбінантний інтерферон-гамма людини складається з 144 амінокислотних залишків (а. з.), позбавлений перших трьох а. з. Cys-Tyr-Cys, заміщених на Met. Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий шляхом мікробіологічного синтезу у рекомбінантному штамі Escherichia coli і очищений колоночною хроматографією, питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту, становить 2×107 ОД на мг білка. Інтерферон-гамма (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини і CD 8 цитотоксичні супресорні клітини. Макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити мають рецептори до інтерферону-гамма. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх бактерицидність, цитотоксичність, продукцію ними цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів (тим самим спричиняючи загибель внутрішньоклітинних паразитів). Інтерферон-гамма блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтез вірусних білків і зрілих вірусних часток. При цьому спричиняє цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини. Інгібує В-клітинну відповідь на інтерлейкін-4, пригнічує продукцію імуноглобулінів і експресію СВ23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивним клонам. Скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію і генерацію лімфокінактивованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, підсилює експресію генів С2 - С4 компонентів системи комплементу.На відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як I так і П класів на різних клітинах, причому прискорює експресію цих молекул навіть на тих клітинах, що не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність і здатність розпізнавання антигенів Т-лімфоцитами. Інтерферон-гамма блокує синтез b-TGF, відповідального за розвиток фіброзу легень і печінки.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання до застосування:

Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу та інших гострих респіраторних захворювань. Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу "пташиного" походження.

Протипоказання:

Індивідуальна гіперчутливість до інтерферону-гамма або будь-якого іншого компонента препарату; аутоімунні захворювання; розсіяний склероз; цукровий діабет; вагітність і лактація; дитячий вік до 7 років.

Особливості застосування:

Введення препарату шляхом ін’єкцій категорично заборонено!Немає даних щодо впливу препарату на керування автотранспортними засобами або роботу зі складними механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Спосіб застосування та дози:

Інтраназально. Вміст флакона розчиняють у 5 мл води для ін’єкцій.Дорослим і дітям старше 7 років при перших ознаках захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання – по 2 краплі в кожну ніздрю (після їх очищення від слизу) 5 разів на добу протягом 5 - 7 днів.Для профілактики гострих інфекційних захворювань і грипу при контакті з хворим та/або при переохолодженні – по 2 - 3 краплі у кожну ніздрю через день за 30 хв до сніданку протягом 10 днів. При одноразовому контакті достатньо одного закапування.Після закапування рекомендується зробити легкий масаж пальцями крил носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілу препарату в носовій порожнині.

Передозування:

Випадки передозування не відмічались.

Побічні дії:

Не встановлена.

Лікарська взаємодія:

Одночасне застосування інтраназальних судинозвужувальних препаратів не рекомендується (сприяє додатковому висушуванню слизової оболонки носа).

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.Препарат не підлягає переконтролю та подовженню терміну придатності після його закінчення.Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Форма випуску / упаковка:

Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального введення по 100 000 МО у флаконі №1.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: interferon gamma; Форма випускуЛіофілізат для приготування розчину для інтраназального застосування.АдресаРосійська Федерація, 142279, Московська область, Серпуховський район, сел. Оболенськ, корп. 72 “А”.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Інгарон
Виробник:Фармаклон, НВП, ТОВ, Російська Федерація
Форма випуску: Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального введення по 100 000 МО у флаконі №1.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5544/01/01 від 06.12.2006. Наказ № 835 від 15.12.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Interferon gamma
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;допоміжні речовини: маніт.

Фармакотерапевтична група:Противірусні засоби.
Код АТС:L03AB03 - Інтерферон гамма
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Після 50 років кожен другий страждає від геморою: вчені
Гемороїдальні вузли відіграють важливу роль у забе...
Вчені назвали антидепресант, який допоможе полегшити хронічний біль
Згідно зі статистикою, на хронічний біль страждає ...
Реклама