Інстаріл Експерторант інструкція по застосуванню

Інстаріл Експерторант фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Інстаріл Експерторант сироп по 100 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9931/01/01 від 25.08.2009. Наказ № 702 від 01.10.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини:

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора сиропоподібна рідина рожевого кольору, яка має приємний аромат, солодка на смак.

Виробник:

Аглоумед Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Бета-адреностимулятори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Інстаріл експекторант – комбінований препарат, який містить бронхолітичний засіб (сальбутамол), відхаркувальний засіб (бромгексин), а також засіб із судинозвужувальною та протинабряковою дією на слизову оболонку носа (фенілефрин). Призначений для симптоматичного лікування застудних захворювань. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; гіпертиреоз; тяжкі серцево-судинні захворювання; феохромоцитома; цукровий діабет; І триместр вагітності; період годування груддю; дитячий вік до 12 років.

Особливості застосування:

При обмеженій функції нирок або тяжкому захворюванні печінки препарат застосовують з особливою обережністю (тобто збільшують проміжки між прийомами або зменшують дозу).З обережністю призначають препарат хворим на артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, закритокутову глаукому, пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, а також хворим із судомним синдром.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності препарат призначають з урахуванням співвідношення користь для матері / ризик для плода. Препарат не призначають жінкам у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не відомо.

Діти:

Безпечність та ефективність застосування у дітей не встановлені, тому не рекомендується призначати препарат дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо.Дорослим - по 1 - 2 чайні ложки (5 - 10 мл) 3- 4 рази на добу. Дітям віком від 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 3 - 4 рази на добу.Тривалість лікування визначають індивідуально, відповідно до показань та динаміки розвитку захворювання, але вона не повинна перевищувати 5 діб без відповідної рекомендації лікаря.

Передозування:

Можливо посилення побічних реакцій. Симптоми: запаморочення, нудота, блювання, тахікардія, аритмія, зниження артеріального тиску, гіпокаліємія, збудження, психотичні реакції. Лікування: симптоматична терапія.

Побічні дії:

Загальні порушення: непоширені – пропасниця; реакції гіперчутливості (шкірний висип, ангіоневротичний набряк, розлади дихання, свербіж, кропив’янка); дуже рідко поширені - анафілактичні реакції, у тому числі анафілактичний шок.Травна система: непоширені - нудота, біль у шлунку, блювання, пронос. Порушення з боку шкіри: дуже рідко поширені - синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. Можливі тремор, тахікардія, головний біль, збудження, відчуття страху, загальна слабкість, артеріальна гіпертензія, гіперглікемія, гіпокаліємія, підвищена пітливість, підвищення активності трансаміназ сироватки.

Лікарська взаємодія:

При комбінованому застосуванні препарату та протикашльових засобів, що пригнічують кашльовий рефлекс, може виникнути загрозливий застій секрету, тому слід ретельно зважити доцільність такої комбінації і бути особливо обережним при проведенні терапії. Не рекомендується одночасне застосування Інстарілу експекторанту із серцевими глікозидами (дигоксин, дигітоксин), хінідином, трициклічними антидепресантами (іміпрамін, амітриптилін).Сальбутамол не слід призначати разом з таким неселективним ß-адреноблокатором, як пропранолол; не протипоказаний для призначення хворим, що лікуються інгібіторами МАО.При застосуванні Інстарілу експекторанту разом з лікарськими засобами, які подразнюють травний тракт, можливо взаємне посилення ефектів подразнення слизової оболонки. Одночасне застосування препарату та антибіотиків покращує їх проникнення в легеневу тканину.Одночасне застосування препарату із симпатоміметиками не рекомендується, оскільки підвищується ризик розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи. Леводопа посилює ймовірність виникнення артимій. Сальбутамол потенціює токсичні ефекти ефедрину та теофіліну, знижує антиангінальний ефект нітратів. Можливе виникнення артеріальної гіпертензії при одночасному застосуванні з гангліоблокаторами, андреноблокаторами, алкалоїдами раувольфії та метилдофи.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 100 мл у флаконах з кришкою, що закручується.1 флакон у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Клінічні характеристикиПоказання. Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхіальних захворюваннях, що супроводжуються ускладненням виділення мокротиння. Купірування та попередження нападів бронхіальної астми; хронічний обструктивний бронхіт та захворювання, що супроводжуються бронхоспазмами. Місцезнаходження702-А, Пунам Чамберс, Др.А.В.Роад, Ворлі, Мумбай - 400 018, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R03CC52:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Інстаріл Експерторант
Виробник:Аглоумед Лтд., Індія
Форма випуску: По 100 мл у флаконах з кришкою, що закручується.1 флакон у картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9931/01/01 від 25.08.2009. Наказ № 702 від 01.10.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини:

Фармакотерапевтична група:Бета-адреностимулятори
Код АТС:R03CC52 - Сальбутамол, комбінації
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама