Інсті Для Дітей (Combined drugs) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гранули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини:  1 саше-пакет містить: верби білої кори густого екстракту (1:5) (Salix alba) 84 мг; адхатоди судинної листя густого екстракту (1:5) (Adhatoda vasica) 32 мг; фіалки запашної листя густого екстракту (1:5) (Viola odorata) 9 мг; солодки голої коріння та кореневищ густого екстракту (1:5) (Glycyrrhiza glabra) 72 мг; чаю китайського листя густого екстракту (1:5) (Thea sinensis) 19 мг; фенхеля звичайного плодів густого екстракту (1:5) (Fоеniculum vulgare) 9 мг; евкаліпта шароподібного листя густого екстракту (1:5) (Eucalyptus globulus) 16 мг; валеріани лікарської коріння та кореневищ густого екстракту (1:5) (Valeriana officinalis) 9 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, ароматизатор Тутті-Фрутті, сахароза.

Лікарська форма:

гранули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії гострих респіраторних вірусних захворювань, які супроводжуються кашлем, пропасницею, подразненням горла.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до складових препарату. Виражені порушення функції печінки та нирок. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

При необхідності застосування препарату у період лактації рекомендовано відмовитися від годування груддю. Протипоказано застосовувати препарат у період вагітності.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Дітям віком до 12 років препарат не призначають.

Спосіб застосування та дози:

Діти старше 12 років – по 1 саше-пакету 2-3 рази на добу. Вміст саше-пакета необхідно розчинити в чашці гарячої води або чаю і пити малими порціями.Курс лікування визначається індивідуально лікарем і має тривати не більше 7 днів. Максимальна доза дітям старше 12 років – 3 саше-пакети на добу.

Передозування:

У разі передозування можливе відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, нудота, блювання.Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.

Побічні дії:

З боку травного тракту: нудота, діарея, диспепсія. Алергічні реакції: шкірні висипання, почервоніння шкіри, свербіж.Метаболічні розлади: порушення водно-електролітного балансу (поява набряків). У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується одночасний прийом препарату з іншими протикашльовими засобами, а також з ліками, які зменшують утворення мокротиння.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 3,5 г у саше-пакетах №5 у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

До складу гранул входить сахароза, на що необхідно звернути увагу пацієнтам, хворим на цукровий діабет, а також націєнтам, які перебувають на гіпокалорійній дієті.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.