Ірс 19 інструкція по застосуванню

Ірс 19 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ірс 19 розчин д/введ. інтраназ. по 20 мл у балон. аер.
Виробник:
Реєстрація:
№ 324/12-300200000 від 08.06.2012. Наказ № 428 від 08.06.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Виробник:

Абботт Хелскеа САС/Фармстандарт - Томськхімфарм, ВАТ, Франція/Росія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що діють на респіраторну систему. Антисептики.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

ФОРМА ВИПУСКУ

розчин для інтраназального введення в аерозольному балоні. КОД АТС: R07A Х02.ІМУНОЛОГІЧНІ І БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: IPC 19® є комплексним препаратом лізатів бактерій - найбільш розповсюджених збудників респіраторних інфекцій. Лізис мікроорганізмів здійснюється на основі оригінальної біологічної методики, яка дозволяє отримати антигени зі збереженням специфічних властивостей кожного штаму. Завдяки цьому лізати спроможні викликати у слизовій оболонці захисні імунні реакції, ідентичні реакціям на похідні збудники інфекції: стимуляцію і розмноження імунокомпетентних клітин, підвищення рівня лізоциму та інтерферону в секреті, збільшення кількості локальних антитіл, особливо імуноглобуліну А, підвищення фагоцитарної активності, що сприяє елімінації збудників інфекції з організму.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

Профілактика і лікування у дорослих і дітей з 2 років гострих і хронічних інфекційних захворювань JIOP-органів і верхніх дихальних шляхів: гострих і хронічних ринітів, рецидивуючих ринотрахеобронхітів, трахеїтів, хронічних бронхітів, запалення аденоїдів, синуситів, фарингітів, ларингітів, отитів, тонзилітів, бронхіальної астми, ускладнень грипу та інших вірусних респіраторних інфекцій, а також у перед- і післяопераційному періоді для профілактики інфекційних ускладнень після хірургічних втручань на ЛОР-органах.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ І ДОЗИ

Лікування (під час інфекції): 1 вприскування у кожну ніздрю 2-5 разів на день до зникнення симптомів захворювання.Профілактика (перед початком зимового сезону і в разі хронічних захворювань 2-3 рази на рік): 1 вприскування в кожну ніздрю 2 рази на день протягом двох тижнів. Спосіб застосування. Розпилювач, що додається до кожної упаковки, надіти на флакон і злегка притиснути. Перед упорскуванням слід ретельно прочистити ніс. Завдяки цьому діючий розчин тісніше контактує зі слизовою оболонкою носа. Для упорскування ввести вихідний отвір розпилювача в ніздрю, м'яко, без зусиль натиснути на нього, щоб уникнути значного виділення діючого розчину. При такому використанні флакон вміщує приблизно 60 доз. У разі більш тривалого натискування виділяється більший об'єм діючого розчину. Через це кількість разових доз в окремих випадках може зменшитися. При упорскуванні в ніс флакон слід обов'язково тримати вертикально та не закидати голову, інакше пропелент витече і пристрій стане остаточно непридатним для застосування.Після упорскування діючий розчин повинен вступити в контакт з можливо більшою поверхнею порожнини носоглотки. З цією метою рекомендовано одразу після його застосування нахилити голову вперед, щоб діючий розчин міг потрапити і до верхньої частини порожнини носа. Багаторазове "втягування" повітря через ніс запобігає небажаному витіканню розчину. Якщо через чихання IPC 19® видаляється з порожнини носа, треба повторити упорскування. Якщо під час застосування IPC 19® потрапить у порожнину глотки і буде проковтнутий, це в будь-якому разі нешкідливо.Дуже важливо! Пристрій правильно функціонує тільки при наступних умовах:Надіньте насадку на флакон, як слід відцентруйте її та м'яко,без зусиль натисніть на неї.Тепер пристрій готовий до застосування.ПРИ РОЗПИЛЕННІ ПРЕПАРАТУ ПОТРІБНО ТРИМАТИ ФЛАКОН У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ ТА НЕ ЗАКИДАТИ ГОЛОВУ.Якщо Ви нахилите флакон під час розпилення, пропелент витече за декілька секунд і пристрій стане непридатним.При регулярному застосуванні препарату насадку знімати не рекомендується.Особливі вказівки. У разі тривалого невикористання розпилювач може виявитися забитим внаслідок кристалізації розчину. Цьому можна запобігти, якщо після надівання ковпачок більше не знімати з флакона. Якщо розпилювач все ж таки забився, його можна прочистити багаторазовим натискуванням на ковпачок. У разі відсутності ефекту треба занурити ковпачок на кілька хвилин у теплу воду.

ПОБІЧНА ДІЯ

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: можливі реакції гіперчутливості (кропив'янка, ангіоневротичний набряк) та шкірні еритемоподібні та екземоподібні реакції. Порушення з боку JIOP-органів та органів дихання: напади астми і кашель. У рідких випадках на початку лікування може спостерігатися:підвищення температури тіла (> 39 °С) без видимої причини, нудота, блювання, біль у животі, діарея, ринофарингіт, синусит, ларингіт, бронхіт.Описані поодинокі випадки появи тромбоцитопенічної пурпури та вузлуватої еритеми. При появі вищевказаних симптомів рекомендується звернутися до лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до компонентів препарату. Препарат IPC 19® не слід призначати пацієнтам з аутоімунним захворюваннями.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

рідко на початку лікування можливе підвищення температури тіла (>39 °С). У такому випадку лікування слід відмінити. Однак слід відрізняти такий стан від підвищення температури тіла, що супроводжується нездужанням, яке може бути пов'язаним з розвитком захворювання JIOP-органів. При наявності системних клінічних ознак бактеріальної інфекції питання про доцільність призначення системних антибіотиків розглядається лікарем.При призначенні препаратів на основі бактеріальних лізатів з метою імуностимуляції пацієнтам з бронхіальною астмою можлива поява нападів астми. У такому випадку рекомендується припинити лікування та не приймати препарат даного класу в майбутньому.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмамиДослідження з приводу впливу на здатність керування автотранспортом або роботу з іншими механізмами не проводилися.Запобіжні заходи при застосуванніВміст флакону знаходиться під тиском. Захищати від нагрівання вище 50°С і попадання прямого сонячного світла. Не відкривати флакон, навіть якщо він порожній, не спалювати і не проколювати його.Застосування при вагітності та годуванні груддюЧерез відсутність достатньої кількості даних щодо потенційної можливості тератогенного або токсичного впливу на плід, застосування препарату під час вагітності не рекомендовано. Виділення IPC 19® у грудне молоко не вивчалося. Не можна виключити ризик для дитини, що знаходиться на грудному вигодовуванні. Препарат не слід застосовувати у жінок в період годування груддю без чіткої необхідності.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

випадки негативної взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі. Дослідження взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися.У випадку появи клінічних симптомів бактеріальної інфекції можливе призначення антибіотиків на фоні застосування IPC 19®.ПередозуванняСимптоми передозування невідомі. Крім припинення прийому препарату, інші дії, як правило не є необхідними.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

зберігати в строго вертикальному положенні при температурі від 2 до 25°С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. УМОВИ ВІДПУСКУ: без рецепту.

ПАКУВАННЯ

по 20 мл у балоні аерозольному, що знаходиться в картонній коробці.

ВИРОБНИКИ

Абботт Хелскеа САСАдреса. Рут де Бельвіль, Льйо ді Мелар, 01400 Шатийон-сюр-Шаларон, ФранціяRoute de Belleville, Lieu dit Maillard, 01400 Chatillon-sur-Challaronne BAT Фармстандарт-Томськхімфарм

Адреса

Росія, 634009, м. Томськ, пр. Леніна, 211У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно надіслати термінове повідомлення до: Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел.: (044) 253-61-94), ДП "Державний експертний центр МОЗ України" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40 тел.: (044) 393-75-86), Представництва компанії Абботт Продактс ГмбХ в Україні (01032, м. Київ, вул. Жилянська, 110 тел.: (044) 498-60-80, факс (044) 498-60-81) та на адреси підприємств-виробників.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ірс 19
Виробник:Абботт Хелскеа САС/Фармстандарт - Томськхімфарм, ВАТ, Франція/Росія
Реєстраційне посвідчення:№ 324/12-300200000 від 08.06.2012. Наказ № 428 від 08.06.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Засоби, що діють на респіраторну систему. Антисептики.
Код АТС:A01AD11 - Інші
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама