Ів Кер (Combined drugs) інструкція із застосування

Ив Кер фото, інструкція
Дозування:
Ів Кер капсули №30 у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хімалая Драг Компані, Індія

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула міститьекстракти:сараки індійської кори Saraca indica 85 мг;дашмули коренів  Dashmoola 35 мг;симплокосу червоного кори Symplocos racemosa 35 мг;тиноспори серцелистої стебла  Tinospora cordifolia 35 мг; пасльону чорного рослин Solanum nigrum 35 мг;берхавії розлогої коренів  Boerhaavia diffusa 35 мг;спаржи гроновидної коренів Asparagus racemosus 35 мг; алое справжнього листя  Aloe Vera 25 мг;сандалового дерева деревини Santalum album 25 мг;адгатоди вазики листя  Adhatoda vasica 20 мг;кіперусу круглого бульб Cyperus rotundus 25 мг;дерева бавовнику кори  Bombax malabaricum 15 мг;трифали Triphala 20 мг; трикату  Trikatu 20 мг;порошки: касиси годанті бхасми Kasisa godanti bhasma 35 мг;яшад бхасми  Yashad bhasma 20 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули з твердого желатину розміром “0”, бузкового кольору, з написом ”EveCare™” на кришечці, що містять порошок і гранули від сіро-коричневого до коричневого кольору;

Виробник:

Хімалая Драг Компані, Індія

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Багатокомпонентний рослинний препарат.Фармакодинаміка. Дія залежить від дії окремих компонентів. Рослинні компоненти мають синергічну фармакологічну дію. Складові препарату сприяють регуляції секреції ендогенних гормонів. Препарат сприяє підвищенню рівня естрогенів в сироватці крові і збільшенню ваги матки в експерименті. У оваріоектомізованих тварин таких змін не спостерігається. Стимулюючий ефект на тканину яєчників сприяє підвищенню секреції гормонів, відновлює регенерацію ендометрію і контролює маткову кровотечу. Препарат сприяє нормалізації симптомів гормональної і фізіологічної розбалансованості, порушень менструального циклу, кількості втрачуваної менструальної крові, зменшує прояви дисменореї шляхом стимулюючої дії на матку, підсилює відновлення ендометрію. При дисфункціональних маткових кровотечах у жінок сприяє нормалізації менструального циклу. Зменшує прояви синдрому передменструального напруження (емоційну лабільність, подразливість). Зменшує патологічні прояви менопаузи.Препарат має протизапальну, спазмолітичну дію, зменшує больові відчуття, має імуномодулюючу дію. Під впливом препарату збільшується вміст гемоглобіну в крові.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Передменструальний синдром, дисменорея, менорагія, метрорагія, олігоменорея, дисфункціональні маткові кровотечі у дорослих жінок.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти, чоловіки. Жінки в період вагітності та годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не містить у своєму складі алкоголю, наркотичних речовин і не знижує концентрацію уваги, не впливає на здатність керувати транспортними засобами та потенційно небезпечними механізмами. При інтенсивних дисменореї або дисфункціональних маткових кровотечах, які не піддаються лікуванню, необхідне уточнення діагнозу.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Призначається внутрішньо дорослим жінкам по 1 - 2 капсули двічі на добу. Тривалість лікування 3 міс.

Передозування:

Не повідомлялось.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія поки що невідома.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до +25°С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

30 капсул в пластиковому флаконі. 1 флакон в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.

Адреса

Макалі, Бангалор-562 123, Індія.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.