Кальцинова (Combined drugs) інструкція із застосування

Кальцинова фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Кальцинова таблетки зі смак. ківі, чорн., ан., мал. №27 (9х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить
кальцію  100 мг,
фосфору 77 мг,
Вітаміну С (аскорбінової кислоти) 15 мг,
вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 0,4 мг,
вітаміну А (ретинолу) 1000 МО,
вітаміну D3 (холекальциферолу) 100 МО;
допоміжні речовини: сахароза, крохмаль кукурудзяний, повідон, кислота лимонна безводна, полісорбат 80, магнію стеарат.1 таблетка світло-зеленого кольору (зі смаком ківі) містить:барвник зелений (Е104 + Е132), ароматизатор ківі;1 таблетка світло-блакитного кольору (зі смаком чорниці) містить:барвник синій (Е132), ароматизатор чорниці;1 таблетка світло-жовтого кольору (зі смаком ананаса) містить:барвник хінолін жовтий (Е104), ароматизатор ананаса;1 таблетка рожевого кольору (зі смаком малини) містить:барвник червоний (Е129), ароматизатор малини.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі плоскі таблетки зі скошеними краями. Рожевого, світло-жовтого, світло-блакитного та світло-зеленого кольору. На поверхні таблеток можна помітити “мармурові плями” ( вкраплення);

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Таблетки містять кальцій, фосфор і найважливіші вітаміни для організму дитини, які беруть участь у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі. Кальцій та фосфор – головні будівні компоненти кісток і зубів. Для належної мінералізації кісток та зубів потрібні й вітаміни, особливо вітамін D3, який регулює засвоєння кальцію та робить можливою мінералізацію кісток і зубів. Вітамін В6 бере участь у метаболізмі вуглеводів, жирів і протеїнів, а також у функціонуванні нервової системи. Для розвитку епітеліальних клітин і синтезу зорового пігменту потрібний вітамін А. Вітамін С прискорює засвоєння заліза та бере участь у багатьох окисно-відновних реакціях організму. Одна таблетка Кальцинови задовольняє від 10 до 15 % добової потреби у кальції.Фармакокінетика не вивчалась.

Показання до застосування:

Таблетки Кальцинова рекомендовані:дітям у період росту та розвитку;дітям, які відмовляються від молока та молочних продуктів;для зміцнення та захисту кісток і зубів.Діти від 3 до 4 років: по 1 таблетці на добу – профілактична доза, 2–3 таблетки на добу, як терапевтична доза.Діти старше 4 років: 2 таблетки на добу – профілактична доза, 4 таблетки на добу, як терапевтична доза.Дитина повинна повільно розсмоктати таблетку у роті. Таблетки приймаються протягом місяця. Курс лікування можна повторювати 2-3 рази на рік.Побічна дія. Алергічні реакції до будь-якого компоненту препарата у вигляді висипань на шкірі, свербежу, набряку обличчя. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Таблетки Кальцинова не рекомендовані при гіпервітамінозі А і Д, при гіперкальціємії та гіперкальціурії.

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Таблетки Кальцинова не рекомендовані дітям до 3 років.Таблетки Кальцинова не рекомендовані хворим на діабет, оскільки містять цукор.Вагітність і лактаціяВагітні і жінки, які годують груддю, можуть приймати таблетки Кальцинова тільки за рекомендацією лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Тривале використання дуже великих доз може спричинити гіпервітаміноз А і D, гіперкальціємію і гіперкальціурію.

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Кальцій уповільнює всмоктування тетрациклінів і фториду натрію, тому між прийомом Кальцинови і зазначених ліків (якщо вони призначаються паралельно) треба залишити проміжок часу тривалістю 3 години.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25 оС в захищеному від вологи і світла місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Таблетки не слід використовувати після закінчення терміну придатності.Термін придатності - 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 27 (3 блістери по 9 таблеток кожний) у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Ново место, Словенія

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.