Карбопласт (Carbamide) інструкція із застосування

Карбопласт фото, інструкція
Дозування:
Карбопласт крем, 350 мг/г по 15 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г крему містить сечовини 350 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину;допоміжні речовини: фенілетиловий спирт, парафін білий м'який, парафін рідкий, цетиловий спирт, стеариловий спирт, макроголу цетостеариловий ефір, кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Карбопласт – засіб, що спричиняє оніхоліз. Висока концентрація сечовини в препараті розм'якшує кератин нігтьової пластини, ураженої грибком, що веде до її безкровного та безболісного відшаровування. Видалення ураженої грибком нігтьової пластини створює умови для подальшого місцевого антифунгального лікування. Допоміжні речовини, що входять до складу крему, утримують діючу речовину (сечовину) на місці нанесення, перешкоджають її всмоктуванню в системний кровотік.

Показання до застосування:

Видалення ураженої нігтьової пластинки при оніхомікозах.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Можливе застосування препарату в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій, його можна у рекомендованих дозах застосовувати особам, які керують автотранспортом і працюють зі складними механізмами.

Діти:

Строго контрольованих досліджень щодо ефективності та безпеки препарату у дітей не проводилося, тому не рекомендується застосовувати препарат у цій віковій категорії.

Спосіб застосування та дози:

Перед нанесенням крему призначається лужно-мильна ванночка. Крем Карбопласт слід нанести суцільним тонким шаром на уражений ніготь, потім закрити водонепроникним пластиром та залишити на 48 годин. Потому зняти пластир, потримати ніготь у теплій воді протягом 10 хв та розм'якшену інфіковану частину нігтя видалити скребком. Якщо нігтьове ложе не стало повністю гладеньким, слід накласти нову порцію крему і закрити пластиром. Лікування кремом проводять доти, доки ложе нігтя не стане гладеньким і не буде видалена вся його розм'якшена частина. Тривалість лікування залежить від величини ураженої ділянки та товщини нігтя. Щоб повністю видалити частково або повністю уражену грибами нігтьову пластину до нігтьового ложа необхідно 1 - 3 експозиції по 48 годин (2 - 6 днів). Після видалення нігтя слід провести терапію протигрибковим препаратом для місцевого застосування за призначенням лікаря протягом 4 тижнів. Ефект лікування грибкових захворювань нігтів залежить, в основному, від ретельного видалення ураженої частини нігтя і від подальшої протигрибкової терапії.У випадках, коли не вдалося отримати бажаний ефект при першому курсі застосування препарату, слід проконсультуватися з лікарем, який, можливо, призначить повторний курс лікування.

Передозування:

При місцевому застосуванні препарату передозування малоймовірне.

Побічні дії:

При потраплянні крему на ділянки шкіри, прилеглі до нігтя, можливе відчуття печіння, подразнення, свербежу.

Лікарська взаємодія:

Препарат не можна застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами місцевого застосування. Дані про можливу взаємодію з іншими лікарськими засобами відсутні.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

По 15 г, 30 г у тубі, по 1 тубі в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Не можна допускати потрапляння препарату в очі, на шкіру та на відкриті рани. У разі виникнення подразнень на прилеглих до нігтя ділянках шкіри перед нанесенням крему, шкіру навколо ураженого нігтя слід захистити пластиром або будь-якою іншою водонепроникною пов'язкою.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.