Кетоспрей 10% (Ketoprofen) інструкція із застосування

Кетоспрей 10% фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

спрей

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фарбіл Валтроп ГмбХ для "ФармаСвісс ", Німеччина/Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г спрею містить кетопрофену 100 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, лецитин, спирт ізопропіловий, етанол безводний, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, натрію гідроксид, олія м’яти перцевої, вода очищена.

Лікарська форма:

спрей

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Фарбіл Валтроп ГмбХ для "ФармаСвісс ", Німеччина/Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Місцеве лікування симптоматичного полегшення болю та запалення м’яких тканин, спричинених травматичним розтягненням, розтягненням зв’язок, закритими травмами.

Протипоказання:

Гіперчутливість до кетопрофену або будь-якої з допоміжних речовин препарату, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вимити руки після нанесення.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не вивчалась.

Діти:

Дитячий вік до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим та дітям віком від 12 років зовнішньо:від 3 до 6 розбризкувань на уражену поверхню від двох до трьох разів на день упродовж 7 днів. Після нанесення спрей необхідно обережно розподілити на ураженій поверхні і дати висохнути.Максимальна добова доза: 18 розбризкувань відповідає 360 мг кетопрофену.Пацієнти літнього віку:для пацієнтів літнього віку немає спеціальних рекомендацій щодо дозування.

Передозування:

Передозування при місцевому застосуванні малоймовірне. У випадку ненавмисного прийому внутрішньо спрей може спричинити системні побічні реакції, залежно від прийнятої кількості. Лікування повинно бути підтримуючим та симптоматичним.

Побічні дії:

Частота побічних реакцій наведена згідно з такою класифікацією:дуже поширені (> 1/10); поширені (> 1/100, < 1/10); непоширені (> 1/1000, < 1/100); рідко поширені (> 1/10000, < 1/1000); дуже рідко поширені (< 1/10000).
Непоширені З боку шкіри: еритема, свербіж, екзема.
Рідко поширені З боку шкіри: реакції фоточутливості, пухирцева екзема, кропив’янка.
Дуже рідко поширені Імунологічні: набряк гортані. З боку сечостатевої системи: повідомлення про випадок погіршення хронічної ниркової недостатності.
Іноді повідомляють про анафілактичні реакції.У випадку появи подразнення шкіри або будь-яких інших небажаних реакцій, лікування слід припинити.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія малоймовірна, оскільки концентрації у сироватці після місцевого застосування низькі. Серйозну взаємодію зареєстрували після застосування високої дози метотрексату з нестероїдними протизапальними засобами, включаючи кетопрофен, за умов системного шляху введення.

Термін придатності:

4 роки. 1 рік після першого відкриття.

Умови зберігання:

Спеціальних умов зберігання немає.Зберігати у недоступному для дітей місці, в картонній коробці.

Форма випуску / упаковка:

По 12,5 г 10% спрею нашкірного, розчину кетопрофену у 15 мл пляшці з дозуючим насосом та захисним ковпачком; по 25 г 10% спрею нашкірного, розчину кетопрофену у 30 мл пляшці з дозуючим насосом та захисним ковпачком; 1 пляшка у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Кетопрофен 10 % не слід наносити під закриті пов’язки. Поверхні шкіри, на які нанесений препарат, впродовж лікування та протягом двох тижнів після припинення лікування не слід піддавати дії прямих сонячних променів або ультрафіолетового світла солярію.Пацієнти, що страждають або мають в анамнезі бронхіальну астму або алергію, повинні застосовувати Кетопрофен 10 % лише під безпосереднім наглядом лікаря. Кетопрофен 10 % не слід наносити на будь-яку поверхню з ексудативними дерматозами, екземою, виразками та інфекційними ураженнями шкіри або ушкодженою шкірою. Засіб не слід наносити на слизові оболонки (рота, статевих органів, анального отвору), очі, вуха.Хоча системні ефекти мінімальні, спрей слід з обережністю застосовувати у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю. У разі виникнення подразнення шкіри після нанесення препарату лікування слід припинити.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.