Хлортрианізен (Chlorotrianisene) інструкція із застосування

Хлортрианизен фото, інструкція
Дозування:
Хлортрианізен таблетки по 12 мг №100 (10х10)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні засоби. Алкалоїди барвінку та їх аналоги.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить хлортрианізену 12 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, цукор-рафінад, кальцію стеарат.Лікарська форма. Таблетки.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричні, з фаскою.Фармакотерапевтична група. Антинеопластичні засоби. Код АТХ L01X.Фармакодинаміка. Хлортрианізен – протипухлинний засіб, синтетичний аналог естрогенів. Пригнічує проліферацію пухлинних клітин на всіх стадіях раку передміхурової залози. Знижує продукування статевих гормонів. Порівняно з іншими синтетичними естрогенними препаратами діє триваліше.При естроген-резистентних формах пухлин є малоефективним.Має мінімальні фемінізуючі властивості (здатність спричиняти появу у чоловіків жіночих вторинних статевих ознак – збільшення молочних залоз, відкладення жиру на стегнах).Підвищує згортання крові, знижує концентрацію холестерину, підвищує концентрацію тригліцеридів у крові. Сприяє переходу внутрішньосудинної рідини у позаклітинний простір, що призводить до утворення набряків. Виявляє менше центральних ефектів порівняно з препаратами, що містять естрон, естрадіол.Фармакокінетика. Не досліджували.

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні засоби. Алкалоїди барвінку та їх аналоги.

Показання до застосування:

Рак передміхурової залози. Рак молочної залози (тільки пацієнтам у пізній менопаузі та з видаленою маткою).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострі та хронічні захворювання печінки, генітальні кровотечі невстановленого походження, тромбоемболічні порушення в анамнезі.

Особливості застосування:

При захворюванні на рак молочної залози препарат призначати тільки пацієнтам у пізній менопаузі та з видаленою маткою (через можливість гіперплазії слизової оболонки матки). З обережністю призначати препарат хворим на цукровий діабет, епілепсію, а також із захворюваннями серця та нирок.На початку лікування можуть спостерігатися нудота, відсутність апетиту, блювання, діарея, набухання та біль у молочних залозах, які зазвичай минають самостійно.При прийомі хлортрианізену слід уникати тривалого перебування на сонці, оскільки препарат підвищує чутливість шкіри до сонця.Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не застосовувати у період вагітності або годування груддю.При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Дані відсутні.

Діти:

Інформація щодо застосування препарату дітям відсутня.

Спосіб застосування та дози:

Призначати дорослим внутрішньо під час їди.Рак передміхурової залози. Призначати по 1 таблетці (12 мг) 2-3 рази на добу. При метастазах додатково призначати преднізолон.Рак молочної залози. Призначати по 1 таблетці (12 мг) 4 рази на добу; добова доза – 4 таблетки (48 мг).Максимальні дози для дорослих: разова – 1 таблетка (12 мг), добова – 4 таблетки (48 мг).Препарат призначений для тривалого застосування. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Передозування:

Симптоми: нудота, блювання.Лікування: симптоматичне. Специфічного антидоту не існує.

Побічні дії:

З боку травного тракту: нудота, відсутність апетиту, блювання, діарея.З боку репродуктивної системи: набухання та біль у молочних залозах, фемінізація у чоловіків, маткові кровотечі у жінок.З боку серцево-судинної системи та системи крові: прояви недостатності кровообігу, тромбоемболічні ускладнення, набряки, артеріальна гіпертензія, підвищення згортання і в’язкості крові, підвищена кровоточивість.Інші: алергічні реакції, порушення мінерального обміну.

Лікарська взаємодія:

Хлортрианізен при сумісному застосуванні знижує ефективність варфарину, інсуліну, гормонів щитовидної залози, фенітоїну, карбамазепіну, фенобарбіталу, рифампіцину; підвищує ефективність трициклічних антидепресантів.Не слід застосовувати одночасно з тамоксифеном.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 50, № 100 у контейнері у коробці; № 50, № 100 у контейнері; № 10х5, № 10х10 у блістерах у коробці.Категорія відпуску. За рецептом.Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю Фармацевтична компанія Здоров’я.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Дозування:
Хлортрианізен таблетки по 12 мг №100 (10х10)
Реєстрація:
№ UA/5532/01/01 від 21.09.2016. Наказ № 989 від 21.09.2016

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.