Кларготил (Loratadine) інструкція із застосування

Кларготил фото, інструкція
Дозування:
Кларготил таблетки по 10 мг №10 (10х1)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Гедеон Ріхтер - РУС, ЗАТ, РосійськаФедерація/Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить 10 мг лоратадину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна , лактози моногідрат, аеросил, магній стеариновокислий.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки білого кольору, плоскоциліндричні, на одному боці з гравіруванням L над рискою;

Виробник:

Гедеон Ріхтер - РУС, ЗАТ, РосійськаФедерація/Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.

Фармакологічні властивості:

Лоратадин – це трициклічне з'єднання, що має виражену антигістамінну дію і характеризується селективним антагонізмом щодо периферичних Н -1 рецепторів гістаміну. У препарату відсутня центральна седативна та антихолінергічна дія. Антигістамінний ефект препарату виявляється через 1 год після прийому і триває протягом 24 год.Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо препарат швидко всмоктується із шлунково - кишкового тракту. Метаболізується в печінці системою цитохрому Р 450 з утворенням активного метаболіту дескарбоетоксилоратадину.Максимальна концентрація лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові досягається через 1-2,5 год після прийому. Лоратадин зв'язується з білками плазми на 97-99 %. Середній період напіввиведення лоратадину становить 8 год, а дескарбоетоксилоратадину – приблизно 28 год. Препарат не проникає через гемато-енцефалічний бар'єр.

Показання до застосування:

Застосовують препарат для лікування сезонних і цілорічних алергійних ринітів, а також для усунення симптомів, пов'язаних з цими захворюваннями: чхання, свербежу слизової оболонки носа, ринореї, відчуття печії та свербіння очей. Крім того, Кларготил® показаний для лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки та інших захворювань шкіри алергійного походження у дорослих і дітей віком від 2-х років. 

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Під час вагітності та годування груддю варто утриматися від застосування Кларготилу®. На психічну і фізичну активність, а також на здатність керувати транспортними засобами застосування препарату в рекомендованих дозах не впливає.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кларготил® не потенціює дію алкоголю. Еритроміцин, кетоконазол, циметидин при сумісному застосуванні з Кларготилом® збільшують концентрацію лоратадину в плазмі крові, але це не виявляється клінічно, у тому числі і за даними ЕКГ.Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250 С.Термін придатності – 3 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці!

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для дорослих, у тому числі літніх, і дітей віком від 12 років, рекомендована доза Кларготилу® становить 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.Для дітей віком від 2-х до 12-ти років з масою тіла менше 30 кг – по 5 мг Кларготилу® (половина таблетки) 1 раз на добу. При масі тіла понад 30 кг – по 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.

Передозування:

При прийманні препарату в дозах, що значно перевищують рекомендовану дозу 10 мг, можуть відзначатися головний біль, сонливість, тахікардія. У разі передозування необхідно звернутися до лікаря і вжити необхідних симптоматичних заходів (блювотні засоби, промивання шлунка, проносні засоби, активоване вугілля). Кларготил® не виводиться з організму при гемодіалізі, проведення перитонеального діалізу неефективно.

Побічні дії:

Рідко – сухість у роті, нудота, блювання, гастрит; головний біль, почуття втоми, підвищена збудливість, шкірні висипання.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

10 таблеток по 10 мг у блістері. По 1 блістеру в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна і хімічна назви лоратадин;етиловий ефір 4 -(8 -хлор - 5,6 - дигідро - 11Н –бензо - [5,6] циклогепта 1,2-b] піридин – 11 – іліден) – 1 – піперидин - карбонової кислоти;

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

140342, Росія, Московська обл.,Єгор’євський район, сел. Шувоє, вул. Лісова, 40.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.