Кліорон (Chlorhexidine) інструкція із застосування

Клиорон фото, інструкція
Дозування:
Кліорон супозиторії вагін. по 16 мг №10 (5х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лекхім, ПрАТ, м. Харків

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: хлоргексидин;1 супозиторій містить 20 % розчин хлоргексидину диглюконат у перерахунку на хлоргексидину диглюконат 16 мг;допоміжні речовини: макрогол 1500, макрогол 400.

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Лекхім, ПрАТ, м. Харків

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології

Показання до застосування:

Профілактика венеричних захворювань (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, уреплазмоз) та інфекційно-запальних ускладнень в акушерстві та гінекології (перед оперативним лікуванням гінекологічних захворювань, перед пологами та абортом, до та після встановлення внутрішньоматкової спіралі, до та після діатермокоагуляції шийки матки, перед внутрішньоматковими дослідженнями).Лікування бактеріального вагінозу, кольпіту, ерозії шийки матки.Профилактика венерических заболеваний (сифилис, гонорея, трихомониаз, хламидиоз, уреплазмоз) и инфекционно-воспалительных осложнений в акушерстве и гинекологии (перед оперативным лечением гинекологических заболеваний, перед родами и абортом, до и после установки внутриматочной спирали, до и после диатермокоагуляции шейки матки, перед внутриматочными исследованиями).Лечение бактериального вагиноза, кольпита, эрозии шейки матки.

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не протипоказано. Не противопоказано.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами. Не влияет. Дети. Опыта применения нет.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Досвіду застосування немає.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують інтравагінально. Перед застосуванням супозиторій звільняють від контурної упаковки.Лікування: застосовують по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 7-10 днів залежно від характеру захворювання. За необхідності можливе продовження курсу лікування до 20 днів.Профілактика венеричних захворювань: застосовують одноразово по 1 супозиторію не пізніше ніж через 2 години після статевого акту.Вагітність. Зважаючи на ступінь вираженості інфекційного процесу, дані бактеріологічних досліджень, загрозу переривання вагітності, Кліорон застосовують по 1 супозиторію 1 або 2 рази на день як монотерапію або у складі комплексної терапії. Тривалість застосування – від 5 до 10 днів.При годуванні груддю препарат застосовують у звичайних рекомендованих дозах.Препарат применяют интравагинально. Перед применением суппозиторий освобождают от контурной упаковки. Лечение: применяют по 1 суппозиторию 2 раза в сутки в течение 7-10 дней в зависимости от характера заболевания. При необходимости возможно продление курса лечения до 20 дней. Профилактика венерических заболеваний: применяют однократно по 1 суппозиторию не позднее чем через 2 часа после полового акта. Беременность. Учитывая степень выраженности инфекционного процесса, данные бактериологических исследований, угрозу прерывания беременности, Клиорон применяют по 1 суппозиторию 1 или 2 раза в день в качестве монотерапии или в составе комплексной терапии. Длительность применения – от 5 до 10 дней.При кормлении грудью препарат назначают в обычных рекомендованных дозах.

Передозування:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.Передозировки и токсические эффекты при применении препарата не выявлены.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції, свербіж у місці введення супозиторія.Возможны аллергические реакции, зуд в месте введения суппозитория. Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Клиорон нельзя применять вместе с детергентами, содержащими анионную группу (сапонины, натрия лаурилсульфат, натрия карбоксиметилцеллюлоза), а также с мылом.

Лікарська взаємодія:

Кліорон не можна застосовувати разом з детергентами, які містять аніонну групу (сапоніни, натрію лаурилсульфат, натрію карбоксиметилцелюлоза), а також з милом.

Термін придатності:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.2 года. Не применять после истечения срока годности, указанного на упаковке.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 °С.Хранить в недоступном для детей месте при температуре не выше +25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери у пачці.По 5 суппозиториев в блистере, по 2 блистера в пачке. Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особые предостережения

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.