Кокарбоксилаза-Ферейн (Cocarboxylase) інструкція із застосування

Кокарбоксилаза-Ферейн фото, інструкція
Дозування:
Кокарбоксилаза-Ферейн ліофілізат для р-ну д/ін. по 0,05 г в амп. №10 (5х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

ліофілізат

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Бринцалов-А, ЗАТ, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 ампула містить кокарбоксилази гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 0,05 мг;допоміжні речовини: натрію карбонат безводний.

Лікарська форма:

ліофілізат

Основні фізико-хімічні властивості:

ліофілізована суха пориста гігроскопічна маса білого або майже білого кольору зі слабким специфічним запахом;

Виробник:

Бринцалов-А, ЗАТ, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Метаболітний засіб, який відіграє важливу роль у вуглеводному та жировому обміні. Кокарбоксилаза – кофермент тіаміну (вітаміну В1), в організмі фосфорилюється з утворенням моно-, ди- та трифосфорних ефірів, входить до складу ферментів, що прискорюють карбоксилювання та декарбоксилювання альфа-кетокислот. Екзогенний вітамін В1 (тіамін) для участі в цих процесах повинен шляхом фосфорилювання метаболізуватися в кокарбоксилазу – готову форму коферменту. Слід врахувати, що властивості кокарбоксилази лише частково адекватні таким у тіаміну; кокарбоксилазу не застосовують для профілактики і лікування гіпо- та авітамінозу В1. Дефіцит кокарбоксилази викликає підвищення рівня піровиноградної кислоти в крові, що спричиняє розвиток ацидозу.Фармакокінетика. Після парентерального введення добре всмоктується, в організмі не депонує. Екскретується із сечею.

Показання до застосування:

Комплексна терапія печінкової та ниркової недостатності, діабетичної прекоми та коми, діабетичного кетоацидозу, при дихальному ацидозі при хронічній легенево-серцевій недостатності, недостатності коронарного кровообігу, захворюваннях серця, що супроводжуються екстрасистолією, пароксизмальною тахікардією, мерехтливою аритмією та іншими порушеннями серцевого ритму, легких формах розсіяного склерозу, преекламптичних станах та еклампсії, периферичних невритах, патологічних процесах із порушенням вуглеводного обміну.У новонароджених препарат застосовують у комплексній терапії станів, пов’язаних із гіпоксією і ацидозом, в тому числі асфіксії новонароджених, гіпоксичній енцефалопатії, недостатності кровообігу, пневмонії, сепсису та інших.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Кокарбоксилазу-Ферейн застосовуються, головним чином, у складі комплексної терапії.Вплив Кокарбоксилази-Ферейн на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами не вивчався.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Кокарбоксилазу-Ферейн вводять внутрішньом’язово або внутрішньовенно (струминно або крапельно). Вміст ампули розчиняють безпосередньо перед введенням у 2 мл води для ін’єкцій. При внутрішньовенному струминному введенні об’єм доводять до 10 - 20 мл, при крапельному введенні до 200 - 400 мл, додаючи ізотонічний розчин натрію хлориду або розчин глюкози.При захворюваннях серця призначають по 100 - 200 мг на добу протягом 15 - 30 днів. При цукровому діабеті (кетоацидоз, кома) добова доза становить 100 мг. При гострій печінковій і нирковій недостатності вводять внутрішньовенно струминно по 100 - 150 мг 3 рази на добу або крапельно (на 5 % розчині глюкози) по 100 - 150 мг на добу. При периферичних невритах призначають внутрішньом’язово в дозі 50 - 100 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця.Дітям вводять внутрішньом’язово, внутрішньовенно (крапельно або струминно). В залежності від тяжкості стану і клінічної симптоматики – від 25 мг до 50 мг на добу. Курс лікування – від 3 - 7 до 15 - 30 днів. Новонародженим вводять внутрішньовенно (повільно) 10 мг на 1 кг маси тіла 1 раз на добу.

Передозування:

Проявляється у вигляді більш вираженої форми побічних дій.У разі передозування слід відмінити препарат і призначити симптоматичне лікування для нормалізування дії дихання та серцево-судинної системи.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції (кропив’янка, свербіж); при внутрішньом’язовому введенні – гіперемія, набряк у місці ін’єкції.

Лікарська взаємодія:

Кокарбоксилаза посилює кардіотонічну дію серцевих глікозидів і покращує їх переносимість.

Термін придатності:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 20 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці!Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 5 мл в ампулах; по 10 ампул нейтрального скла у картонній пачці.По 5 мл в ампулах; по 5 ампул нейтрального скла у комплекті з 5 ампулами розчинника (вода для ін’єкцій по 2 мл), у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: cocarboxylase; 3-[(4-аміно-2-метил-5-піримідиніл)-метил]-5-(2-гідроксиетил)-4-метил-тіазоліо-0-дифосфонату гідрохлорид;

Форма випуску

Ліофілізат для розчину для ін’єкцій.

Адреса

Росія, 117105, м. Москва, вул. Нагатинська, 1.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.