Колдфлю Екстра інструкція по застосуванню

Колдфлю Екстра фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Колдфлю Екстра таблетки №4
Виробник:
Реєстрація:
№ Р.01.02/04191 від 22.01.2007. Наказ № 392 від 11.07.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

одна таблетка містить: парацетамолу ВР - 500 мгкофеїну безводного ВР - 30 мгфенілефрину гідрохлориду ВР - 25 мг хлорфеніраміну малеату ВР - 2 мг;допоміжні речовини: крохмаль, ПВП-К-30, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, магнію стеарат, натрю крохмальгліколят, тальк очищений, барвник Ponceu 4R, титану діоксид.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки рожевого кольору, з вкрапленнями, добре спресовані, круглі, плоскі, зі скошеними краями, з розподільчою рискою з одного боку і гладенькі з іншого боку;

Виробник:

Дженом Біотек Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Фармакологічні властивості:

Парацетамол має анальгетичну, жарознижувальну та слабко виражену протизапальну дію. Механізм протизапальної дії пов’язаний з пригніченням синтезу простагландинів, а жарознижувальної – з впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі.Кофеїн виявляє стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином на кору головного мозку, дихальний та судиноруховий центри. Підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує сонливість, відчуття втоми. Послаблює дію засобів, які пригнічують центральну нервову систему. Виявляє виражену дію на серцево-судинну систему: збільшує силу та частоту серцевих скорочень, підвищує артеріальний тиск при гіпотензії. Виявляє помірну діуретичну дію. Підвищує секрецію залоз шлунка.Фенілефрин є альфа-адренергічно активним засобом без подразнюючої дії на центральну нервову систему. Він виявляє переважно пряму дію на адренергічні рецептори. Часто використовується в комбінованих препаратах для полегшення кашлю та симптомів застуди.Хлорфенірамін є протиалергійним засобом, блокатором гістамінових Н1–рецепторів. Викликає помірно виражений седативний ефект, має антимускаринову активність.Фармакокінетика. Парацетамол абсорбується в основному шляхом пасивної дифузії з кінетикою першого порядку, переважно із кишечника. В зв’язку з цим швидкість абсорбції залежить від швидкості випорожнення шлунка. Пік концентрації парацетамолу в плазмі спостерігається через 60 хвилин після застосування таблеток. Через 8 годин у плазмі можна виявити тільки незначну кількість парацетамолу в незміненому вигляді. Швидко і рівномірно розподіляється в тканинах тіла, за виключенням жирової клітковини і спинномозкової рідини. Від 2 до 5% парацетамолу виводиться в незміненому вигляді з сечею, решта метаболізується в печінці та виводиться з фекаліями.Кофеїн повністю адсорбується після застосування і широко розподіляється по всьому організму. Швидко проникає в центральну нервову систему, слину; низькі концентрації кофеїну присутні в грудному молоці; кофеїн проникає крізь плаценту. Практично повністю метаболізується і виводиться з сечею у вигляді метаболітів. У новонароджених здатність до метаболізму значно нижча. Період напіввиведення складає 3-5 годин для дорослих і 36-44 години для новонароджених.При прийомі внутрішньо фенілефрин має низьку біодоступність через нерівномірність абсорбції. Метаболізується з допомогою моноамінооксидази в кишечнику та печінці.Хлорфенірамін адсорбується відносно повільно з шлунково-кишкового тракту, пікова концентрація в плазмі наступає через 2,5-6 годин після приймання всередину. Має низьку біодоступність(від 25 до 50% ). Близько 70% хлорфеніраміну зв’язується протеїнами плазми. Хлорфенірамін обширно метаболізується і виводиться переважно з сечею, тільки незначна кількість виводиться з калом. Період дії складає 4-6 годин.

Показання до застосування:

Препарат призначають при застуді та грипі, ринітах будь-якої етіології, в тому числі алергічної, при головному болю, запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до парацетамолу, кофеїну, фенілефрину, хлорфеніраміну. Препарат протипоказаний пацієнтам з вираженими порушеннями функції печінки, нирок, з дефіцитом ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворюваннями крові, людям з підвищеним артеріальним тиском, органічними захворюваннями серцево-судинної системи, з глаукомою, підвищеною збудженістю, порушеннями сну. Препарат протипоказаний дітям до 12 років. Не рекомендується призначати препарат в період вагітності і лактації.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Призначають з обережністю пацієнтам з порушеннями функції печінки, при глаукомі, затримці сечі, гіпертрофії передміхурової залози, обструктивних станах шлунково-кишкового тракту, епілепсії, важких серцево-судинних захворюваннях та особам похилого віку. В період лікування слід уникати управління транспортними засобами, роботи з механізмами та інших небезпечних видів діяльності. Не вживати алкоголь.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим призначають по 1 таблетці 3-4 рази на день, дітям після 12 років – половину таблетки 3-4 рази на день.

Передозування:

При передозуванні можуть спостерігатись відсутність апетиту, блювання, у важких випадках – гепатонекроз. Лікування: промивання шлунка з наступним внутрішньовенним введенням N-ацетилцистеїну або внутрішнім вживанням метіоніну. При швидкому ушкодженні печінки необхідне спеціальне лікування.

Побічні дії:

Побічна дія спостерігається нечасто. Можливі нудота, біль в епігастрії, алергійні реакції, порушення сну, тахікардія, підвищення артеріального тиску, запаморочення, відчуття втоми, порушення координації рухів, сухість в роті і дихальних шляхах, дизуричні явища, зниження тонусу шлунково-кишкового тракту, перистальтики кишечника, блювання, діарея. В окремих випадках - анемія, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія. При довготривалому використанні можлива гепатотоксична дія.

Лікарська взаємодія:

Одночасний прийом препарату з гепатотоксичними засобами може призвести до підсилення гепатотоксичної дії. Метоклопрамід прискорює абсорбцію парацетамолу. Пробеніцид впливає на концентрацію парацетамолу в плазмі та його екскрецію. Кофеїн метаболізується під впливом печінкового мікросомного цитохрому Р450. Подібно до інших антигістамінних препаратів, хлорфенірамін сприяє седативному ефекту, який спричиняють депресанти центральної нервової системи при їх одночасному застосуванні.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до +25°С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 4 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

4 таблетки у стрипі. 1 стрип у конверті. 50 конвертів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.Фармакологічна група. Комбіновані препарати для лікування застуди. АТС R05Х.АдресаПлот номер Д-121, Д-123, Малегаон М.І.D.С., Сінар, Насік – 422103, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Колдфлю Екстра
Виробник:Дженом Біотек Пвт. Лтд., Індія
Форма випуску: 4 таблетки у стрипі. 1 стрип у конверті. 50 конвертів у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ Р.01.02/04191 від 22.01.2007. Наказ № 392 від 11.07.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

одна таблетка містить: парацетамолу ВР - 500 мгкофеїну безводного ВР - 30 мгфенілефрину гідрохлориду ВР - 25 мг хлорфеніраміну малеату ВР - 2 мг;допоміжні речовини: крохмаль, ПВП-К-30, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, магнію стеарат, натрю крохмальгліколят, тальк очищений, барвник Ponceu 4R, титану діоксид.

Фармакотерапевтична група:Анальгетики та антипіретики.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама