Консервант Крові Цфда-1 (Combined drugs) інструкція із застосування

Консервант Крови Цфда-1 фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Консервант Крові Цфда-1 розчин по 21 мл (об'ємом 150 мл) у конт.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Равімед, ЗАТ, Польща

Фармакотерапевтична група:

Допоміжні речовини

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять цитрату натрію дигідрату 2,630 г, кислоти лимонної моногідрату 0,327 г, натрію дигідрофосфату моногідрату 0,222г, глюкози моногідрату 3,190 г, аденіну 0,0275г;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин.Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузій. Код АТС V07А С.Клінічні характеристики.Показання. Для консервації та зберігання донорської крові.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Равімед, ЗАТ, Польща

Фармакотерапевтична група:

Допоміжні речовини

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Не відомі. Спосіб застосування та дози. Застосовувати згідно з інструкцією для заготовлення та зберігання донорської крові заводу-виробника:перевірити герметичність контейнера (пошкоджений – не використовувати). Розчин повинен бути прозорим;покласти контейнер на ваги нижче плеча донора;накласти манжету апарата для вимірювання тиску на руку донора, провести дезінфекційну обробку місця відбору крові;зняти протектор голки, провести венепункцію, почати відбір крові, відпустити манжету;під час відбору крові обережно перемішувати кров у контейнері;провести відбір необхідної кількості крові;дібрати зразки для тестів, вийняти голку, забезпечити місце венепункції;10 разів перевернути контейнер догори дном;витиснути кров з донорської трубки, перемішати та дозволити крові повернутись у донорську трубку;перевірити герметичність контейнера;закрити донорську трубку алюмінієвим кільцем;зберігати контейнер з відібраною кров'ю при температурі від 4 °С до 6 °С.Побічні реакції. Консервант крові ЦФДА-1 є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі побічної дії не чинить. Передозування. Не виявлене.Застосування у період вагітності або годування груддю.Дані відсутні.Діти.Дані відсутні.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосовувати тільки як консервант донорської крові.Утилізацію усіх невикористаних препаратів або відходів необхідно проводити згідно з національними вимогами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі не чинить впливу на швидкість психомоторних реакцій. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат зв'язує іони кальцію і тим самим перешкоджає згортанню крові в умовах іп vitrо.Фармакокінетика. Не вивчалась. Фармацевтичні характеристики:основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або ледь жовтувата рідина.Несумісність.Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Упаковка. Одинарні, подвійні, потрійні та четверні контейнери об’ємом 150 мл, 250 мл, 300 мл, 350 мл, 450 мл, які містять 21 мл, 35 мл, 42 мл, 49 мл, 63 мл препарату відповідно.Категорія відпуску. За рецептом.Препарат відпускається для клінічних закладів та станцій переливання крові.Виробник.Равімед.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

Польща. Лайскі, вул. Польна 54.Poland. LAYSKI, ul. Polna, 54.

Додаткові дані

Дозування:
Консервант Крові Цфда-1 розчин по 21 мл (об'ємом 150 мл) у конт.
Реєстрація:
№ UA/8871/01/01 від 26.08.2008. Наказ № 491 від 26.08.2008
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.