Кориліп (Combined drugs) інструкція із застосування

Корилип фото, інструкція
Дозування:
Кориліп супозиторії рект. №10 (5х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Альтфарм, ТОВ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 супозиторій містить кокарбоксилази гідрохлориду 0,025 г, рибофлавіну 0,002 г, ліпоєвої кислоти 0,012 г;допоміжні речовини: масло какао або твердий жир.

Лікарська форма:

супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості:

супозиторії жовтого кольору, торпедоподібної форми з можливими вкрапленнями жовтогарячо-жовтого кольору;

Виробник:

Альтфарм, ТОВ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, властивості якого визначаються вітамінами та коферментами, що містяться в його складі, а також їхньою синергічною взаємодією.Кокарбоксилази гідрохлорид (кофермент) каталізуєт карбоксилювання та декарбоксилювання α-кетокислот, бере участь у процесах вуглеводного обміну, внаслідок участі у пентозному циклі опосередковано сприяє синтезу нуклеїнових кислот, білків, ліпідів. Активує тканевий обмін. Рибофлавін (вітамін В2) як кофермент флавінпротеїнів бере участь у регулюванні окиснювально-відновних реакцій, а також у процесах вуглеводного, білкового та жирового обміну, відіграє важливу роль у синтезі гемоглобіну та у підтримці нормальної зорової функції ока, стану слизових оболонок і шкіри.Кислота ліпоєва бере участь в окисному декарбоксилюванні піровиноградної кислоти та α-кетокислот, у регулюванні ліпідного та вуглеводного обміну, відіграє важливу роль у процесі утворення енергії в організмі. Ліпоєва кислота чинить гепатопротекторну дію, поліпшує дезінтоксикаційну функцію печінки, захищає від впливу екзо- та ендотоксинів.Кориліп поліпшує тканевий обмін при різних фізіологічних і патологічних станах, за яких необхідна корекція кофакторами та субстратами.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

Препарат застосовують дітям у складі комплексної терапії пристанах, що супроводжуються тканевою гіпоксією та інтоксикацією (хронічні соматичні захворювання, бактеріальні та вірусні інфекції);астенії;гіпотрофії;стресі, інтенсивному фізичному та розумовому навантаженні.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Запалення або кровотеча в прямій кишці.

Особливості застосування:

Критеріями тривалості лікування поряд із клінічним станом пацієнта є цитохімічні показники активності ферментів лейкоцитів периферичної крові (сукцинатдегідрогеназа та гліцерофосфатдегідрогеназа). Не застосовувати з іншими лікарськими засобами, які містять компоненти, що входять до складу Кориліпу.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують дітям ректально. Діставши з упаковки, ввести супозиторій у задній прохід (після попереднього випорожнення кишечнику).Дозування для немовлят і дітей грудного віку становить – ½ супозиторія на добу; дітям раннього та дошкільного віку (від 1 року до 6 років) - по 1 супозиторію на добу; дітям віком від 6 до 18 років - 1-2 супозиторія на добу.Тривалість курсу лікування - 10 днів. Загальна тривалість лікування – 3-4 курси із перервою 20 днів (загалом – 3-4 місяці).

Передозування:

Не відмічалось.

Побічні дії:

Препарат звичайно добре переноситься, але в окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату, можливі алергічні реакції – кропив’янка, свербіж, у поодиноких випадках можливе виникнення бронхоспазму або диспептичних явищ.З появою будь-яких побічних реакцій припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Негативної взаємодії не відзначалося. Сумісний з іншими лікарськими засобами, тому може застосовуватися при комплексній терапії.

Термін придатності:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 9 °С.Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності - 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Супозиторії ректальні в контурній чарунковій упаковці по 5 штук. Дві контурні чарункові упаковки в пачці картонній.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Супозиторії.

Адреса

Російська Федерація, 142073, Московська обл., Домодєдовський р-н, с. Судаково.Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні. ПФ "Апія", тел./факс: (057) 7587930.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.