Ксінос інструкція по застосуванню

Ксінос фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ксінос краплі наз. 0,05 % по 10 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10348/01/01 від 21.12.2009. Наказ № 977 від 21.12.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: xylomethazoline;1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг або 1 мг;допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат, натрію хлорид, бензалконію хлорид, вода очищена.

Виробник:

Данафа Фармасьютікал Джоінт Сток Компані, В`єтнам

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування закладеності носа при застуді, алергічних ринітах, синуситах. Для полегшення відтоку секрету при захворюваннях придаткових пазух носа.Допоміжна терапія у випадках середнього отиту (для усунення набряку слизової оболонки).Для полегшення проведення риноскопії. 

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Закритокутова глаукома, артеріальна гіпертензія, тахікардія, атрофічний риніт, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі. Період вагітності. Дитячий вік до 1 року.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

КРАПЛІ КСІНОС не слід застосовувати дітям віком від 1 до 6 років без нагляду дорослих.Препарат не слід застосовувати більше 10 днів поспіль. Тривале лікування препаратом може спричинити зворотний ефект.Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які при застосуванні адренергічних препаратів мають сильні реакції, які проявляються у вигляді безсоння, запаморочення, тремтіння, серцевої аритмії, підвищення артеріального тиску.Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та осіб літнього віку. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, закритокутовою глаукомою, хворим на цукровий діабет, із захворюваннями щитовидної залози.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не можна приймати в період вагітності через судинозвужувальний вплив.Немає доказів проявів побічної дії у немовлят, які отримують материнське молоко. Не відомо, чи виділяється ксилометазолін у грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, можна застосовувати препарат за рекомендацією лікаря тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Спосіб застосування та дози:

Перед введенням препарату слід ретельно прочистити ніс.КРАПЛІ КСІНОС по 0,5 мг Дітям віком від 1 до 6 років (під наглядом дорослих) призначають по 1 - 2 краплі в кожний носовий хід 1 - 2 рази на добу (кожні 8 - 10 годин)­­. Застосовувати не більше 3 разів на день у кожну ніздрю.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не повинна перевищувати 10 днів поспіль. КРАПЛІ КСІНОС по 1 мгДорослим і дітям віком від 6 років призначають по 2 - 3 краплі в кожну ніздрю 3 - 4 рази на добу. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не повинна перевищувати 10 днів поспіль.

Передозування:

Рідко відзначалося передозування препарату дітьми, клінічна картина характеризувалася, головним чином, прискореним і нерегулярним пульсом, підвищенням артеріального тиску, у поодиноких випадках – втратою свідомості.Лікування: терапія симптоматична.

Побічні дії:

Зазвичай препарат добре переноситься.Іноді можливі такі небажані ефекти, як відчуття печіння у носі або горлі, місцеве подразнення або сухість слизової оболонки носа, нудота, головний біль, сонливість, слабкість, тахікардія.Рідко спостерігалися системні алергічні реакції, тимчасове порушення зору і прискорене серцебиття.

Лікарська взаємодія:

Можливо збільшення системного ефекту ксилометазоліну при одночасному прийомі з трициклічними або тетрациклічними антидепресантами, інгібіторами моноаміноксидази, особливо при передозуванні.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Після відкриття флакона препарат слід застосовувати протягом 21 дня.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл у пластиковому флаконі-крапельниці; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R01AA07:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ксінос
Виробник:Данафа Фармасьютікал Джоінт Сток Компані, В`єтнам
Форма випуску: По 10 мл у пластиковому флаконі-крапельниці; по 1 флакону в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10348/01/01 від 21.12.2009. Наказ № 977 від 21.12.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Xylomethazoline
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: xylomethazoline;1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг або 1 мг;допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат, натрію хлорид, бензалконію хлорид, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори
Код АТС:R01AA07 - Ксилометазолін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама