Дата оновлення: 4 08 2020

Куплатон (Silicones)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Оріон Корпорейшн

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при функціональних гастроінтестинальних розладах.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл (1 мл = 35 крапель) містить 300 мг диметикону;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота сорбінова, сахарин натрію, вода очищена, гліцерол моностеарат, поліоксіетилен 100 стеарат.

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Оріон Корпорейшн

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при функціональних гастроінтестинальних розладах.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування при скаргах з боку шлунково-кишкового тракту, пов’язаних з газоутворенням, наприклад, метеоризм.Як допоміжний засіб при проведенні діагностичних досліджень органів черевної порожнини (рентгенографія, ультразвукове дослідження, гастродуоденоскопія).Посилене газоутворення після хірургічних втручань.Як піногасник при інтоксикації миючими засобами.Симптоматическое лечение при жалобах со стороны желудочно-кишечного тракта, связанных с газообразованием, например, метеоризм.Как вспомогательное средство при проведении диагностических исследований органов брюшной полости (рентгенография, ультразвуковое исследование, гастродуоденоскопия).Усиленное газообразование после хирургических вмешательств.Как пеногаситель при интоксикации моющими средствами.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до диметикону або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Кишкова непрохідність, обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту.Повышенная чувствительность к диметикону или к любому из вспомогательных веществ препарата. Кишечная непроходимость, обструктивные заболевания желудочно-кишечного тракта.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Диметикон не абсорбується з травного тракту, не проникає через плацентарний бар’єр та у грудне молоко. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.Диметикон не абсорбируется из пищеварительного тракта, не проникает через плацентарный барьер и в грудное молоко. Препарат можно применять в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Диметикон не влияет на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Дети.Препарат применяют в педиатрической практике.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Диметикон не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. 

Діти:

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням збовтати!1 мл (1 мл = 35 крапель) містить 300 мг диметикону.Для лікування метеоризму.Дітям віком до 10 років:

Вік Доза
Для лікування здуття кишечнику (кишкової коліки), пов’язаного з метеоризмом у дітей від 0 до 6 місяців По 4 краплі, змішуючи з невеликою кількістю рідини, перед кожним прийомом їжі
Від 6 місяців до 1 року По 1 краплі 4 рази на добу
1-2 роки По 1-2 краплі 4 рази на добу
2-4 роки По 2 краплі 4 рази на добу
4-6 років По 3 краплі 4 рази на добу
6-10 років По 4 краплі 4 рази на добу

Дорослим та дітям віком від 10 років: по 5 крапель 4 рази на добу. Для підготовки до рентгенологічного або ультразвукового дослідження.Дорослим: по 12 крапель після прийому їжі 3 рази на добу перед проведенням дослідження та 12 крапель вранці в день обстеження.Для підготовки до гастродуоденоскопії.Дорослим та дітям віком від 10 років: протягом 2-3 днів перед обстеженням, по 12 крапель 4 рази на добу.При підвищеному газоутворенні в післяопераційному періоді.Дорослим: по 12 крапель кожні 4-6 годин, за необхідності дозу треба підвищити.Отруєння миючими засобами.У випадку отруєння миючими засобами дозування залежить від тяжкості інтоксикації. Мінімальна рекомендована доза препарату Куплатон – 1 мл.Тривалість лікування залежить від наявності скарг та вирішується лікарем індивідуально. При необхідності препарат можна приймати протягом тривалого часу. Перед употреблением взболтать!1 мл (1 мл = 35 капель) содержит 300 мг диметикона.Для лечения метеоризма.Дети в возрасте до 10 лет:

Возраст Доза
Для лечения вздутия кишечника (кишечной колики), связанного с метиоризмом у детей от 0 до 6 месяцев По 4 капли, смешивая с небольшим количеством жидкости перед каждым приемом пищи.
От 6 месяцев до 1 года По 1 капле 4 раза в сутки
1-2 года По 1-2 капли 4 раза в сутки
2-4 года По 2 капли 4 раза в сутки
4-6 лет По 3 капли 4 раза в сутки
6-10 лет По 4 капли 4 раза в сутки

Взрослым и детям с 10 лет: по 5 капель 4 раза в сутки. Для подготовки к рентгенологическому или ультразвуковому исследованию.Взрослым: по 12 капель после приема пищи 3 раза в сутки перед проведением исследования и 12 капель утром в день обследования.Для подготовки к гастродуоденоскопии.Взрослым и детям с 10 лет: в течение 2-3 дней перед обследованием, по 12 капель 4 раза в сутки. При повышенном газообразовании в послеоперационном периоде.Взрослым: по 12 капель каждые 4-6 часов, при необходимости дозу следует повысить.Отравление моющими средствами.В случае отравления моющими средствами дозировка зависит от тяжести интоксикации. Минимальная рекомендованная доза препарата Куплатон – 1 мл.Длительность лечения зависит от наличия жалоб и решение принимается врачом индивидуально. При необходимости препарат можно принимать в течение длительного времени.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося. О случаях передозировки не сообщалось.

Побічні дії:

Побічні реакції на лікарський засіб не спостерігалися, але можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи свербіж, гіперемію, висип та кропив’янку.Побочные реакции на лекарственное средство не наблюдались, но возможно возникновение аллергических реакций, включая зуд, гиперемию, сыпь и крапивницу.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Антациды, содержащие алюминия гидроксид и магния карбонат, адсорбируют силиконы и могут снижать эффективность диметикона. Диметикон может увеличивать абсорбцию варфарина и дигоксина.

Лікарська взаємодія:

Антациди, що містять алюмінію гідроксид і магнію карбонат, адсорбують силікони і можуть знижувати ефективність диметикону. Диметикон може збільшувати абсорбцію варфарину і дигоксину.

Термін придатності:

2 роки. Використати протягом 3 місяців після розкриття флакона. 2 года. Использовать в течение 3 месяцев после вскрытия флакона.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.Хранить при температуре не выше 25 °С в защищенном от света месте. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл крапель у флаконі; по 1 флакону у картонній коробці. По 30 мл капель во флаконе; по 1 флакону в картонной коробке. Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особые предостережения

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.