Квертин (Quercetin) інструкція із застосування

Квертин фото, інструкція
Дозування:
Квертин таблетки жув. по 40 мг №30 (10х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Інші капіляростабілізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: кверцетин;1 таблетка містить кверцетину (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 40 мг;допоміжні речовини: пектин, глюкози моногідрат, сахароза, ароматизатор апельсин, магнію стеарат, тальк.Лікарська форма. Таблетки жувальні.Таблетки овальної форми жовтого з зеленуватим відтінком кольору з вкрапленнями, з двоопуклою поверхнею. Таблетки мають специфічний смак та запах.

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Інші капіляростабілізуючі засоби.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Оскільки до складу препарату входить сахароза та глюкоза, пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози препарат не слід застосовувати.Квертин, таблетки жувальні, слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які користуються зубними протезами, що знімаються.Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам хворим на цукровий діабет.Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.При необхідності призначення препарату годування груддю на період лікування слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Досвіду застосування Квертину дітям віком до 12 років немає, тому не рекомендується застосовувати препарат цій віковій групі.Спосіб застосування та дози. Препарат застосовувати внутрішньо за 30 хвилин до прийому їжі. Таблетки розжувати, запиваючи невеликою кількістю води.У комплексному лікуванні нейрорефлекторних проявів остеохондрозу хребта, хронічного гломерулонефриту, ішемічної хвороби серця, а також з метою запобігання ульцерогенної дії нестероїдних протизапальних засобів препарат призначати дорослим пацієнтам у дозі 1 таблетка 3 рази на добу. У комплексному лікуванні гнійно-запальних захворювань м’яких тканин призначати по 1 таблетці 2 рази на добу. При одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами дорослим застосовувати Квертин внутрішньо у дозі 2 таблетки 3 рази на добу.При нейроциркуляторній дистонії препарат призначати внутрішньо по 2 таблетки 2 рази на добу впродовж місяця.У комплексне лікування клімактеричного, вертебрально-больового синдрому включити прийом препарату по 1 таблетці 3 рази на добу. Термін лікування становить 6 місяців.

Передозування:

Інформація щодо передозування кверцетином не надходила. Можливе посилення проявів побічних реакцій.Лікування симптоматичне.Побічні ефекти. Можуть виникати: головний біль, відчуття поколювання у кінцівках, нудота, реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні кверцетину: з препаратами кислоти аскорбінової спостерігається сумація ефектів;з нестероїдними протизапальними засобами посилюється протизапальна дія останніх при зниженні ульцерогенної дії;з дигоксином підвищується максимальна концентрація у сироватці крові та загальна площа під кривою концентрація-час дигоксину; з циклоспорином підвищується біодоступність та концентрація у крові циклоспорину; з паклітакселом – вплив на метаболізм останнього; з верапамілом підвищується біодоступність останнього; з тамоксифеном підвищується біодоступність, знижується метаболізм та виведення останнього.

Термін придатності:

4 роки.Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Упаковка.По 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в пачці; по 90 таблеток у контейнері. По 90 таблеток у контейнері, по 1 контейнеру в пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.