Лактіум (Combined drugs) інструкція із застосування

Лактиум фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Лактіум капсули тв. по 1 дозі №30 у конт. пласт.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

У одній капсулі міститься: діючі речовини:не менше 1*108 Bifidobacterium bifidum. IMB B-7032, Bifidobacterium longum IMB B-7033, Bifidobacterium adolescentis IMB B-7035;не менше 3*107 Streptococcus salivarhis ssp. thermophilus ВКПМ B-4464, B- 7773, B-7774, Lactobacillus acidophilus ВКПМ B-2707;не менше 1*107 Propionibacterium freudenreichii ssp. shermanii ВКПМ B-7530.допоміжні речовини: цукор молочний, магнію стеарат.Форми випуску. Капсули.Код АТС. A07FA50**. Інші мікроорганізми, комбінації.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

У комплексній та монотерапії при: дисфункціях кишковика, як наслідок, хронічного захворювання шлунково- кишкового тракту: холецистит, гепатит, цироз, виразкова хвороба, панкреатит, коліт, жовчокам'яна хвороба, холецистохолангіт, гастродуоденіт; при антибіотикотерапії та променевій терапії, гострих кишкових інфекціях різної етіології.

Протипоказання:

Відсутні.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат приймають за 20-30 хвилин до прийому їжі. Препарат застосовують за 2 години до або після прийому антибіотиків.Застосування при вагітності і годуванні груддю. Протипоказань щодо застосування препарату при вагітності і годуванні груддю немає. При призначенні препарату слід порівняти можливий терапевтичний ефект для матері з потенційним ризиком для дитини.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для: дітей старших за один рік - по 1 капсулі двічі на день протягом 14 діб.Для дорослих і дітей старших за 12 років - по 1 капсулі тричі на день протягом 14 діб.

Передозування:

Побічні дії:

Не визначено.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 до 8 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 30 капсул у пластиковому контейнері. По 1 контейнеру в картонній пачці.Виробник: ПрАТ БІОФАРМА (Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9; тел, 275-46-04, 275-91-50, 521-15-39).У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування М1БП необхідно направити термінове повідомлення до:Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел: (044) 253-52-03;ДП “Центр імунобіологічних препаратів” (Україна, 03038, м. Київ-38, вул. М. Амосова, 5} тел. 273- 24-66)на адресу підприємству “Виробнику: ПрАТ БЮФАРМА (Україна, 03680, м. Київ, вул, М.Амосова, 9, тел. 275-16-04, 275-91-50, 521-15-39) та представнику виробника ПП НВФ Лактіум Мєдіком, м. Київ, пров. Островського, 14а. тел. 249-41-29.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

основні властивості лікарської форми: Препарат представляє собою ліофілізовану мікробну масу живих антагоністично активних до визначених груп мікроорганізмів трьох штамів біфідобактерій, чотирьох штамів молочнокислих бактерій та одного штаму пропіоновокислих бактерій, які формують і відновлюють природну мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Порошок від світло-кремового до кремового кольору із специфічним кисломолочним запахом і смаком.

Імунологічні і біологічні властивості

Імунологічні властивості препарату визначаються його складом. Лактіум представляє собою комбінований препарат, який містить декілька груп мікроорганізмів. Бактерії препарату є природними конкурентами патогенної мікрофлори і їхня дія спрямована на витиснення патогенної мікрофлори та відновлення природного балансу мікрофлори кишковика.Препарат є ефективним для комплексного лікування хронічних, захворювань шлунково-кишкового тракту у дорослих і дітей. Сприяє швидшому регресу основних клінічних симптомів захворювань, нормалізує роботу кишковика.Молочнокислі бактерії препарату відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної резистентності, і муностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється: щодо стафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів й пов’язана із здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, перекис водню, оцтову та пропіонову кислоти, лізоцим. Молочнокислі бактерії знижують pH вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори, підвищують неспецифічну резистентність організму. Лактобактерії є бар’єром для проникнення з кишечнику у кров сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчових алергенів).Колонізаційна здатність культури препарату Лактіум посилюється завдяки комбінуванню з Propionibacterium freudenreichii ssp. shermanii. Пропіоновокислібактерії є біологічним стимулятором росту біфідобактерій як препарату, так і кишковика.Лактіум сприяє поліпшенню кількісного та якісного складу кишкової мікрофлори. Має виражену бактеріологічну ефективність при дисбактеріозі кишковика різного походження, а при дисбактеріозах 1-2 ступенів може бути застосований як монотерапія.Кислотостійка капсула захищає бактерії препарату під час транзиту через верхні відділи травного тракту і розчиняється тільки у товстому кишковику.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.