Лактомун інструкція по застосуванню

Лактомун фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Лактомун порошок д/ор. сусп. по 3 г у саше №14
Виробник:
Реєстрація:
№ 838/11-300200000 від 06.04.2011. Наказ № 193 від 06.04.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 саше містить:діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactococcus lactis не менш ніж 1,0х109 КУО/г.допоміжні речовини: рисовий крохмаль – 2,34 г, мальтодекстрин – 0,60 г.

Виробник:

Вінклов Біо Індастріс БВ для "Про-Фарма УА, ТОВ", Нідерланди/Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Показання до застосування:

Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у недоношених немовлят і дітей, що народилися шляхом кесаревого розтину. Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у дітей, які знаходяться на штучному вигодовуванні або приймають антибіотики. Профілактика алергічних захворювань (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) у дітей з перших днів життя (якщо один чи обидва батьки мають в анамнезі алергічні захворювання). Лікування алергічних захворювань у дітей з перших днів життя (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) при комплексній терапії. Профілактика алергічних захворювань у вагітних (якщо один чи обидва батьки майбутньої дитини з ускладненим алергологічним анамнезом). Лікування алергічних захворювань у вагітних при комплексній терапії.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів препарату або до молочних продуктів.

Особливості застосування:

Препарат застосовувати внутрішньо у вигляді розчину, бажано під час їжі. Див. розділ Спосіб застосування та дози.Застосування у період вагітності або годування груддю.Лактомун застосовують у період вагітності або годування груддю.Див. розділ Спосіб застосування та дози.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не вивчалась.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовувати внутрішньо у вигляді розчину.Розчинити вміст 1 саше в 100 мл води, молока чи фруктового соку кімнатної температури, залишити на 10 хвилин, ретельно перемішати та випити, бажано під час їжі. Невикористаний вміст саше зберігати не більше 1 доби в холодильнику.Немовлята й діти до 2-х років: по ½ саше 1 раз на день. Вагітні й діти від 2-х років: по 1 саше 1 раз на день.Тривалість лікування залежить від причини розвитку захворювання та індивідуальних властивостей організму.Діти.Застосування у педіатричній практиці див. розділ Спосіб застосування та дози.

Передозування:

Повідомлялось про один випадок передозування препарату у дитини віком 1 місяць. Наслідком чого була реакція гіперчутливості.

Побічні дії:

Можливі реакції гіперчутливості до компонентів препарату.

Лікарська взаємодія:

Лакто- й біфідобактерії, як і інші бактерії, є чутливими до дії антибіотиків, тому Лактомун рекомендується приймати через 3 години після прийому антибіотиків.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Код АТХ

A07FA01.

Імунологічні і біологічні властивості

Лактомун − комбінований мікробний препарат, який містить високоефективну комбінацію живих бактерій: Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis. Ці пробіотичні бактерії є нормальною складовою природньої мікрофлори кишечнику та містяться в травному тракті новонародженої дитини. Пробіотичні бактерії мають велике біохімічне значення для організму людини: бродіння лактози змінює рН фактор в кислий бік. Кисле середовище пригнічує ріст патогенних і умовно-патогенних бактерій і забезпечує оптимальну дію травних ферментів; приймають участь в синтезі вітамінів групи В, вітаміну К, аскорбінової кислоти, підвищуючи тим самим резистентність організму до дії несприятливих факторів навколишнього середовища; приймають участь в метаболізмі жовчних пігментів і жовчних кислот; синтезують речовини з антибактеріальною активністю; підвищують імунну реактивність організму. Лактобактерії та біфідобактерії Лактомуну підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника, сприяють швидкій колонізації коменсальними бактеріями та одночасно перешкоджають колонізації і росту патогенних бактерій. Кишковий бар’єр зміцнюється пробіотиками за рахунок декількох механізмів дії, в тому числі за рахунок відновлення структури непроникної білкової мембрани , що стимулює регуляцію муцинових генів і секрецію дефензинів. Імуностимулюючі властивості пробіотичних бактерій Лактомуну здійснюються за рахунок їх здатності знижувати реактивність Т-хелперів 2-го типу при одночасному підвищенні реактивності Т-хелперів 1-го типу і Т-супресорів, що особливо важливо для зміцнення імунітету та попередження розвитку алергії у вагітних і немовлят.

Заявник

ТОВ Універсальне агентство Про-ФАРМА03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, тел. +38 (044) 422-50-70.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A07FA01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Лактомун
Виробник:Вінклов Біо Індастріс БВ для "Про-Фарма УА, ТОВ", Нідерланди/Україна
Реєстраційне посвідчення:№ 838/11-300200000 від 06.04.2011. Наказ № 193 від 06.04.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Lactic acid producing organisms
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 саше містить:діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactococcus lactis не менш ніж 1,0х109 КУО/г.допоміжні речовини: рисовий крохмаль – 2,34 г, мальтодекстрин – 0,60 г.

Фармакотерапевтична група:Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.
Код АТС:A07FA01 - Лактобактерії
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама