Лазонгін інструкція по застосуванню

Лазонгін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Лазонгін таблетки д/смок. по 20 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3431/01/01 від 30.08.2011. Наказ № 542 від 30.08.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини: ароматизатор м’ятний сухий (містить лактозу моногідрат), сахарин натрію, сорбіт (Е 420), макрогол 6000, тальк.

Виробник:

Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Місцевоанестезуючі засоби.

Показання до застосування:

Полегшення болю при гострому запаленні слизової оболонки горла.

Протипоказання:

ЛАЗОНГІН не слід призначати пацієнтам із відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або до інших компонентів препарату.У випадку рідких спадкових станів, при яких може виникнути несумісність із допоміжними речовинами препарату (див. розділ Особливі застереження), застосування препарату протипоказане.Належні заходи безпеки при застосуванні. Повідомлялося лише про поодинокі випадки тяжких уражень шкіри, таких як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), що мали зв’язок у часі з прийомом відхаркувальних засобів, зокрема амброксолу гідрохлориду. Більшість з них можуть бути пояснені тяжкістю основного захворювання та/або прийомом інших медикаментів. Крім того, синдром Стівенса-Джонсона або синдром Лайєлла можуть маніфестувати у вигляді неспецифічного грипоподібного продромального періоду, протягом якого спостерігаються гарячка, біль у тілі, нежить, кашель та біль у горлі. Діагностичні помилки протягом неспецифічного грипоподібного продромального періоду можуть призводити до призначення симптоматичного лікування препаратами від кашлю та застуди. Тому при виникненні нових уражень шкіри або слизових оболонок слід припинити прийом амброксолу гідрохлориду та негайно звернутися до лікаря.У пацієнтів із недостатністю функції нирок ЛАЗОНГІН можна застосовувати тільки після консультації з лікарем. Препарат містить 8,2 г сорбітолу відповідно до максимально рекомендованої добової дози. Пацієнтам із рідкісними спадковими станами непереносимості фруктози не слід приймати цей препарат. 1 таблетка для смоктання ЛАЗОНГІН містить менше 1 г лактози. Така кількість зазвичай не викликає проблем у людей з непереносимістю лактози. Однак пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози слід приймати препарат з обережністю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Амбраксолу гідрохлорид проникає крізь плацентарний бар’єр. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих впливів на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи чи постнатальний розвиток. Екстенсивне клінічне дослідження після 28-го тижня вагітності не виявило доказів шкідливих ефектів на плід. Однак мають місце звичайні застереження щодо застосування лікарських засобів у період вагітності. Особливо у І триместрі застосування ЛАЗОНГІНу не рекомендується. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко, тому ЛАЗОНГІН не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає підстав вважати, що препарат впливає на здатність керувати машиною та користуватися механізмами. Дослідження впливу на здатність керувати автомобілем та користуватися механізмами не проводилися.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком старше 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти віком старше 12 років: по 1 таблетці для смоктання до 6 разів на добу.Якщо висока температура та симптоми зберігаються довше 3-х днів, необхідно звернутися за порадою до лікаря.Відсутні дані щодо ефективності застосування препарату дітям віком до 12 років.

Передозування:

На сьогодні немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Відповідно до повідомлень про випадкове передозування та/або помилкове застосування препарату симптоми, що спостерігаються, подібні до побічних ефектів ЛАЗОНГІНу та можуть потребувати симптоматичного лікування. З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковинАнафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірний висип, кропив’янка, свербіж та інші прояви гіперчутливості. Повідомлялось лише про поодинокі випадки тяжких уражень шкіри, таких як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), що мали зв’язок у часі з прийомом відхаркувальних засобів, зокрема амброксолу гідрохлориду. Більшість з них можуть бути пояснені тяжкістю основного захворювання та/або прийомом інших медикаментів.З боку нервової системиДисгевзія (зміни смакових відчуттів).З боку шлунково-кишкового тракту і дихальної системи, органів грудної клітки та середостінняНудота, блювання, діарея, біль у верхній ділянці живота, диспепсія, зниження чутливості у ротовій порожнині і глотці, сухість у роті та горлі.

Лікарська взаємодія:

Відсутні повідомлення щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С у місці, недоступному для дітей.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 1або по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявникаБерінгер Інгельхайм Інтернешнл ГмбХ, Німеччина/Binger Strasse 173, D-55216, Ingelheim am Rhein, Germany.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Лазонгін
Виробник:Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
Форма випуску: По 10 таблеток у блістері, по 1або по 2 блістери у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3431/01/01 від 30.08.2011. Наказ № 542 від 30.08.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Ambroxol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини: ароматизатор м’ятний сухий (містить лактозу моногідрат), сахарин натрію, сорбіт (Е 420), макрогол 6000, тальк.

Фармакотерапевтична група:Місцевоанестезуючі засоби.
Код АТС:R02AD - Анестетики місцеві
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Реклама
Білий наліт на шоколаді є ознакою поганого зберігання
Білий наліт на шоколаді може бути спричинений кіль...
Вчені сказали, які люди можуть бути привабливими для кліщів
Навесні активізуються кліщі. Ці павукоподібні вкра...
Реклама