UA RU

Лінь Чі Чіонг Суан (Combined drugs) інструкція із застосування

Линь Чи Чионг Суан фото, інструкція
Дозування:
Лінь Чі Чіонг Суан настойка д/перор. заст. по 250 мл у флак.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

настоянка

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл препарату містить водноспиртовий екстракт (1: 2) із суміші:гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum) - 140 мг,корінь гірчака багатоквіткового (radix Polygoni multiflori) - 65 мг,корінь ангеліки китайської (radix Angelicae sinensis) - 35 мг,м’якуш плодів еуфорії лонган (Euphoria longan) - 35 мг;допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Лікарська форма:

настоянка

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом лікарських рослин, солодкувато-гіркувата на смак;

Виробник:

Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Тяжкі хронічні захворювання, стани після тяжких травм, оперативних втручань, для підвищення працездатності, інтелектуальне перевантаження, неврози, порушення сну.Для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань: атеросклероз, артеріальна гіпертензія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При застосуванні препарату хворим на цукровий діабет слід враховувати, що він містить цукор. У період прийому препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують внутрішньо (перорально) дорослим. Рекомендована доза: по 30 мл (2 столові ложки) 2 рази на добу. Приймати під час їжі. Для профілактики серцево-судинних захворювань рекомендована доза: по 15 мл (1 столова ложка) 2 рази на добу. Тривалість застосування – 21 день.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Можливі прояви алергічної реакції (висипи).

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

У флаконі 250 мл із темного скла, який герметично обкатано металевою кришкою. Кожний флакон вміщено в коробку з подвійного картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Настойка для перорального застосування.Фармакологічна група. Тонізуючі засоби. Код АТС А1ЗА.Фармакотерапевтичні властивості.Фармакодинаміка.Загальнотонізуючий засіб, стимулює фізичну та інтелектуальну активність. Гриб Лінь Чі (Ганодерма) – головний компонент препарату, який застосовується для лікування цілого спектра захворювань, сприяє загальному омолодженню організму, здатна підвищувати інтелектуальні здібності людини, покращуючи пам’ять, увагу, зір. Лінь Чі містить полісахариди, які мають протипухлинну та радіопротекторну активність. Ступінь коригування порушень імунної системи і протипухлинна активність залежать від тривалості лікування із застосуванням препарату “Лінь Чі”. Препарат може бути використаний у клініці серцево-судинних захворювань, що пов’язано зі здатністю тритерпенової ганодерової кислоти знижувати у людей групи ризику рівень холестерину в крові, при цьому даний ефект тим значніший, чим вищий рівень холестерину. Препарат покращує скоротливість міокарда одночасно зі зменшенням потреби у кисні. Настойка “Лінь Чі” за рахунок присутності ганодерми та горця багатоквіткового заспокійливо діє на центральну нервову систему, знімає нервове напруження, відчуття стресу, дратівливість. Вплив її на гемокоагуляцію полягає в пригніченні агрегації тромбоцитів, що пов’язано з наявністю великої кількості аденозину в плодовому тілі гриба ганодерми. Корінь гірчака багатоквіткового чинить кардіотонічну дію, стимулює функцію надниркових залоз, підвищує кількість глікогену в печінці, виявляє гепатопротекторні властивості, має виразну протизапальну та антибактеріальну активність. Такі рослини, як гірчак та еуфорія лонган, використовуються в цій формулі як компоненти з тонізуючими та імуностимулюючими властивостями.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Додаткові дані

Дозування:
Лінь Чі Чіонг Суан настойка д/перор. заст. по 250 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/8476/01/01 від 04.07.2008. Наказ № 352 від 04.07.2008
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.