Люголя З Гліцерином (Combined drugs) інструкція із застосування

Люголя С Глицерином фото, інструкція
Дозування:
Люголя З Гліцерином розчин д/зовн. заст. по 25 г у флак.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: йод, калію йодид; 100 г розчину містить йоду 1,0 г, калію йодиду 2,0 г;допоміжна речовина:  гліцерин, вода очищена.Лікарська форма. Розчин для зовнішнього застосування.Прозорий сиропоподібний розчин червонувато-бурого кольору, із запахом йоду.Назва і місцезнаходження виробника.ТОВ Фармацевтична фабрика. Україна, 76007, м. Івано-Франківськ, вул. Б. Хмельницького, 94.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Запальні захворювання слизових оболонок глотки та гортані: ларингіт, тонзиліт, фарингіт. Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжкі захворювання печінки та нирок. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 5 років.Належні заходи з безпеки при застосуванні.Не допускати потрапляння препарату в очі.Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу, це може зашкодити здоров’ю. Особливі застереження.Відсутні.

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для зовнішнього застосування!Тампоном, змоченим препаратом, змащують уражені слизові оболонки глотки та гортані 3 - 4 рази на день.Тривалість курсу лікування залежить від перебігу захворювання та його тяжкості.Передозування. Можлива поява йодизму (нежить, кропив’янка, набряк Квінке, сльозотеча, слиновиділення, висипи на шкірі, м’язова слабкість, загальмованість).Лікування. Негайне припинення застосування препарату та симптоматична терапія.

Передозування:

Побічні дії:

При тривалому застосування можуть з’явитися явища йодизму (нежить, кропив’янка, набряк Квінке, сльозотеча, слинотеча, висипи на шкірі, м’язова слабкість, загальмованість).

Лікарська взаємодія:

Не застосовувати одночасно з розчином перекису водню та іншими дезінфікуючими засобами.Термін придатності.3 роки.Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 15 °С, у захищеному від світла місці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 25 г у флаконах, закупорених пробками та кришками.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.