Максиколд інструкція по застосуванню

Максиколд фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Максиколд з апельс. смак. порошок д/ор. р-ну по 5 г у пак. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7245/01/01 від 31.10.2007. Наказ № 663 від 31.10.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 11.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини:  в 1 пакетику міститься:парацетамолу 750 мг, аскорбінової кислоти 60 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг.допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, сахарин натрію, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, барвник хіноліновий жовтий Е 104, ароматизатор.

Виробник:

Фармстандарт-Лексредства, ВАТ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Показання до застосування:

Інфекційно-запальні захворювання (гострі респіраторні вірусні інфекції, грип), що супроводжуються високою температурою, гарячкою, головним болем, болями в суглобах та м'язах, закладенністю носа та болями в горлі та пазухах носа.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; виражені порушення функції печінки та/або нирок; гіпертиреоідизм (тиреотоксикоз); захворювання серця (виражений стеноз вустя аорти, гострий інфаркт міокарда, тахіаритмії); артеріальна гіпертензія; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів, інгібіторів МАО, у т.ч. у період до 14 днів після їх відміни; одночасний прийом інших засобів, що містять парацетамол, та засобів для полегшення симптомів "застуди", грипу і закладенності носа; гіперплазія передміхурової залози; закритокутова глаукома; дитячий вік до 12 років.

Особливості застосування:

НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ЗАЗНАЧЕНОЇ ДОЗИ. У випадку передозування хворому слід негайно звернутися за медичною допомогою, оскільки існує ризик виникнення відстрочених ознак серйозного ураження печінки.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

При вживанні препарату у період вагітності можливе проникнення компонентів препарату (парацетамол) через плаценту до плоду та розвиток тератогенного ефекту у плода. Застосування препарату під час вагітності можливо тільки у випадках, коли на думку лікаря користь від застосування переважає потенційний ризик.Парацетамол виділяється в грудне молоко. При необхідності короткострокового застосування препарату у період годування груддю можна не припиняти годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Оскільки активні компоненти препарату не мають седативного ефекту, при прийомі в рекомендованих дозах, обмежень щодо керування автомобілем та до роботи з механізмами немає.Препарат не застосовують дітям віком до12 років.

Спосіб застосування та дози:

Вміст одного пакетика розчинити до повного розчинення у 250 мл гарячої води та вживати гарячим.Дорослі: один пакетик кожні 4-6 годин. Не приймати більше 4 пакетиків протягом 24 годин.Не приймати препарат частіше, ніж через 4 години.Діти віком від 12 років: один пакетик кожні 6 годин. Не приймати більше 3 пакетиків протягом 24 годин.Препарат не рекомендується застосовувати більше 5 днів як знеболюючий засіб і 3 днів як жарознижуючий засіб. Якщо симптоми зберігаються переглянути тактику лікування.

Передозування:

Симптоми: Передозування обумовлене, як правило, парацетамолом. Можливі: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання, підвищення активності "печінкових" трансаміназ, гепатонекроз, збільшення протромбінового часу. При підозрі на передозування необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою.Лікування: промивання шлунка, з наступним призначенням активованого вугілля, симптоматична терапія. Специфічним антидотом при отруєнні парацетамолом є N-ацетилцистеїн.

Побічні дії:

Парацетамол: можливі алергічні реакції (шкірний висип, кропивниця, ангіоневротичний набряк); рідко - тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.Фенілефрин може спричинити нудоту, головний біль, незначне підвищення артеріального тиску і, у рідких випадках, відчуття серцебиття, які проходять після відміни препарату.При тривалому застосуванні в дозах, що значно перевищують рекомендовані, підвищується ймовірність порушення функції печінки та нирок.

Лікарська взаємодія:

Підсилює ефекти інгібіторів МАО, седативних засобів, етанолу. Антидепресанти, протипаркинсонічні та антипсихотичні засоби та похідні фенотіазину підвищують ризик затримки сечі, сухості у роті, запору. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів. Галотан підвищує ризик шлуночкової аритмії. Фенілефрин знижує гіпотензивний ефект гуанетидину. Гуанетидин підсилює альфа-адреностимулюючий, а трицикличні антидепресанти - симпатомиметичний ефект фенілефрину.Ризик розвитку гепатотоксичної дії підвищується при одночасному прийомі барбітуратів, дифеніну, карбамазепіну, рифампіцину, зидовудіну та інших індукторів мікросомальних ферментів печінки.

Термін придатності:

2 роки.Препарат не можна застосовувати після дати, зазначеної на упаковці.

Умови зберігання:

У сухому місці при температурі не вище 25 0С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Порошок для приготування розчину для прийому внутрішньо (з апельсиновим, лимонним, малиновим смаком).По 5 г у термозаварювальному пакетику з матеріалу комбінованого.5 або 10 пакетиків у пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Адреса305022 Російська Федерація, м. Курськ, вул. 2-а Агрегатна, 1а/18.тел/факс (4712) 34-03-13Фармакотерапечтична група. Аналгетики і антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТС N02B E51.Фармакологічні властивості. Комбінований засіб, дія якого обумовлена його складовими компонентами.Парацетамол - впливає на центри болю й терморегуляції. Має аналгезуючу та жарознижуючу дію. Зменшує головний та м'язовий біль, явища гарячки, усуває біль у горлі.Фенілефрин - має судинозвужувальну дію, полегшує дихання через ніс і сприяє очищенню носових ходів і навколоносових пазух.Аскорбінова кислота - бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, підвищує стійкість організму до інфекцій.Особливі застереженняПеред вживанням препарату консультація лікаря необхідна у випадку: застосування метоклопраміду, домперидону, колестираміну, антикоагулянтів (варфарин).ЩОБ УНИКНУТИ ТОКСИЧНОГО УРАЖЕННЯ ПЕЧІНКИ, ПАРАЦЕТАМОЛ НЕ СЛІД ПОЄДНУВАТИ З ПРИЙОМОМ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, А ТАКОЖ ПРИЙМАТИ ОСОБАМ, СХИЛЬНИМ ДО ХРОНІЧНОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Максиколд
Виробник:Фармстандарт-Лексредства, ВАТ, Російська Федерація
Форма випуску: Порошок для приготування розчину для прийому внутрішньо (з апельсиновим, лимонним, малиновим смаком).По 5 г у термозаварювальному пакетику з матеріалу комбінованого.5 або 10 пакетиків у пачці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7245/01/01 від 31.10.2007. Наказ № 663 від 31.10.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини:  в 1 пакетику міститься:парацетамолу 750 мг, аскорбінової кислоти 60 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг.допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, сахарин натрію, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, барвник хіноліновий жовтий Е 104, ароматизатор.

Фармакотерапевтична група:Анальгетики та антипіретики.
Код АТС:N02BE51 - Парацетамол, комбінації без психолептиків
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Реклама
Білий наліт на шоколаді є ознакою поганого зберігання
Білий наліт на шоколаді може бути спричинений кіль...
Вчені сказали, які люди можуть бути привабливими для кліщів
Навесні активізуються кліщі. Ці павукоподібні вкра...
Реклама