Максівіт (Combined drugs) інструкція із застосування

Максивит фото, інструкція
Дозування:
Максівіт таблетки, в/о, №100 у флак. пласт.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фарметікс Інк., Канада

Фармакотерапевтична група:

Алергени домашнього пилу.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: бета-каротин - 1000 МО, вітамін А - 4000 МО, вітамін D - 400 МО, вітамін С – 90 мг, вітамін Е - 30 МО, тіамін - 2,25 мг, рибофлавін - 2,6 мг, піридоксин -3 мг, вітамін В12 – 9 мкг, ніацинамід -20 мг, пантотенова кислота – 10 мг, кальцій – 175 мг, залізо – 10 мг, магній - 100 мг, марганець – 5 мг, цинк -15 мг, мідь – 2 мг, фолієва кислота – 400 мкг, фосфор – 125 мг, йод - 0,15 мг, калій – 30 мг, біотин – 45 мкг, нікель – 5 мкг, молібден – 25 мкг, хром – 25 мкг, хлорид калію - 27,2 мг, олово – 10 мкг, селен – 25 мкг, ванадій – 10 мкг, кремній – 10 мкг;допоміжні речовини: сахароза, магнію стеарат, натрію гліколят, повідон.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Фарметікс Інк., Канада

Фармакотерапевтична група:

Алергени домашнього пилу.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика авітамінозу, гіповітамінозу і дефіциту мінеральних речовин у дорослих;стани, що потребують додаткового введення вітамінів;зниження імунітету, інфекційні хвороби (як допоміжна терапія);як допоміжна терапія при стресах, виснаженнях, невритах, радикуліті, остеохондрозі;стан після променевої терапії;стан після хірургічних операцій.

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. МаксіВіт протипоказаний пацієнтам із хворобою Лебера

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим та дітям старше 12 років. Рекомендована доза - 1 таблетка на день, після їди. Максимальна добова доза – 1 таблетка.Тривалість застосування визначає лікар, залежно від перебігу захворювання.

Передозування:

Тривале застосування високих доз може спричинити гіпервітаміноз А та D, хоча ймовірність передозування мінімальна.Сухість у роті, алергічні реакції при індивідуальній чутливості до компонентів препарату. В усіх випадках передозування рекомендовано звертатися до лікаря.

Побічні дії:

При застосуванні препарату МаксіВіт у рекомендованих дозах виникнення побічних реакцій малоймовірне, можливий розвиток алергічних реакцій

Лікарська взаємодія:

МаксіВіт є полікомпонентним препаратом. Одночасне застосування з іншими лікарськими засобами з одного боку може вплинути як на активність МаксіВіту загалом, так і на кожний з його компонентів, а з другого – на активність тих лікарських засобів, які застосовуються одночасно з МаксіВітом.Не слід запивати МаксіВіт овочевими соками, лужними напоями, щоб не зменшилося всмоктування вітамінних препаратів, які входять до його складу. Одночасне застосування МаксіВіту з препаратами пеніциліну, тетрацикліну та заліза збільшує їх всмоктування.Одночасне застосування з МаксіВітом препаратів, які містять магній, є доцільним, оскільки магній необхідний для перетворення тіаміну у його активну форму. МаксіВіт слід з обережністю застосовувати пацієнтами, які лікуються препаратом леводопа, оскільки вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), який входить до його складу, знижує ефект протипаркінсонічного засобу.Термін придатності 5 роки.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Зберігати при кімнатній температурі у сухому, недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 100 або по 30 таблеток у пластикових флаконах.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Не перебільшувати рекомендовану дозу. Не рекомендується застосовувати МаксіВіт разом з іншими полівітамінними препаратами, щоб уникнути ризику передозування жиророзчинних вітамінів та розвитку гіпервітамінозу. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не приймати під час вагітності та в період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Діти. Не застосовувати дітям молодшим 12 років.

Додаткові дані

Дозування:
Максівіт таблетки, в/о, №100 у флак. пласт.
Реєстрація:
№ 3594 від 18.09.2008. Наказ № 528 від 18.09.2008
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.