Мегамаг (Magnesium aspartate) інструкція із застосування

Мегамаг фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Мегамаг капсули по 45 мг №40 (20х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лаб. Майолі Спіндлер, Франція

Фармакотерапевтична група:

Мінеральні речовини. Препарати магнію

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: магнію аспартат;1 капсула містить 45 мг магнію у вигляді магнію аспартату дигідрату;допоміжні речовини: крохмаль пшеничний, магнію стеарат, желатин, індиготин (Е132), титану діоксид (Е171). Лікарська форма. Капсули.Капсули з непрозорою кришечкою світло-синього кольору і непрозорим тілом білого кольору, які містять порошковий гранулят майже білого кольору.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Лаб. Майолі Спіндлер, Франція

Фармакотерапевтична група:

Мінеральні речовини. Препарати магнію

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування дефіциту магнію, що супроводжується розвитком наступних станів:знервованість, роздратованість, стан неспокою, відчуття втоми, незначні розлади сну;тривожні стани, що виражаються у шлункових спазмах та прискореному серцебитті при відсутності серцевих патологій;м’язові спазми, парестезія.

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату, особливо у пацієнтів з відомою алергією до пшениці (за винятком целіакії);тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв.).Особливі застереження. Препарат можна призначати хворим на целіакію, оскільки пшеничний крохмаль містить лише незначні кількості глютену.Якщо після 1 місяця лікування не спостерігається поліпшення, слід звернутись до лікаря.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

ВагітністьХоча спеціальних досліджень застосування препарату у цієї групи пацієнток не проводилось, загалом у клінічних умовах не було встановлено шкідливого токсичного впливу магнію на плід, а також розвитку вроджених вад. Проте, виходячи з міркувань безпеки у період вагітності препарати магнію слід призначати лише за умови доведеної необхідності лікування відповідно до рекомендацій лікаря.Годування груддюОскільки магній потрапляє в материнське молоко, слід уникати застосування препарату у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Виходячи із загальних міркувань та механізму дії, препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.

Діти:

Препарат не слід застосовувати у дітей віком до 6 років.Спосіб застосування та дози. ДоросліПризначають по 4-6 капсул на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.ДітиДітям віком від 6 років (маса тіла більше 20 кг) призначають по 2-4 капсули на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.Рекомендована мінімальна тривалість лікування становить 1-2 місяці. При лікуванні певних станів (наприклад, первинний дефіцит магнію або синдром недостатнього всмоктування) тривалість лікування може бути збільшена відповідно до вказівки лікаря.Передозування. При передозуванні може розвинутись анурія.Лікування: регідратація, форсований діурез. У випадку ниркової недостатності необхідно провести гемодіаліз або перитонеальний діаліз.Побічні ефекти. Повідомлялось про такі побічні реакції, як діарея та біль у черевній порожнині. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не рекомендується одночасне застосування з препаратами хінідину, оскільки це призводить до підвищення токсичності останнього за рахунок зменшення його виведення із сечею.Дія сполук магнію антагоністична по відношенню до сполук кальцію.При одночасному застосуванні препарати магнію зменшують абсорбцію препаратів заліза, тетрацикліну, натрію фториду та посилюють дію антиаритмічних та антигіпертензивних препаратів, а також препаратів, що пригнічують центральну нервову систему.

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 капсул у блістерах з ПВХ/алюмінію; по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.