Метилурацил-Фармекс (Methyluracil) інструкція із застосування

Метилурацил-Фармекс фото, інструкція
Дозування:
Метилурацил-Фармекс супозиторії рект. по 0,5 г №10 (5х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фармекс груп, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: methyluracilum;1 супозиторій містить метилурацилу – 500 мг; допоміжна речовина: твердий жир.действующее вещество: methyluracilum;1 суппозиторий содержит метилурацила – 500 мг;вспомогательное вещество: твердый жир.Лекарственная форма. Суппозитории ректальные.Основные физико-химические свойства: гладкие суппозитории белого или почти белого цвета однородной консистенции. Допускается наличие воронкообразного углубления и воздушного стержня.Фармакотерапевтическая группа. Нестероидное анаболическое средство. Код АТХ А14В.

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Фармекс груп, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Препарат має анаболічну та антикатаболічну властивості. Прискорює процеси регенерації, загоєння ран, стимулює клітинні і гуморальні ланки імунітету, проявляє протизапальну дію. Специфічною властивістю препарату є стимулювальний вплив на еритро- і особливо на лейкопоез.Фармакокінетика.При введенні супозиторія у пряму кишку препарат добре і майже повністю всмоктується через слизову і виявляється у крові через 20-30 хвилин. Максимальна концентрація у крові досягається через 1-2 години. Виводиться з організму переважно нирками у вигляді метаболітів і кон’югатів і частково з калом у незміненому вигляді.Фармакодинамика.Препарат обладает анаболическим и антикатаболическим свойствами. Ускоряет процессы регенерации, заживление ран, стимулирует клеточные и гуморальные звенья иммунитета, оказывает противовоспалительное действие. Специфическим свойством препарата является стимулирующее влияние на эритро- и особенно на лейкопоэз. Фармакокинетика.При введении суппозитория в прямую кишку препарат хорошо и почти полностью всасывается через слизистую и оказывается в крови через 20-30 минут. Максимальная концентрация в крови достигается через 1-2 часа. Выводится из организма преимущественно почками в виде метаболитов и конъюгатов и частично с калом в неизмененном виде.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Метилурацил застосовувати при запально-виразкових процесах нижніх відділів товстого кишечнику (ерозивно-виразкові коліти, проктити, сигмоїдити, тріщини заднього проходу).Метилурацил применять при воспалительно-язвенных процессах нижних отделов толстого кишечника (эрозивно-язвенные колиты, проктиты, сигмоидиты, трещины заднего прохода).

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. При гострих та хронічних лейкемічних формах лейкозу (особливо мієлоїдних), лімфагрануломатозі, злоякісних захворюваннях кісткового мозку.Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата. При острых и хронических лейкемических формах лейкоза (особенно миелоидных), лимфагрануломатозе, злокачественных заболеваниях костного мозга.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Метилурацил усиливает действие строфантина, повышает действие антибиотиков и сульфаниламидных препаратов.Особенности применения.Применение в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Особливості застосування:

Препарат доцільно призначати при легких формах лейкопенії. При захворюванні середнього ступеня тяжкості препарат приймати тільки після відновлення порушеної регенерації клітин крові. При тяжких формах ураження кровотворення метилурацил не призначати.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат не застосовувати у період вагітності та/або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Поки не буде з’ясована індивідуальна реакція пацієнта на препарат, слід утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, враховуючи, що під час лікування метилурацилом можливі такі побічні реакції з боку нервової системи як запаморочення.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням супозиторій слід вийняти з блістера. Препарат призначений для ректального застосування. Дорослим і дітям з 14 років: по 1 супозиторію 1-4 рази на добу. Курс лікування – від 7 днів до 4 місяців залежно від характеру захворювання.Діти. Препарат не застосовувати для лікування дітей до 14 років.Перед применением суппозиторий следует вынуть из блистера. Препарат предназначен для ректального применения. Взрослым и детям с 14 лет: по 1 суппозиторию 1-4 раза в сутки. Курс лечения – от 7 дней до 4 месяцев в зависимости от характера заболевания.Дети. Препарат не применять для лечения детей до 14 лет.

Передозування:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.Передозировка и токсичные эффекты при применении препарата не выявлены.

Побічні дії:

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.З боку шкіри і підшкірної клітковини: алергічні реакції, у тому числі гіперемія, свербіж, висипання на шкірі, кропив’янка.Зміни у місці введення: при введенні супозиторія в пряму кишку інколи відчувається короткочасне печіння, свербіж. Со стороны нервной системы:Со стороны кожи и подкожной клетчатки:Изменения в месте введения

Лікарська взаємодія:

Метилурацил посилює дію строфантину, підвищує дію антибіотиків та сульфаніламідних препаратів.

Термін придатності:

3 роки. 3 года.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 ºС. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи у пачці з картону. По 5 суппозиториев в стрипе, по 2 стрипа в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.