Автор: Герасименко Олег Вадимович
Дата оновлення: 3 March 2020

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

суппозитории

Виробник:

Непосредственное производство: Фармекс груп, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: methyluracilum;1 супозиторій містить метилурацилу – 500 мг; допоміжна речовина: твердий жир.действующее вещество: methyluracilum;1 суппозиторий содержит метилурацила – 500 мг;вспомогательное вещество: твердый жир.Лекарственная форма. Суппозитории ректальные.Основные физико-химические свойства: гладкие суппозитории белого или почти белого цвета однородной консистенции. Допускается наличие воронкообразного углубления и воздушного стержня.Фармакотерапевтическая группа. Нестероидное анаболическое средство. Код АТХ А14В.

Лікарська форма:

суппозитории

Виробник:

Фармекс групп, ООО, Украина

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Препарат має анаболічну та антикатаболічну властивості. Прискорює процеси регенерації, загоєння ран, стимулює клітинні і гуморальні ланки імунітету, проявляє протизапальну дію. Специфічною властивістю препарату є стимулювальний вплив на еритро- і особливо на лейкопоез.Фармакокінетика.При введенні супозиторія у пряму кишку препарат добре і майже повністю всмоктується через слизову і виявляється у крові через 20-30 хвилин. Максимальна концентрація у крові досягається через 1-2 години. Виводиться з організму переважно нирками у вигляді метаболітів і кон’югатів і частково з калом у незміненому вигляді.Фармакодинамика.Препарат обладает анаболическим и антикатаболическим свойствами. Ускоряет процессы регенерации, заживление ран, стимулирует клеточные и гуморальные звенья иммунитета, оказывает противовоспалительное действие. Специфическим свойством препарата является стимулирующее влияние на эритро- и особенно на лейкопоэз. Фармакокинетика.При введении суппозитория в прямую кишку препарат хорошо и почти полностью всасывается через слизистую и оказывается в крови через 20-30 минут. Максимальная концентрация в крови достигается через 1-2 часа. Выводится из организма преимущественно почками в виде метаболитов и конъюгатов и частично с калом в неизмененном виде.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Метилурацил застосовувати при запально-виразкових процесах нижніх відділів товстого кишечнику (ерозивно-виразкові коліти, проктити, сигмоїдити, тріщини заднього проходу).Метилурацил применять при воспалительно-язвенных процессах нижних отделов толстого кишечника (эрозивно-язвенные колиты, проктиты, сигмоидиты, трещины заднего прохода).

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. При гострих та хронічних лейкемічних формах лейкозу (особливо мієлоїдних), лімфагрануломатозі, злоякісних захворюваннях кісткового мозку.Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата. При острых и хронических лейкемических формах лейкоза (особенно миелоидных), лимфагрануломатозе, злокачественных заболеваниях костного мозга.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Метилурацил усиливает действие строфантина, повышает действие антибиотиков и сульфаниламидных препаратов.Особенности применения.Применение в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Особливості застосування:

Препарат доцільно призначати при легких формах лейкопенії. При захворюванні середнього ступеня тяжкості препарат приймати тільки після відновлення порушеної регенерації клітин крові. При тяжких формах ураження кровотворення метилурацил не призначати.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат не застосовувати у період вагітності та/або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Поки не буде з’ясована індивідуальна реакція пацієнта на препарат, слід утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, враховуючи, що під час лікування метилурацилом можливі такі побічні реакції з боку нервової системи як запаморочення.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням супозиторій слід вийняти з блістера. Препарат призначений для ректального застосування. Дорослим і дітям з 14 років: по 1 супозиторію 1-4 рази на добу. Курс лікування – від 7 днів до 4 місяців залежно від характеру захворювання.Діти. Препарат не застосовувати для лікування дітей до 14 років.Перед применением суппозиторий следует вынуть из блистера. Препарат предназначен для ректального применения. Взрослым и детям с 14 лет: по 1 суппозиторию 1-4 раза в сутки. Курс лечения – от 7 дней до 4 месяцев в зависимости от характера заболевания.Дети. Препарат не применять для лечения детей до 14 лет.

Передозування:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.Передозировка и токсичные эффекты при применении препарата не выявлены.

Побічні дії:

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.З боку шкіри і підшкірної клітковини: алергічні реакції, у тому числі гіперемія, свербіж, висипання на шкірі, кропив’янка.Зміни у місці введення: при введенні супозиторія в пряму кишку інколи відчувається короткочасне печіння, свербіж. Со стороны нервной системы:Со стороны кожи и подкожной клетчатки:Изменения в месте введения

Лікарська взаємодія:

Метилурацил посилює дію строфантину, підвищує дію антибіотиків та сульфаніламідних препаратів.

Термін придатності:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.Передозировка и токсичные эффекты при применении препарата не выявлены.

Умови зберігання:

3 роки. 3 года.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи у пачці з картону. По 5 суппозиториев в стрипе, по 2 стрипа в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Редакція

Автор: Герасименко Олег Вадимович