Мікозил-Стома (Terbinafine) інструкція із застосування

Микозил-Стома фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Мікозил-Стома спрей д/зовн. заст. 1 % по 30 мл у балон.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

спрей

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Стома, АТ

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: тербінафіну гідрохлорид;1 мл спрею містить тербінафіну гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, бензалконію хлорид, етанол (96 %), формальдегіду розчин (35 %), поліетиленоксид - 400, повідон, вода очищена.

Лікарська форма:

спрей

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Стома, АТ

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, різнобарвний лишай.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до тербінафіну або до будь-якого іншого компонента препарату. Період годування груддю. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не можна наносити спрей на обличчя. Слід уникати потрапляння препарату в очі. У разі випадкового потрапляння спрею в очі або на обличчя необхідно негайно промити їх проточною водою.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Клінічний досвід застосування у вагітних жінок обмежений, тому під час вагітності Мікозил-Стома можна застосовувати тільки у разі, якщо очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.Микозил-Стома не слід застосовувати протягом періоду годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Безпека та ефективність у дітей не встановлені, тому не рекомендовано застосовувати препарат у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують дорослі. Перед застосуванням препарату необхідно ретельно очистити і підсушити уражені ділянки шкіри. Препарат розпилюють на уражені і прилеглі до них ділянки у кількості, достатній для їх ретельного зволоження.Кратність застосування і середня тривалість лікування: при дерматомікозах – 1 раз на добу протягом 1 тижня; при кандидозі – 1-2 рази на добу протягом 1 тижня; при різнобарвному лишаї – 1-2 рази на добу протягом 1 тижня.Для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.Полегшення симптомів захворювання звичайно очікується протягом декількох днів. Несистематичне застосування або передчасне припинення лікування призводить до виникнення рецидивів захворювання. Якщо немає ознак поліпшення через тиждень лікування необхідно звернутися до лікаря.

Передозування:

Випадки передозування при застосуванні препарату не виявлені.При випадковому потраплянні спрею внутрішньо можливі головний біль, нудота, блювання, біль в епігастрії, запаморочення.Лікування: симптоматичне.

Побічні дії:

Алергічні реакції: у місцях нанесення можливі почервоніння шкіри, свербіж або печіння, шкірні висипання, в окремих випадках можлива кропив'янка, гіперемія.У разі виникнення будь-яких побічних реакцій необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Охороняти від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл у балонах алюмінієвих або у флаконах поліетиленових, з клапанами насосного типу, розпилювачами і захисними ковпачками. Кожний балон вміщений у пачку з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Слід бути обережним при нанесенні препарату на уражені ділянки шкіри, тому що спирт може спричинити подразнення.У разі нерегулярного лікування або передчасного його припинення є ризик рецидиву інфекції.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з іншими механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати у з іншими механізмами.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.