Мікстура Дитяча Від Кашлю (Combined drugs) інструкція із застосування

Микстура Детская От Кашля фото, інструкція
Дозування:
Мікстура Дитяча Від Кашлю порошок д/ор. сусп. по 19,55 г у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мікстура

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біолік, ПАТ, м.Ладижин, Вінницька обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

 діючі речовини: екстракт алтейного кореня сухий (Althaea officinalis L.) (1:10), екстракт солодкового кореня сухий (Glycyrrhiza glabra L.) (1:8); 1 флакон містить: екстракту алтейного кореня сухого (1:10) 4,0 г, екстракту солодкового кореня сухого (1:8) 1,0 г;допоміжні речовини: анісова олія, натрію гідрокарбонат, натрію бензоат, амонію хлорид, цукор.

Лікарська форма:

мікстура

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біолік, ПАТ, м.Ладижин, Вінницька обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Органічні ураження серця (міокардит, перикардит, інфаркт міокарда), артеріальна гіпертензія; порушення функції печінки та нирок; гіпокаліємія; тяжкий ступінь ожиріння. Дитячій вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Мікстуру дитячу від кашлю слід призначати у комплексній терапії. Для покращення розрідження і відділення мокротиння рекомендується при прийманні відхаркувальних, особливо секретомоторних препаратів, вживати велику кількість теплої рідини. Хворим на цукровий діабет слід проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату.Застосування у період вагітності або годування груддюПрепарат призначений для застосування дітям.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на швидкість психомоторних реакцій.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням мікстуру розводити кип’яченою і охолодженою водою до відмітки на флаконі 200 мл. Приймати внутрішньо після прийому їжі дітям віком від 2 до 6 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 4-5 разів на добу, дітям віком від 6 років – по 1 десертній ложці (10 мл) 3-4 рази на добу. Перед вживанням мікстуру збовтати. Тривалість курсу терапії визначається індивідуально лікарем і становить, як правило, 5-7 днів.Діти.Не призначають дітям віком до 2 років.

Передозування:

Передозування та тривале застосування (більше 2 місяців) може викликати порушення водно-електролітного балансу, у результаті чого можливий розвиток гіпокаліємічної міопатії та міоглобінурії. Можливе посилення побічних реакцій.Симптоми: нудота, блювання. Лікування: відміна препарату, промивання шлунка.

Побічні дії:

Тривале застосування препаратів солодки у надмірних дозах може спричинити порушення водно-електролітного балансу і призвести до розвитку гіпокаліємії; в окремих випадках можливі підвищення артеріального тиску, гіпокаліємічна міопатія та міоглобінурія.Можливі алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж); гіперемія, набряк; посилене слиновиділення, подразнення слизової оболонки шлунка.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Про одночасне застосування будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікаря.

Термін придатності:

1 рік.Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці.Зберігати у недоступному для дітей місці.Розведену мікстуру зберігати протягом 10 днів при температурі від 2 до 8 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 19,55 г у флаконі. По 1 флакону у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

ТОВ Українська фармацевтична компанія. 

Місцезнаходження заявника

Україна, 02660, м. Київ, вул. Старосільська, 1 У. 

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.