Мірамідез (Myramistin) інструкція із застосування

Мирамидез фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Тетерів, ВО, ТОВ/Лубнифарм, ПАТ для "ІСНА, КНВМП", м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в офтальмології та отології. Протимікробні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: мірамістин;допоміжні речовини: етанол 70 %.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Тетерів, ВО, ТОВ/Лубнифарм, ПАТ для "ІСНА, КНВМП", м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в офтальмології та отології. Протимікробні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.В основі дії Мірамістину – пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, що приводить до їх фрагментації і руйнування. На відміну від інших антисептиків, Мірамістин має високу вибірковість дії щодо мікроорганізмів, оскільки практично не діє на оболонки клітин людини. Даний ефект пов'язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що раптово обмежують можливість гідрофобної взаємодії мірамістину з клітинами). Мірамістин активний щодо багатьох мікроорганізмів, включаючи бактерії, патогенні гриби, віруси, найпростіші у вигляді монокультур та мікробних асоціацій, а також госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини. Чинить протигрибкову дію на дерматофіти, дріжджі та дріжджоподібні, а також на інші патогенні гриби, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією Мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків. Мірамістин проявляє протизапальний ефект, посилює місцеві захисні реакції, регенераційні процеси, активізує механізми імунного захисту.Фармакокінетика. Мірамістин чинить місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний кровообіг відсутні.

Показання до застосування:

Бактеріальні та грибкові, гострі та хронічні, зовнішні або середні неперфоровані отити.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Суворо контрольованих досліджень з безпеки у період вагітності або годування груддю не проводилось, тому рішення про застосування препарату приймає лікар, враховуючи співвідношення користь/ризик.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим.При зовнішньому отиті в слуховий прохід хворого вуха вводити туруну, змочену препаратом, на 10 -15 хвилин, 2 -3 рази на добу. При середньому отиті препарат закапувати у слуховий прохід хворого вуха дорослим по 3-5 крапель 3-4 рази на добу. Тривалість лікування – до 2 тижнів.Діти.Немає достатніх даних щодо застосування препарату у дитячому віці.

Передозування:

Не спостерігалося.

Побічні дії:

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15-20 секунд і не потребує відміни препарату. При застосуванні препарату можливі реакції гіперчутливості.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні Мірамідез® може підвищувати ефективність дії антибіотиків. При лікуванні отитів можливе застосування препарату Мірамідез® після закапування судинозвужувальних та місцевоанестезуючих препаратів, але не раніше ніж через 5-10 хвилин після їх введення.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати подалі від обігрівальних приладів та відкритого вогню. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 5 мл препарату у полімерному флаконі з крапельницею, по 1 флакону у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.