Міцерол-Ратіофарм (Mono) інструкція із застосування

Мицерол-Ратиофарм фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Міцерол-Ратіофарм капсули по 250 мг №20 (10х2)
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Теммлер Верке ГмбХ для "Ратіофарм Інтернешнл ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина:  1 тверда капсула містить 250 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, гіпромелоза. 

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Теммлер Верке ГмбХ для "Ратіофарм Інтернешнл ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Для дорослих і дітей віком від 2 років:симптоматичне лікування гострої діареї, зумовленої порушенням фізіологічної мікрофлори тонкої і товстої кишок під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами; профілактика і симптоматичне лікування діареї під час подорожей;профілактика діареї, пов’язаної з годуванням через зонд;як допоміжний засіб при лікуванні тривалих (хронічних) форм вугрового висипу.

Протипоказання:

─ Підвищена чутливість до Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 або будь-якого іншого компонента препарату.─ Послаблений імунний захист (наприклад, ВІЛ-інфекція, трансплантація органів, лейкемія, злоякісні пухлини, опромінення, хіміотерапія, тривале лікування високими дозами кортизону), а також пацієнтам із катетером центральної вени. ─ Діти віком до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Капсули Міцерол-ратіофарм не слід застосовувати у лежачому положенні. Не приймати з дуже гарячими напоями або гарячою їжею. Якщо діарея триває більше 2 днів, супроводжується домішками крові або підвищенням температури, слід терміново звернутися до лікаря. При захворюваннях, що супроводжуються діареєю, особливо у дітей, слід звернути особливу увагу на поповнення рідини і солей (електролітів) як на важливу і першочергову дію при діареї.При погіршенні або відсутності поліпшення стану при лікуванні акне слід проконсультуватися з лікарем. Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 – це живі клітини дріжджових грибів, які у пацієнтів з ослабленим імунним захистом, можуть спричинити генералізовані грибкові інфекції шляхом перенесення зі шлунково-кишкового тракту у кровотік або сприяти забрудненню катетерів центральної вени. Якщо під час або після терапії зазначеним лікарським засобом проводиться мікробіологічне дослідження калу, то слід повідомити лабораторію про лікування лікарським засобом Міцерол-ратіофарм, що містить Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926, оскільки результати аналізу можуть невірно тлумачитися. Якщо рекомендована доза лікарського засобу не була застосована вчасно, не слід подвоювати дозування, а варто приймати наступну дозу.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Лікарський засіб Міцерол-ратіофарм призначений для перорального застосування. Капсули слід ковтати цілими і запивати достатньою кількістю рідини (1 склянкою питної води). Для дітей молодше 6 років слід відкрити капсулу і висипати її вміст у 50 мл води (1/4 склянки) кімнатної температури (20–25 ºС). Дорослим і дітям старше 2 років призначають:;для лікування гострої діареї по 1–2 капсули на добу протягом 4–7 днів (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926); ;для профілактики діареї під час подорожей, починаючи за 5 днів перед від’їздом  по 1–2 капсули на добу (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926);;для профілактики діареї під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами зазначений лікарський засіб застосовують одночасно з антибіотиками та сульфаніламідами по 2 капсули 2 рази на добу з першого для антибіотикотерапії і ще декілька днів після її завершення;; при діареї, зумовленої годуванням через зонд: щоденно додавати вміст 3 капсул (відповідно 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926) до 1,5 л поживного розчину. Для цього необхідно відкрити капсули, розтягуючи у різні боки половинки капсул. Тривалість лікування визначає лікар;;для лікування хронічних форм вугрового висипу (акне) застосовують по 1 капсулі 3 рази на добу (відповідає 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926). Лікування може тривати до 5 місяців.

Передозування:

Випадкове застосування на 1 або 2 капсули більше, ніж рекомендовано, як правило, не спричиняє негативного впливу. Якщо мало місце значне передозування, то можуть виникнути побічні ефекти: метеоризм, нудота, блювання.Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля та/або симптоматична терапія. Не перевищуйте рекомендованої дози! Якщо Ви випадково перевищили дозу, обов’язково повідомте про це свого лікаря.

Побічні дії:

Може спостерігатись метеоризм, нудота і блювання.Вкрай рідко можуть виникнути реакції гіперчутливості, такі як свербіж, кропив’янка, шкірний висип обмеженої локалізації або на всьому тілі (так звана локальна або генералізована екзантема), а також набряки шкіри і слизових оболонок, частіше всього на обличчі (набряк Квінке), задуха та алергічний шок. Якщо у Вас спостерігаються небажані впливи або інші негативні реакції, припиніть прийом препарату та порадьтеся з лікарем щодо подальшого лікування. Одночасне застосування зазначеного лікарського засобу і медичних препаратів, що мають протигрибкову дію, може послабити дію лікарського засобу Міцерол-ратіофарм. При одночасному застосуванні інгібіторів моноаміноксидази (антидепресанти) можливе підвищення артеріального тиску.  Якщо Ви застосовуєте лікарські засоби, повідомте про це своєму лікарю.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Термін придатності – 2 роки.Не застосовуйте препарат після закінчення зазначеної на упаковці дати терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 2 блістера по 10 капсул у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності та годування груддю: оскільки немає досвіду клінічного застосування зазначеного лікарського засобу у вагітних, не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у період вагітності та годування груддю.Діти: оскільки немає досвіду медичного застосування зазначеного лікарського засобу у немовлят і дітей віком до 2 років не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у дітей молодше 2 років. Для осіб літнього віку корекція дозування препарату не потрібна. При нирковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. При гострій печінковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. Вплив на здатність керувати машинами і механізмами. Не виявлений.Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або виникнуть небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого лікування.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.