Мукалтин Форте (Althaea officinalis) інструкція із застосування

Мукалтин Форте фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Мукалтин Форте таблетки жув. по 100 мг №20 (10х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить мукалтину 100 мг;допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, аспартам (Е 951), кислота винна, повідон, сахароза (цукроза), кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор (апельсин).

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Фармакологічні властивості:

Мукалтин® Форте – ефективний відхаркувальний засіб, дія якого забезпечується секретолітичними і бронхолітичними властивостями. Препарат чинить помірну протикашльову дію, зменшує кількість нападів кашлю та їх інтенсивність. Нормалізує змінену бронхолегеневу секрецію, покращує виділення мокротиння: зменшує його в’язкість та адгезивні властивості, полегшує просування мокротиння з нижніх у верхні відділи дихальних шляхів та його відхаркування.Мукалтин® Форте не токсичний і не чинить місцевої подразнювальної дії.

Показання до застосування:

Кашель при гострих та хронічних захворюваннях дихальних шляхів: бронхіти, пневмонії, бронхоектатична хвороба, бронхіальна астма, туберкульоз легенів з явищами неспецифічного бронхіту.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до мукалтину або до інших компонентів препарату. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.На даний момент інформація про лікарські взаємодії Мукалтину® Форте відсутні. Не лід призначати одночасно з препаратами, що пригнічують кашель (кодеїн).Препарат можна одночасно приймати з іншими протикашльовими та відхаркувальними засобами.

Особливості застосування:

Іноді у пацієнтів із хронічними запальними захворюваннями легень на початку лікування Мукалтином® Форте може підвищуватися в’язкість мокротиння за рахунок відокремлення мокротиння, що накопичилось у бронхіальному дереві та містить велику кількість детриту, білків і елементів запалення. Тому при дифузному ураженні бронхів, значних змінах фізико-хімічних властивостей мокротиння і зниженні мукоциліарного транспортування терапію Мукалтином® Форте необхідно поєднувати із призначенням муколітичних препаратів (бромгексину).Препарат містить сахарозу, що слід врахувати хворим на цукровий діабет. Також не слід призначати препарат пацієнтам із такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість фруктози, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатність сахарози-ізомальтози.Зважаючи на вміст аспартаму у складі, його не можна застосовувати хворим на фенілкетонурію.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Досвід застосування у період вагітності або годування груддю відсутній.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на керування автотранспортом або роботу з іншими небезпечними механізмами.

Діти:

Препарат не застосовувати дітям віком до 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям віком від 12 років призначати по 1 таблетці 3-4 рази на добу до їди. Таблетки слід розжовувати та запивати невеликою кількістю води.Разова доза для дітей віком від 3 до 12 років – 1 таблетка.Курс лікування, який визначається лікарем індивідуально залежно від форми захворювання, зазвичай становить від 7 днів до 1-2 місяців.

Передозування:

При застосуванні вказаних терапевтичних доз препарату передозування неможливе. При довготривалому застосуванні або передозуванні можуть виникнути нудота та блювання. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

У деяких випадках можливі алергічні реакції включаючи кропив’янку, свербіж.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 10 у блістері, 2 або 10 блістерів у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

ПАТ ГаличфармМісцезнаходження заявника.Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.