Мультимакс Візіон (Combined drugs) інструкція із застосування

Мультимакс Визион фото, інструкція
Дозування:
Мультимакс Візіон таблетки, в/о, №30 (30х1)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить: вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 516 мкг (1500 МО); вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг (10 МО); вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг; вітаміну В1 (у вигляді тіаміну гідрохлориду) 1.5 мг; вітаміну В2 (рибофлавіну) 1.7 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 5 мкг; нікотинаміду 20 мг; цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг; селену (у вигляді натрію селенату) 12.5 мкг; лютеїну 200 мкг; порошку ягід чорниці 100 мг; маточного молочка 100 мкг; цитрусових біофлавоноїдів 20 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь 400, титану діоксид, опадрай ІІ жовтий.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою від світло-жовтого до жовтого кольору;

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Вітамінно-мінеральний комплекс з рослинними компонентами для профілактики та лікування порушень зору.Вітамін А – антиоксидант, впливає на фоторецепцію; захищає епітеліальні клітини ока, в т.ч. пігментний епітелій сітківки.Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, попереджає пошкодження клітинних структур вільними радикалами.Вітамін С має сильно виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, підвищує неспецифічну резистентність організму.Вітамін В1 необхідний для правильного засвоєння вуглеводів та забезпечення тканин енергією, особливо нервової та м’язової.Вітамін В2 відіграє важливу роль у збереженні зору, підтримці нормального стану слизової оболонки травного тракту, в синтезі гемоглобіну, сприяє засвоєнню кисню тканинами шкіри, нігтів і волосся, покращує всмоктування заліза і вітаміну В6. Вітамін B2 бере участь у процесах перетворення енергії в клітинах.Вітамін В6 бере участь у більшості процесів, що відбуваються в організмі, активізуючи обмін амінокислот та гістаміну. Сприяє всмоктуванню вітаміну В12, впливає на імунітет і вироблення антитіл.Вітамін В12 забезпечує процеси кровотворення – синтез гемоглобіну, а також бере участь в багатьох інших найважливіших реакціях обміну речовин.Нікотинамід бере участь в багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечує нормальний хід багатьох видів обміну, в тому числі енергетичного.Цинк сприяє профілактиці дистрофії сітківки ока та засвоєнню вітаміну А; підвищує захисні сили організму.Селен – антиоксидант, входить до складу ферменту, що міститься в тканинах кришталика.Лютеїн (біоактивний каротиноїд) – пігмент жовтої плями та сітківки ока; антиоксидант, призупиняє процес руйнування сітківки та відновлює її пошкоджені ділянки. Чорниця – антиоксидант, що нейтралізує токсичні вільні радикали, покращує контрастність та гостроту зору, зміцнює блок сітківки, сприяє адаптації до темноти, гальмує розвиток діабетичної ретинопатії, сприяє зменшенню короткозорості. Маточне молочко – біогенний стимулятор, що активує всі життєві процеси організму. Має тонізуючі властивості, покращує зір та пам'ять, стимулює обмінні процеси в організмі. Біофлавоноїди цитрусових зміцнюють стінки судин сітківки, покращують циркуляцію крові, мають м’яку протиалергічну дію. Вони стимулюють вироблення родопсину – білка, що забезпечує сприйняття світла, особливо в нічний час.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату обумовлена фармакокінетичними профілями активних речовин, що входять до його складу.

Показання до застосування:

Профілактика та лікування дефіциту вітамінів і мінералів при підвищених зорових навантаженнях, порушеннях нічного зору; період відновлення після офтальмологічних операцій (як допоміжна терапія); профілактика розвитку вікових порушень зору (катаракта, дегенерація сітківки, глаукома).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не перевищувати рекомендовану дозу. Не приймати разом з лікарськими засобами, що містять вітаміни та мінеральні речовини.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

По 1-2 таблетки на добу під час їди. Тривалість прийому – 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити через 2-3 місяці.

Передозування:

При випадковому передозуванні необхідно звернутися до лікаря. Лікування: прийом активованого вугілля, промивання шлунку, симптоматична терапія.

Побічні дії:

При вживанні в рекомендованих дозах побічних ефектів не спостерігалось.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується застосовувати разом з препаратами, що містять вітаміни та мінерали.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до 30 °С, в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.Умови відпуску.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Адреса

350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Додаткові дані

Дозування:
Мультимакс Візіон таблетки, в/о, №30 (30х1)
Реєстрація:
№ UA/6461/01/01_ від 25.05.2007. Наказ № 391 від 11.07.2007
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.