Мультипробіотик Симбітер Ацидофільний (Combined drugs) інструкція із застосування

Мультипробиотик Симбитер Ацидофильный фото, інструкція
Дозування:
Мультипробіотик Симбітер Ацидофільний суспензія по 10 мл у пак. №10
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

суспензія

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Пролісок О.Д., Фірма, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 10 мл суспензії містить: біфідобактерій - 1,0 х 109,лактококів – 1,0 х 109,лактобацил – 1,0 х 108,пропіоновокислих бактерій – 1,0 х 108,оцтовокислих бактерій - (при випуску) 1,0 х 106;допоміжні речовини: молоко коров’яче знежирене сухе, вода очищена.

Лікарська форма:

суспензія

Виробник:

Пролісок О.Д., Фірма, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Показання до застосування:

Профілактика та лікування у дітей дисбактеріозів при таких захворюваннях: тривалі кишкові дисфункції невстановленої етіології; інфекційні та запальні (гострі та хронічні) захворювання шлунково-кишкового тракту (гострі кишкові інфекції різної етіології, гастрит, дуоденіт, ентерит, коліт, харчова токсикоінфекція тощо); порушення функцій печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів (гепатит, холецистит, дискінезія жовчних шляхів, ферментопатія тощо); інфекційно-запальні захворювання верхніх дихальних шляхів; алергічні захворювання та стани (алергодерматоз, діатез, кропив’янка тощо); гіпо- та авітамінози; імунодефіцити; анемія; інфекційні запалення сечостатевої системи; суперінфекції на фоні лікування антибіотиками та інші побічні явища антибіотикотерапії, а також гормональної та променевої терапії (алергічні стани, діарея, запор тощо); перед- та післяопераційні періоди з метою нормалізації мікробіоценозу та підвищення імунітету; стресові ситуації та наслідки перебування в екстремальних умовах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Неприпустимо розводити препарат гарячим молоком або гарячою водою. Не зберігати препарат у розведеному стані.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат призначений для застосування дітям віком до 3 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат призначений для застосування дітям віком до 3 років.

Діти:

Застосовують дітям від народження до 3 років. Дітям віком старше 3 років застосовують інші лікарські форми.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначають внутрішньо дітям віком до 3 років після консультації лікаря:дітям від народження до 2 тижнів – по 0,5-1 мл 2 рази на добу під час годування протягом 10-20 діб;дітям віком від 2 тижнів до 1 місяця – по 2 мл 2 рази на добу під час годування протягом 10-20 діб;дітям від 1 до 6 місяців – по одній дозі (1 флакон/пакетик, 10 мл) 1 раз на добу під час їди протягом 10-20 діб; дітям від 6 місяців до 3 років – по одній дозі на добу після їди протягом 10-20 діб. Лікування гострих кишкових інфекцій: на першому етапі лікування Мультипробіотик Симбітер ацидофільний рекомендується приймати по 1 дозі 2 рази на добу, впродовж 5 діб. На другому етапі лікування препарат приймати по 1 дозі 1 раз на добу впродовж ще 10 діб.Для профілактики внутрішньолікарняних кишкових інфекцій в стаціонарах дітям Мультипробіотик Симбітер ацидофільний призначають по 1 дозі на добу впродовж 10 -14 днів.Перед застосуванням з флакона знімають металевий ковпачок і гумову пробку, а пакетик розрізають відповідно до позначки. Вміст флакона/пакетика розводять, додаючи 15-30 мл (1-2 столові ложки) кип'яченого молока або води кімнатної температури. Для дітей від народження до 1 місяця необхідну кількість препарату відбирають тільки з флакона шприцом в асептичних умовах і додають безпосередньо до зцідженого материнського молока або дитячої суміші.При тяжкій хронічній патології курс прийому препарату можна продовжити за призначенням лікаря.

Передозування:

Посилення побічної дії препарату.

Побічні дії:

Можлива незначна діарея, що не потребує відміни препарату.У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Лікарська взаємодія:

При клінічному застосуванні випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами до теперішнього часу не виявлено, якщо застосовувати препарати з інтервалом 2 години.При застосуванні антибіотиків препарат приймати через 2 години після прийому антибіотика.

Термін придатності:

2 місяці.

Умови зберігання:

Зберігати в холодильнику при температурі від +2 °С до +6 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл у пакетиках/флаконах. По 10 пакетиків/флаконів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Дозування:
Мультипробіотик Симбітер Ацидофільний суспензія по 10 мл у пак. №10
Реєстрація:
№ UA/10146/01/01 від 22.10.2009. Наказ № 763 від 22.10.2009
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.