Мульти-Табс Бебі інструкція по застосуванню

Мульти-Табс Бебі фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мульти-Табс Бебі розчин ор. по 30 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10970/01/01 від 07.10.2010. Наказ № 117 від 05.03.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини:1 мл розчину містить:вітаміну А 300 мкг=1000 МО (у вигляді ретинолу пальмітату);вітаміну D 10 мкг=400 МО (у вигляді холекальциферолу);вітаміну С 35 мг (у вигляді кислоти аскорбінової);допоміжні речовини:сахароза, олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована, натрію карбонат, кислоти лимонної моногідрат, α-токоферол, етанол, натрію гідроокис, вода очищена.Прозора рідина жовто-коричневого кольору.

Виробник:

Ферросан А/С, Данія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати без добавок.

Показання до застосування:

Профілактика і лікування дефіциту вітамінів А, С, D у недоношених і доношених немовлят віком до 1 року.

Протипоказання:

Не застосовувати дітям з підвищеною чутливістю до вітамінів А, С, D або до інших компонентів препарату, при гіпервітамінозі А і Д, непереносимості фруктози, синдромі мальабсорбції глюкозо-галактози, порушенні обміну заліза або міді, при одночасному прийомі ретиноїдів.Не слід призначати пацієнтам з гіперкальціємією, гіперкальціурією, хронічним гломерулонефритом, нефролітіазом, нирковою недостатністю або нирково-кам'яною хворобою, саркоїдозом, активною формою туберкульозу легенів, при тромбофлебітах.

Діти:

Можна приймати недоношеним та доношеним немовлятам з перших днів життя до 1 року.

Спосіб застосування та дози:

Недоношеним та доношеним дітям віком до 1 року: 1 мл = 1 піпетка на добу під час їди.Приймати перорально. Можна дати з ложки або змішавши разом із дитячою їжею.З гігієнічних причин не слід торкатися піпеткою порожнини рота дитини. Тривалість застосування визначає лікар залежно від тяжкості вітамінного дефіциту.

Передозування:

Вітамін А: надмірне вживання, у дітей понад 6600 мкг вітаміну А (22 мл) на добу протягом тривалого періоду може проявлятися млявістю, шлунково-кишковими розладами, шкірними проявами, свербежем; дрібними тріщинами на губах і в куточках рота, болем у кістках і суглобах; може підвищуватися внутрішньочерепний тиск. Вітамін С: небажані ефекти можуть виникати при тривалому прийомі підвищених доз. При цьому можливе підвищення артеріального тиску та цукру в крові, зміна реакції сечі та поява сечових каменів, порушення сну, алергічні реакції, шлунково-кишкові розлади.Вітамін D: надмірне надходження вітаміну D протягом тривалого часу, для дітей понад 40 мкг (4 мл) щодня, може призвести до втрати апетиту, нудоти, діареї або до інших шлунково-кишкових розладів, підвищення рівня кальцію у крові й уповільненого росту дитини.Лікування: Припинити приймання препарату та звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах дуже рідко можливі побічні реакції:Порушення з боку імунної системи: в осіб з підвищеною чутливістю можливі алергічні реакції , включаючи анафілактичний шок, ангіонеротичний нобряк, гіпертермія та ін.Зміни з боку шкіри та підшкрної клітковини: шкірні висипання, кропив'янка, відчуття свербежу, почервоніння шкіри, рідко – бронхоспазм.Шлунково-кишкові розлади: диспептичні розлади, нудота, блювання, діарея, втрата апетиту.Порушення з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена збудливість, сонливість, пітливість.При тривалому застосуванні у високих дозах виникають подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, аритмії, парестезії, гіперурикемія, зниження толерантності до глюкози, гіперглікемія, порушення функції нирок, сухість і тріщини на долонях і ступнях, випадання волосся, себорейні висипання, зміни показників сечі, збільшення вмісту кальцію в крові та сечі, кальциноз м'яких тканин, нирок, легень, судин.

Лікарська взаємодія:

Дія вітаміну А може посилюватися під впливом токоферолу. Нітрити та нітрати можуть негативно пливати на його засвоєння.На зниження реабсорбції вітаміну D можуть впливати протиепілептичні засоби та рифампіцин.Вітамін С може знижувати ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів та підвищувати концентрацію в крові бензилпеніциліну і тетрациклінів.Порушення всмоктування вітамів А, D з препарату може відбуватися при прийомі проносних засобів мінерального походження.

Термін придатності:

18 місяців.

Умови зберігання:

Пляшку зберігати при температурі не вище 15 оС до моменту розкриття. Після розкриття препарат зберігати при температурі 2 – 8 оС; використати протягом 2 місяців. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Форма випуску / упаковка:

Флакон 30 мл із піпеткою, вміщений у картонну упаковку.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереження

Не приймати разом з іншими препаратами, які містять вітамін D, якщо тільки немає інших призначень лікаря. Добову дозу не можна перевищувати, якщо тільки немає інших призначень лікаря. З обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями серця, при підвищеному ризику ураження органів при гіперкальціємії. Для зменшення ризику кальцифікації внутрішніх органів необхідно контролювати концентрацію фосфату у плазмі під час терапії вітаміном D. Не слід призначати великі дози препарату при підвищеному згортанні крові і цукровому діабеті. Уникати передозування. З обережністю призначають при ураженнях печінки, пептичній виразці шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, у хворих з органічними ураженнями серця в стадії декомпенсації, з новоутвореннями.Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливо передозування останніх в організмі.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11BA:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Мульти-Табс Бебі
Виробник:Ферросан А/С, Данія
Форма випуску:Флакон 30 мл із піпеткою, вміщений у картонну упаковку.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10970/01/01 від 07.10.2010. Наказ № 117 від 05.03.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини:1 мл розчину містить:вітаміну А 300 мкг=1000 МО (у вигляді ретинолу пальмітату);вітаміну D 10 мкг=400 МО (у вигляді холекальциферолу);вітаміну С 35 мг (у вигляді кислоти аскорбінової);допоміжні речовини:сахароза, олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована, натрію карбонат, кислоти лимонної моногідрат, α-токоферол, етанол, натрію гідроокис, вода очищена.Прозора рідина жовто-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група:Полівітамінні препарати без добавок.
Код АТС:A11BA - Полівітамінні комплекси без добавок
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама