UA RU

Мумійо Тянь-Шань (Mono) інструкція із застосування

Мумие Тянь-Шань фото, інструкція
Дозування:
Мумійо Тянь-Шань таблетки по 0,2 г №30

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Осіріс, ПП, Україна

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить: мумійо очищеного – 0,2 г.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Осіріс, ПП, Україна

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Мумійо Тянь-Шань містить комплекс біологічно активних речовин органічного ( похідні оксикумарину, кислота бензоламінооцтова, кислота бензойна, стероїди, фосфоліпіди, альбумін, камеді, гуміновані речовини, смоли і смолоподібні речовини, амінокислоти: аспарагінова, гліцин, серин, лізин, аланін, аргінін, лейцин, тирозин, фенілаланін, глютамінова кислота, метінін, валін, триптофан, органічні кислоти: адипінова, бурштинова, лимонна, щавелева; вітаміни Р, В1, В6, В12) та неорганічного (мікро- та макроелементи: мідь, залізо, марганець, цинк, кобальт, калій, кальцій, фосфор, магній, олово, алюміній, кадмій, хлор, вісмут, нікель, титан, молібден, ванадій, кремній, свинець, натрій, бор, берилій та ін.) походження. Природні компоненти, що входять до складу препарату, беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі; сприяють прискоренню репаративних та адаптивних реакцій, позитивно впливають на стан імунної системи (індукують продукцію ендогенних інтерферонів і природних кілерів) і функцію печінки. Під дією препарату нормалізується вміст холестерину, ліпідів різної щільності у плазмі крові, рівень гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів. Засіб виявляє антиоксидантну, мембраностабілізуючу та протизапальну дії, підвищує опірність організму до інфекції.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії:виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, ерозивних захворювань травного тракту (езофагіти, гастрити, бульбіти, коліти), холециститах, гепатитах;захворювань органів дихання запального характеру як засіб, що підвищує загальну опірність організму;при переломах кісток, які повільно зростаються, ранах, що погано загоюються, опіках, пролежнях, тро­фічних виразках;радикулітів, невралгій, невритів периферичних нервів, хронічної недостатності мозкового кровообігу.Як профілактичний засіб:при порушенні ліпідного обміну, в тому числі осіб літнього віку;для підвищення загальної резистентності організму, поліпшення процесів адаптації і підвищення опірності організму до несприятливих факторів довкілля.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

У період вагітності або лактації слід зважити співвідношення користь/ризик.Досвіду застосування препарату у дітей молодше 3-х років немає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Призначають внутрішньо за 10–15 хвилин до прийому їжі. Дорослим – по 1 таблетці (0,2 г) на добу; дітям, віком з 3–х до 9 років – по 0,1 г, з 10 років – по 0,2 г на добу протягом одного місяця. За необхідності курс лікування повторюється через 4–6 місяців.При загостренні захворювань препарат призначають дорослим по одній таблетці два рази на день протягом 2–3 тижнів залежно від тяжкості захворювання, а потім – по 1 таблетці на день протягом 3–4 тижнів.Перед вживанням таблетку розчиняють в 0,5 склянки кип’яче­ної води.

Передозування:

Не зареєстровано.

Побічні дії:

Можливі місцеві алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж).

Лікарська взаємодія:

Обережно призначають разом з препара­тами, що містять еуфілін.

Термін придатності:

Зберігають у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 15 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По З0 таблеток у контурній чарунковій упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

основні фізико–хімічні властивості: таблетки від темно–коричневого до чорного кольору зі специфічним запахом. Припустима незначна деформація поверхні таблетки;

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

49008, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 178/41;Киргизстан, 720014, м. Бішкек, вул.Тюменська, буд. 53

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.