Мускомед (Thiocolchicoside) інструкція із застосування

Мускомед фото, інструкція
Дозування:
Мускомед капсули тв. 4 мг №20 (10х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Уорлд Медицин Ілач Сан. Ве Тідж. А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Міорелаксанти з центральним механізмом дії

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: thiocolchicoside;1 капсула тверда містить тіоколхікозиду 4 мг або 8 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; магнію стеарат; склад капсули: титану діоксид (E 171); желатин.

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Уорлд Медицин Ілач Сан. Ве Тідж. А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Міорелаксанти з центральним механізмом дії

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Мускомед містить діючу речовину тіоколхікозид − напівсинтетичний міорелаксант, який одержують з натурального глікозиду колхікозиду. Препарат проявляє селективну афінність до гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) і гліцинових рецепторів, що обумовлює його дію на різних рівнях нервової системи як при спазмах місцевого характеру, так і при спазмах центрального походження.Мускомед не чинить курареподібної дії, не викликає паралічу і не впливає на серцево-судинну та дихальну системи. Фармакокінетика.Всмоктування тіоколхікозиду після перорального застосування відбувається швидко. Максимальна концентрація в плазмі досягається приблизно через 60 хв. За наявними даними у здорових добровольців після перорального прийому 8 мг препарату біодоступність становила 24 % у порівнянні з таким при внутрішньом’язовому застосуванні.Зв’язування з білками плазми становить 13 %. Тіоколхікозид зв’язується з альбуміном.Період напіввиведення становить 2,5-5 годин.Метаболізується переважно в крові, печінкові ферменти не беруть участі в метаболізмі. Приблизно 20 % прийнятої дози екскретується з сечею у вигляді незмінених метаболітів, 75-81 % виводиться з фекаліями.

Показання до застосування:

Для додаткового короткострокового полегшення болючих контрактур м’язів.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів препарату; гіпотонія м’язів; легкий параліч.

Особливості застосування:

Мускомед слід застосовувати з обережністю при порушеній функції нирок або печінки. З обережністю необхідно застосовувати препарат хворим з епілепсією або ризиком виникнення судом.Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки препарат містить лактози моногідрат.Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказаний при вагітності та в період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. В період лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози:

Приймати перорально після їди.Максимальна добова доза становить 8-16 мг за 2 прийоми.Рекомендований курс лікування – 5-7 днів.При підготовці до фізіотерапевтичних процедур період розслаблення м’язів становить 1-2 години після прийому препарату.Діти.Препарат протипоказаний дітям віком до 16 років.

Передозування:

Немає даних про передозування.Симптоми: можливе посилення побічних реакцій. Лікування симптоматичне, підтримуюча терапія.

Побічні дії:

Рідко: шкірний висип, набряки, алергічні та псевдоалергічні реакції (алергічний васкуліт), біль у шлунку, діарея. Дуже рідко: гіпотензія, дратівливість і сонливість.

Лікарська взаємодія:

Даних про лікарську взаємодію немає. Однак рекомендується дотримуватися обережності при одночасному прийомі з іншими міорелаксантами. При одночасному застосуванні з препаратами, що пригнічують центральну нервову систему (ЦНС), в тому числі з алкоголем, антигіпертензивними засобами, курареподібними препаратами можливе посилення міорелаксації і пригнічення ЦНС, розвиток гіпотонії. При одночасному застосуванні з антикоагулянтами підвищується ризик кровотеч.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

10 капсул у блістері, 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

УОРЛД МЕДИЦИН ІЛАЧ САН. ВЕ ТІДЖ. A.Ш., Туреччина / WORLD MEDICINE ILАС SAN. VE TIC. A.S., Turkey.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.