Неоваскулген (Mono) інструкція із застосування

Неоваскулген фото, інструкція
Дозування:
Неоваскулген ліофілізат для р-ну д/ін. по 1,2 мг у флак. №1

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

ліофілізат

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Гематологічний НЦ, МОЗСР, ФДБУ для "Інститут Стовбурових Клітин Людини, ВАТ", Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Репарації тканин стимулятор.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: дезоксирибонуклеїнова кислота плазмідна (надскручена кільцева двох ланцюгова pCMV-VEGF165) - 1,2 мг;допоміжні речовини: декстрози моногідрат - 60,0 мг, натрію гідрофосфат додекагідрат - 3,94 мг, натрію дигідрофосфат дигідрат - 0,160 мг.

Лікарська форма:

ліофілізат

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Гематологічний НЦ, МОЗСР, ФДБУ для "Інститут Стовбурових Клітин Людини, ВАТ", Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Репарації тканин стимулятор.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Препарат застосовують в комплексній терапії з метою реваскуляризації при ішемії нижніх кінцівок атеросклеротичного ґенезу (ІІа-ІІІ ступеню за А.В. Покровським-Фонтейном).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; дитячий вік до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Розведений згідно інструкції препарат після стандартної обробки шкіри, дотримуючись правил асептики, вводять дробно через декілька вколів так, щоб весь масив м'язів ураженого сегменту був інфільтрований розчином. З цією метою спочатку НЕОВАСКУЛГЕН® розчиняють у воді для ін'єкцій (з розрахунку 1,2 мл на 1 дозу препарату, що вводиться), потім потрібну кількість препарату (дозу в 1,2 мл водного розчину) відбирають у шприц і доводять водою для ін'єкцій загальний об'єм розчину до необхідного, але не більш, ніж 20 мл. Не підлягає до застосування препарат у флаконах з порушеною цілісністю, маркуванням, а також - при зміні кольору порошку, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні.Лікування препаратом повинно проводитись під спостереженням лікарів-хірургів в амбулаторних або стаціонарних умовах.Застосування в період вагітності і годування груддю. У період вагітності та годування груддю застосування препарату протипоказано.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід дотримуватись обережності, оскільки даних про вплив препарату на здатність управляти транспортними засобами, механізмами немає.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат використовують у вигляді розчину. Розчин Неоваскулгену® вводять внутрішньом'язово двічі в дозі 1,2 мг з інтервалом в 14 днів, по можливості в місце, максимально близьке до ішемізованої ділянки по ходу магістральних кровоносних судин. Приготування розчину препарату.Розчин препарату готують безпосередньо перед його введенням. В якості розчинника використовують воду для ін'єкцій, при цьому воду беруть з розрахунку 1,2 мл на одну дозу (1,2 мг) препарату. Розчинюють вміст флакону, погойдуючи його протягом не менш ніж 4 хв. Перед введенням хворому розчин повинен бути кімнатної температури.

Передозування:

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Дані про взаємодію препарату з іншими лікарськими засобами відсутні.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2°С до 8°С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 1,2 мг ліофілізату для розчину для ін'єкцій у скляному флаконі. По 1 флакону вкладають в пачку разом з інструкцією про застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна непатентована назва: deoxyribonucleic acid plasmid (two-chain supercircular convoluted).основні властивості лікарської форми: порошок або пориста маса білого кольору, гігроскопічний. Представляє собою високоочищену надскручену форму плазміди pCMV- VEGF165, що кодує ендотеліальний фактор росту судин. При проникненні молекул цієї плазміди всередину клітин ссавців відбувається вироблення VEGF, який стимулює клітини ендотелію, що призводить до росту кровоносних судин (васкуляризації) у місці введення препарату.

Форма випуску

Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.Код АТС. V03AX. Репарації тканин стимулятор.

Імунологічні та біологічні властивості

Препарат НЕОВАСКУЛГЕН® представляє собою високоочищену надскручену форму плазміди pCMV-VEGF165, що кодує ендотеліальний фактор росту судин (Vascular endothelial growth factor, VEGF) під контролем промотора (керуючої ділянки ДНК). Молекулярна маса плазміди - 2817091,85 г/моль. Розмір - 4559 пар основ. Особливістю надскрученої кільцевої ДНК є чутливість до розриву одного з 9116 фосфодиефірних хімічних зв'язків. Молекула ДНК з єдиним розірваним зв'язком втрачає надскрученість, переходячи в релаксовану кільцеву форму (споріднена сполука).Рекомбінантна плазмідна ДНК складається з наступних компонентів:фрагменту регуляторної ділянки (22 нуклеотидні пари), який визначає транскрипцію гена;мінігена VEGF, при експресії якого синтезується ізоформа VEGF, що складається з 165амінокислот;сигналу сплайсингу;сигналу поліаденілування;термінатора транскрипції SV40, що забезпечує синтез зрілої РНК гена і допоміжних ділянок, необхідних для ефективного біосинтезу плазмідної ДНК в клітинах штамма- продуцента Е.соli.Існує два різних, але структурно близьких рецептори ендотеліального фактору росту судин, що розміщені на поверхні ендотеліальних клітин судин. Ці рецептори, відомі, як рецептор VEGF 1 типу (Flt-1) та рецептор VEGF 2 типу (KDR/Flk-1). При проникненні (Цолекул шіазміди pCMV- VEGF165 всередину клітин ссавців відбувається вироблення ендотеліального фактору росту судин VEGF165, який зв'язується з відповідними рецепторами ендотеліальних клітин. Активація цих рецепторів веде до старту багаточисельних внутрішньоклітинних пост- рецепторних сигнальних каскадів, що запускають ангіогенез - ділення та міграцію клітин ендотелію в навколишні тканини, що призводить до утворення нових кровоносних судин капілярного типу (васкуляризації) у місці введення препарату.Проникнення плазміни всередину клітин є спонтанним процесом, причому розмножуватись в клітинах ссавців плазмідна ДНК не зможе.В експерименті in vitro НЕОВАСКУЛГЕН® стимулював проліферацію клітин ендотелію людини на рівні з рекомбінантним фактором росту ендотелію судин, в експерименті in vivo - значно стимулював ріст кровоносних судин миші.Препарат створений в якості лікувального засобу для зниження частоти ампутації та смертності в популяції хворих на хронічну ішемію кінцівок, особливо у пацієнтів, яким не може бути проведена стандартна реваскуляризація з приводу окклюзивного ураження периферичних артерій.

Додаткові дані

Дозування:
Неоваскулген ліофілізат для р-ну д/ін. по 1,2 мг у флак. №1
Реєстрація:
№ 899/13-300200000 від 25.01.2013. Наказ № 53 від 25.01.2013
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.