Дата оновлення: 29 May 2020

Неовітам (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or v)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Вітамін В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: вітаміну В1 (тіаміну гідрохлориду) 100 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 200 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, повідон; оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry II 57U White (тальк, мальтодекстрин, полідекстроза, титану діоксид (Е 171), тригліцериди середнього ланцюга, гіпромелоза).

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

АО "Киевский витаминный завод"

Фармакотерапевтична група:

Вітамін В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12.

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії неврологічних захворювань:поліневропатії різної етіології (у тому числі діабетична, алкогольна);гострий та хронічний неврит і невралгія;ішіас і люмбаго;корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта;плексити;міжреберна невралгія;парез лицьового нерва;невралгія трійчастого нерва.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не рекомендовано призначати препарат дітям віком до 12 років, вагітним та в період годування груддю, через відсутність достовірних клінічних даних, що підтверджують безпечність його застосування у даних категорій пацієнтів.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Через відсутність клінічних даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю препарат не рекомендовано застосовувати в даний період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Безпека та ефективність застосування препарату у дитячому віці не встановлені, тому препарат не рекомендовано застосовувати дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають по 1 таблетці 1-2 рази на добу. Таблетки слід приймати після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини. Тривалість лікування та доза препарату визначаються індивідуально.

Передозування:

Відсутні повідомлення про передозування препаратом, але можуть спостерігатися побічні реакції. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Препарат переноситься добре в рекомендованих дозах, але в поодиноких випадках можливі такі реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу і кропив`янки, шоковий стан.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні препарату з леводопою спостерігається зниження протипаркінсонічної ефективності леводопи. При поєднаному застосуванні препарату і етанолу знижується абсорбція тіаміну, що входить до складу Неовітаму. Довготривале лікування протисудомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) на тлі застосування Неовітаму може призвести до дефіциту тіаміну. При одночасному застосуванні з колхіцином або бігуанідами спостерігається зниження абсорбції ціанокобаламіну. Застосування препарату з ізоніазидом, пеніциліном або оральними контрацептивами призводить до зниження ефективності дії вітаміну В6.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.