Нітрофунгін Нео (Undecylenic acid) інструкція із застосування

Нитрофунгин Нео фото, інструкція
Дозування:
Нітрофунгін Нео розчин д/зовн. заст., 0,11 г/25 мл по 25 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Тева Чех Індастріз с.р.о.

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування у дерматології. Антибіотики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: тридеканаміну ундециленат;1 мл розчину містить тридеканаміну ундециленату 4,4 мг;допоміжні речовини: триетиленгліколь, етанол 96 %, вода очищена.

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Тева Чех Індастріз с.р.о.

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування у дерматології. Антибіотики.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат належить до групи похідних ундециленової кислоти, чинить фунгіцидну та фунгістатичну дію. Фунгістатична дія значною мірою виражена відносно дерматофітів, факультативних патогенних грибів роду Scopulariopsis і дріжджів роду Candida. Фармакокінетика.При зовнішньому застосуванні не абсорбується шкірою.

Показання до застосування:

Лікування та профілактика дерматомікозу, особливо міжпальцевого/підошовного дерматомікозу стоп (tinea interdigitalis pedum), поверхневих епідермофітій, трихофітій, кандидозу і змішаних інфекцій шкіри та зовнішнього слухового проходу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до тридеканаміну ундециленату або до інших компонентів препарату.

Особливості застосування:

Якщо протягом 7-14 днів застосування препарату прояви захворювання не зменшаться, або, навпаки, посиляться, необхідно проконсультуватись з лікарем щодо його подальшого застосування.У разі подразнення шкіри або появи висипань у місці нанесення препарату необхідно припинити лікування і звернутися до лікаря.Препарат містить 64,8 % етанолу.Можлива поява незначного осаду, який легко розчиняється при струшуванні та не впливає на ефективність лікарського засобу.Застосування у період вагітності або годування груддю. Достатній досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутній. Тому його слід застосовувати з обережністю, коли, на думку лікаря, терапевтичний ефект для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 2 років у зв'язку з можливим подразненням шкіри.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 2 років розчин наносити безпосередньо на уражені ділянки шкіри (при можливості у вигляді крапель) або закладати ватні тампони, змочені розчином, у зовнішній слуховий прохід з інтервалами 8-12 годин (бажано вранці та ввечері), до зникнення симптомів захворювання. Для повного загоювання та профілактики рецидивів препарат продовжувати застосовувати ще протягом кількох тижнів 2-3 рази на тиждень після зникнення ознак інфекції. У випадку, коли довготривале застосування призвело до надмірної сухості та злущування шкіри, слід додатково 2 рази на добу наносити мазь із вмістом кальцію пантотенату.

Передозування:

Випадків передозування не спостерігали.

Побічні дії:

Препарат зазвичай переноситься добре. У поодиноких випадках у пацієнтів із підвищеною чутливістю спостерігаються шкірні реакції, включаючи почервоніння, свербіж, висипання.

Лікарська взаємодія:

Взаємодії невідомі.

Термін придатності:

4 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці (для захисту від світла) при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не охолоджувати та не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

По 25 мл у флаконі. По 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.