Нью-В-Н-С (Combined drugs) інструкція із застосування

Нью-В-Н-С фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Аглоумед Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Аналгетики. Піразолони. Метамізол натрію, комбінації з психолептиками.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить мононітрату тіаміну (вітаміну В1) 5 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг, ціанокабаламіну (вітаміну В12) 5 мкг, кальцію пантотенату 10 мг, нікотинаміду 50 мг, кислоти фолієвої 1 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 75 мг, цинку сульфату моногідрату 13,73 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, крохмаль кукурудзяний (сухий).

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

оранжево-зелені тверді желатинові капсули з надрукованим словом чорного кольору “В-N-C” і логотипом компанії, які містять порошок жовтого кольору;

Виробник:

Аглоумед Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Аналгетики. Піразолони. Метамізол натрію, комбінації з психолептиками.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Водорозчинні вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, піридоксин, ціанкобаламін) і нікотинамід як коферменти беруть участь у найважливіших метаболічних процесах – метаболізм вуглеводів, білків або амінокислот, у синтезі ДНК та інших молекул, які необхідні для процесів еритропоезу і для функціонування нейронів, в також в окисно-відновних реакціях.Вітамін В1 (тіамін) бере участь у регуляції вуглеводного обміну, забезпечує нормальну нервову провідність, сприяє прискоренню реакції і поліпшенню пам'яті.Вітамін В2 (рибофлавін) - активний каталізатор процесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні, обміні вуглеводів і жирів. Перешкоджає розвитку дисбактеріозу. Вітамін В6 (піридоксин) бере участь в обміні білків, синтезі нейромедіаторів, кровотворенні. Вітамін В12 (ціанкобаламін) бере участь у синтезі нуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок. Кальций відіграє основну роль в утворенні структури кісткової тканини, бере участь у процесі гемостазу.Кислота фолієва з вітаміном В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенерації тканин. Кислота аскорбінова активно бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту підвищує адаптаційні можливості організму, посилює його опір до інфекцій. Має антиоксидантну активність.Цинк – один з мікроелементів, входить до складу різних ферментів, а також інсуліну, бере участь у кровотворенні, синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін. Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Стани, що характеризуються виснаженням або підвищеною потребою у вітамінах і мінералах, застосовується у процесі росту дітей, у період вагітності, при одужанні, діабеті, опіках, переломах і інфекціях. Застосовується при стресових станах, як доповнення при лікуванні антибіотиками, у перед- і післяопераційній терапії, а також при захворюваннях печінки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При злоякісній анемії кислота фолієва, що входить до складу препарату, може покращувати стан хворого, але може погіршувати перебіг невротичних розладів. Застосування капсул хворими з недостатньою або підвищеною потребою в комплексі вітамінів В і С далі повинно супроводжуватися відповідною терапією основного захворювання.Вітамін В6 (піридоксин) може зменшити терапевтичний ефект при хворобі Паркінсона.Вітамін В2 (рибофлавін) забарвлює сечу у жовтий колір.Під час лікування капсулами Нью В-Н-С в сечі може виявитися хибний позитивний результат на цукор при тесті Бенедикта через присутність аскорбінової кислоти. Тому цей тест, за наявності аскорбінової кислоти, не проводиться. Вплив на керування автотранспортом та механізмами, що потребують концентрації уваги.Не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з механізмами, що потребують концентрації уваги.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 капсулі на добу під час або після їжі протягом 1 - 2 місяців.

Передозування:

Не описано. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Препарат переноситься добре. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції (висипання на шкіpі, свербіж).

Лікарська взаємодія:

Вітамін В6 послаблює дію леводопи; вітамін С підсилює дію та токсичність сульфаніламідів (можливість кристалурії), сполуки кальцію зменшують абсорбцію тетрациклінів, фторхінолонів.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі до +25°С. Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 20 капсул у блістері; по 5 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.

Адреса

702-А Пунам Чембарс. Др. А.В.Роад, Мумбай – 400 018, Індія.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.